Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Saam ,skoro i dzisiaj obchodzisz imieniny ,wiec przyjmij takie oto zyczenia :-) 'Bys mial zycie nudne ,slabe Za kochanke stara babe Zlych przyjaciol ,podle mienie Brzuch pustawy i kieszenie A klopotow ,ze nie zlicze Tego wlasnie Ci NIE ZYCZE' Wszystkiego najlepszego z okazji imienin 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Daa, widzisz, wyczułam że dziś wolałabyś kawusię, myślę, że rano to ona jest najlepsza, herbatka może być popołudniem. Saam, też jak Daa, złożę Ci najserdeczniejsze życzenia http://ekartki-tamara.pl/kartki/1/9/d/e-kartki-imieninowe-974.jpg i jeszcze jedna http://kartkolandia.pl/kartki/6/5/d/kartki-imienne-meskie-dzien-imienin-marka-538.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na tym targu i nawet się wkurzyłam, bo dwa dni temu kupiłam 6 kg truskawek po 6 zeta a dziś były od 3,50 -5,oo zeta i gdzie tu sprawiedliwość Pewnie że mogłam jeszcze dziś dokupić, ale stwierdziłam że resztę sobie doobieram na działce :D Muszę tylko iść i zerwać. Niestety, jak wróciłam, czuję się zmęczona i nic mi się nie chce, pewnie też trochę dlatego że wczoraj jednak sporo pracy podciągnęłam i moje żebra znów bolą jak na początku:O Mam nadzieję, że Calinessa już się wyspała i zaglądnie do nas i powie ile tych krzaczorków zakupiła do ogródka. Niech się dzieje co chce, muszę się położyć choć na pół godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje koleżankom za markowe życzenia :) za te przewrotne również :p Piszę po omacku więc nie przedluzam. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) aczkolwiek senny jeszcze jak dla mnie co sprawia,że pustka w głowie do pisania. Ale może nabiorę wiatru w żagle. he he Saam spryciarz :D imię Marek pojawia się często w kalendarzu więc co to szkodzi je obchodzić? :D dołączam się i na dzień dzisiejszy też złożę życzenia: niech Ci remont lekkim będzie ! :D a na powera złocisty napój :) http://www.tapetus.pl/obrazki/n/53322_piwo-heineken-beczka.jpg może uda się Saamowi w ciemno napić jasnego piwa? :D o co do sadzonek to już jeden ogórek został podgryziony przez ślimaka :( wracając z pracy nakryłam go na gorącym uczynku o świcie :-O, niestety mimo mojego dobrego serca żarłok dostał wyrok śmierci! o tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal ,taki maly slimaczek ,a Ty go zamordowalas ,nie masz serca :-) Jestem do d..y ,ale to juz znacie :-)Zjedlismy obiad i jedziemy na zakupy ,zonkil jutro wczesnie jedzie na Gdansk do mojego brata ,do roboty i wroci w sobote wieczorem .Brat buduje drugi dom ,a maja taki ladny ,ale ich corki nie chca mieszkac tam i dom jest za duzy jak na dwoje ludzi i teraz buduja mniejszy . Ferdzi nie wkurzaj sie na ceny truskawek ,u mnie dwa dni temu byly po 5,50 lub 5,90 ,a dzis zobacze po ile sa .Na targu jest zazwyczaj drozej anizeli w sklepach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Daa:) ślimak pozbawił życia bezbronną sadzonke, która nie mogła nawet uciec, bronię słabszych ;) darując mu życie, z pewnością by nie okazał skruchy i mordował dalej :-o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonkil zasnal ,a niech sobie kimnie :-) Wiem ile szkody moga narobic slimaki ,kiedys byla plaga w ogrodach dzialkowych ,wszystko niszczyly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz ogladala ,to tam gdzie stoja gasiory z winem ostatno spalismy z Zonkilem ,bylo wesolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos od wczoraj nie trzeba skakac :-) No to jade na sklepy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poobiednie i krótkie heloł l cześć Celinko 🌻 właśnie potrzebuję jakiegoś zapalnika bo nijak nie moge sie zebrać do roboty. Piwko od Ciebie to duża motywacja.Dziekuję za życzenia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... no rozmawiajcie sobie :) wirtualne rozmowy zupełnie mi nie przeszkadzają. Przestało padać. Wyszłam na zwiady i następnym trzem ślimakom udaremniłam kolację. U mnie grasują te brązowe bezdomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko powiedzieć dobranoc, ale zanim to zrobię napiszę do Calinessy. Jeśli nie masz nawozu granulowanego, którym możesz obsypać naokoło sadzonki, tylko trochę dalej, nie przy samej, albo obsypać tym nawozem całą rabatkę, to jak najszybciej postaraj się o snacol albo inny preparat na ślimaki. Jeśli w w koło nikt nie tępi tego paskudztwa, to na bank Ci wszystko pożrą te dranie. Doraźnie możesz je unicestwiać solą, ale nie przy sadzonkach, bo sól spaliłaby też sadzonki. Teraz już mówię dobranoc, bo jestem bez sił, nie wiem gdzie złapałam jakąś bakterię, albo się zatrułam czymś, w każdym razie objawy podobne do rotawirusa, albo jelitówki i jestem słaba jak pięć groszy na zakręcie😭 Spokojnej nocy Wam życzę i miłych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo - jesli jest tu jeszcze ktos kto nie spi. Brazowe bezdomne slimaki to pozywienie dla jezy. Moze wprowadzi sie do Ciebie jakis jez i oboje bedzieci miec z tego pozytek. Dla ludzi te ciemne slimaki sa trujace. Ludzie jedza slimaki z domkami - te w skorupkach. Jak znajdziesz inny sposob na slimaki to powiedz. Ja tez mam z nimi problem. Milego wieczoru wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,przykro mi bardzo z powodu zlego samopoczucia ,ale skad wzielas to porownanie z pieciogroszowka na zakrecie :-),nie slyszalam takiego porownania jeszcze .Dobrej uzdrawiajacej nocy zycze ,nigdy nie cierpialam na jelitowke ,ale wiem jak to moze wymeczyc ,dzieci w rodzinie juz przyniosly ten wirus z przedszkola i wszyscy domownicy s....ali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjasnie s...ali ,mialam na mysli ,ze scigali ,a raczej przescigali sie kto pierwszy do lazienki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze polowe babki ,a kusi mnie aby upiec sernik 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Do wyra obszczymurku!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*C* dołożyłam brakujący element układanki tzn opuszczoną literkę, no chyba że to już na rano miało być:D o ślimakach to może już jutro, ciekawe co rano zastanę na grządce ?:( spokojnej nocy i dobrego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak późnonocnej godzinie widocznie ani "c " ani nic na "c" nie było mi w glowie :p l l piątkowe deszczowe dzień dobry! :) l Chociaż odpoczynku tudzież relaksu nie przewiduję to już tęsknię za weekendem. Przynajmniej będzie można trochę porządzić i własny styl pracy narzucić. Byle się tylko nie pokłócić :D przedłużający się remont i wszędobylski biały kurz sprzyjają słownym potyczkom. W zanadrzu będzie niedziela na prostowanie kości i inne radości :p l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! o u mnie bez deszczu, niebo lekko się przeciera, no i bez sensu moje dokładanie literki skoro już Saam skorygował😭 :D ale już nie chce mi się edytować... ale co to? tylko ludzie pracy(zawodowej;)) dzisiaj działają ? Saam :) a wydawało by się, że kładzenie płyt to taka bardziej czysta robota niż tradycyjne tynkowanie ścian. Ja jeszcze nie mam w domu tego typu wykończenia, mam panele, tapety i troche płytek. o chwilowo muszę zrobić przerwe w pisaniu... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) pewnie pieczesz sernik, co? mi się teraz szykują od jutra trzy dni wolne i też zamierzam posernikować ;) Biedna Ferdzi :) ledwie jedną dolegliwość pogoniła to druga się przyplątała:-o inaczej już by od rana rządziła w topikowej kuchni i serwowała napitki z miłymi dodatkami. Obserwując koleżanki dochodzę do wniosku i utwierdzam się, że zbyt dużo kucharzenia, przetwarzania żywności nie idzie w parze z dobrym samopoczuciem i zdrowiem. No może chwilowo ale w późniejszym czasie niekoniecznie. Soory za marudzenie ale wciąż czynię obserwacje życiowe wpływu pożywienia na zdrowie :D nie mogę tego zwalczyć nijak 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Saam Calinessa Daa mam nadzieję że za chwilę też się pokaże. Wybaczcie, zaspałam dziś a później miałam trochę spraw zaległych do zrobienia. Owszem, czuję się już lepiej, wieczorem przypomniałam sobie że mam w domu stoperan i po kilku tabsach jakoś jest lepiej, ale osłabienie wciąż czuję. Calinessa, masz rację, coś mnie wszystko ostatnio czepia. Najpierw serce, ciśnienie, później newralgia, wyskoczyła mi nawet opryszczka na ustach😭 to teraz jeszcze to zatrucie, albo jakiś wirus, trudno wyczuć. Wszystko wskazuje na to, że muszę odłożyć lot na wyspę, bo nie wiem co mi się jeszcze przyklei a przecież nie pojadę tam słabować :( Węgiel nadal nie zrzucony, pewnie czeka na sobotę, ale ja pomagać nie zamierzam, niech sobie tatuś tyrknie do synia i poprosi o pomoc:P Tym razem stanę okoniem, bo zwykle pomagam i to bardzo. Calinessa, nie wiem czy na to co się ze mną ostatnio dzieje ma wpływ jedzenie, być może i tak. Mnie się jednak wydaje że bardzo duży wpływ ma stres, który mnie nie opuszcza na krok. Najśmieszniejsze jest to że kiedyś będąc u ginki i rozmawiając na temat stresu usłyszałam od niej takie stwierdzenie----- pani nie pracuje, to pani nie ma stresów---- myślałam że tam padnę w gabinecie ze śmiechu, złości , zaskoczenia, sama nie wiem ? Byłam poprostu zszokowana że wykształcona kobieta tak może płytko myśleć. To czy ktoś pracuje czy nie, nie ma wpływu na odczuwanie stresu. W moim przypadku stres działa morderczo, bo ma bardzo duży wpływ na działanie tarczycy a w moim przypadku chorej tarczycy a ona wtedy już całkiem rozwala mi organizm😭 Nie jest łatwo, nie :( U mnie za oknem deszcz, pada już zresztą od północy. Nie mam nic przeciwko, deszcz bardzo potrzebny, więc niech sobie popada, byle bez przesady. Ślimaki lubią taką pogodę i choć wysypałam już chyba ze 2 kg snacola, to i tak muszę oglądnąć czy nie skubią mi gdzieś roślin te dranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, nie wiem skąd mi się wzięło powiedzenie o pięciu groszach, ale używam go już sporo lat :D Pewnie gdzieś zasłyszałam i zostało :D Tak jak zasłyszałam kiedyś takie powiedzenie- myślałam że mnie zczyści jak kota po jawoksie :D:P:D też lubię go używać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podałam rano kawy, ani innych napojów , za to teraz mogę Was zaprosić na kapuśniak z młodej kapusty z młodymi ziemniaczkami. Na drugie mam dorsza parowanego, albo smażonego według zamówienia :D do tego sałatka z pekinki, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×