Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Oj ,zjadlabym nawet teraz kawalek ,a moze i dwa :-)tej Twojej zawijanki :-)Lubie drozdzowe ciasto ,no i wlasnie ,dlaczego juz dawno go nie pieklam :-).Moze w sobote upieke o ile nie obierzemy kierunku Gdansk .Szykuje sie tam duza impreza i co prawda obiecalam bratowej ,ze przyjedziemy ,ale mysle aby nie jechac ,bedzie tam sporo osob .Pojedziemy i tak potem za tydzien ,maz do brata na budowe . Jeszcze co do Slaskiej rodziny ,to nie brat decyduje o wydatkach ,on tylko zarabia .A bratanica juz nie taka mloda ,42 lata ,toz to stara baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Daa, napisałam" hmm, to widzę że młoda bratanica nie jest " :D moja stylistyka jest okropna. Powinnam napisać że bratanica młoda nie jest :P a mnie się zawsze poprzestawia szyk w zdaniu, sory. Wiesz Daa, od kiedy wypróbowałam wyrabianie ciasta robotem w misce, to z wielką przyjemnością piekę teraz drożdżowe ciasta :D Matko jedyna, jak to fajnie tak stać i patrzeć jak robot za mnie wszystko robi:D Nigdy wcześniej nie wyrabiałam ciasta robotem, choć przecież łopatki do wyrabiania są w każdym mikserze. No ale póki nie spróbowałam, nie wiedziałam co tracę:D Truskawkowe już przestudzone, zawijanka wyjęta z piekarnika, teraz pieką się bułeczki. Jak one się upieką, to już na bank, wychodzę z domu i idę działać w ogródku. Kurcze, widzę że się rozjeździłaś Daa,:D Cięgle tylko wyjazdy i wyjazdy. Jak impreza to może warto jechać, zabawić się. Jednak nic na siłę, jeśli nie masz ochoty, to się nie zmuszaj, a później pojedziesz razem z żonkilem, będzie spokojniej i pewnie dłużej tam pobędziesz. Sory że zapytam, czy ta impreza to jakaś rocznica ślubu ? Tak pytam, bo u mnie też się ściele, za dwa tygodnie, a ja nie mam ochoty robić wielkiego halo z tej okazji. Wciąż się zastanawiam, czy zaprosić rodzinę do restauracji na obiad i finito, czy w domu zrobić jakieś party przy grillu. Tak naprawdę to nie chce mi się nic robić, bo się boję o to, że żonkil może się złamać :O a dla niego i dla mnie byłaby to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ferdzi ,trafilas w dziesiatke ,to pierwsza rocznica slubu mojej bratanicy i jrj meza :-) Rowniez pozegnanie z ulica Lipowa :-) na ktorej mieszka brat z bratowa .Juz niedlugo przeniosa sie do innego domu ,o ktorym pisalam kilka dni temu ,mniejszego ,a co sie z tym wiaze to do innej miejscowosci ,choc to tylko 3 km dalej :-) Ferdzi ,prosze ,dajmy pokoj ze stylistyka ,ja czesto tez robie bledy i potem to widze . Moglabym tez miec takiego super robota ,ale moje szafki (a nie mam ich malo )sa zapelnione .Tymi koncowkami od miksera nie lubie wyrabiac ciasta drozdzowego ,bo podchodzi pod sama d...ę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najlepszym rozwiazaniem w Twoim przypadku bedzie zaproszenie rodziny do restauracji na obiad i kawe .Gorzej bedzie jesli rodzinka sie rozochoci i potem zwali sie do domu :-o Powiem Ci po cichu ,ze tez mam pewne doswiadczenia jesli chodzi o 'te sprawy ',tylko moze nie trwajace zbyt dlugo i z zalu utraty prawka .Tzn .nie ja stracilam prawo jazdy ,a Zonkil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajrantowe heloł l cześć Danusiu 🌻 l hej Celinko 🌻 l Myślę że jeżeli do miksera założy się końcówki śrubowe (na odpowiednie strony) to będzie odsuwać od d....y :p l Też uważam że mój remont to bajka. Na ten przykład wczoraj wieczorem ponownie mieszalem farbę bo zakupilem po drodze barwnik. I wiecie jaki kolor wyszedł? Zakochany niedźwiedź! Ktoś by powiedział że to brunatny. Ale ja widzę różnicę, mój kolor jest uśmiechnięty, radosny, szczęśliwy. Aż sam się chce kłaść. Trzeba tylko uruchomić wałek. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sliczne misie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 mi sie też l Danusiu 🌻 przypominam Ci że zakochanie i sex to mogą być dwie różne bajki :p l Mam nadzieję że Ferdzi nie odleci nim nas nie wyściska. Kiedy to ma być? l A Celinka nie miała mieć dzisiaj wolnego dnia? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam z misiów :D:P fajne:P Saam Ty magik jesteś nie z tej ziemi:D jak można wyczarować kolor by był " uśmiechnięty, radosny, szczęśliwy":D zapodaj nazwę tego barwnika, który daje taki kolor :D położę go sobie na włosach i zawsze będę - uśmiechnięta, radosna, szczęśliwa:D A tak naprawdę to jaki kolor Ci wyszedł ? Mnie ostatnio też włosy przemalowały się z prawie czarnego na dojrzałą wiśnię i o dziwo nawet jest mi w nim dobrze:D ale żeby aż tak jak Saam, to nie :D Saam nie martw się , będę jeszcze jutro cały dzień. Wylatuję we środę rano, ale z tego co wiem, to mają już stacjonarny internet, więc nie będzie takiego problemu jak ostatnio i może zaglądnę do Was:D Poza tym to tylko kilka dni, więc nie zdążysz nawet zauważyć mojej nieobecności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz grzecznie się pożegnam, bo w domku zrobiło się zimno, cały czas burza za burzą :( zaliczę więc prysznic i spadam pod kołderkę. Dobrej nocy Wam wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,nie musisz mi przypominac ,cos o tym wiem :-) Jestem wciaz zakochana i ta druga czynnosc poszla do lamusa :-o Ferdzi wylatuje w srode ,a Celinka niby dzis tez jeszcze miala miec wolny dzien i sie niepokoje czy aby cos jej sie zlego nie przydarzylo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ferdzi juz umknela :-) Dobrego odpoczynku Ferdzi 👄 Tak ,zimno jest na zewnatrz i zimno w domu ,a ja nie lubie zakladac bluzki z dlugim rekawem ,ale tak zmarzlam ,ze zalozylam cienka bluze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Tak, miałam dzień wolny ale tylko od pracy zawodowej bo zajęcia w domu i dwa wyjścia z domu sprawiły, że nie dało rady złapać zakrętu. Ale już jestem na prostej i nawet przy laptopie i moge dokładniej sobie poczytać cały dzień na topiku :) U mnie tak lało, że wróciłam do domu z mokrymi nogawkami aż do kolan, o butach nie wspomnę. Miałam parasolkę ale ona tylko górę uchroniła. Na chodniku, którym szłam nuciłam deszczową piosenkę omijając kałuże :D o miłej reszty wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes Cal ,cala i zdrowa ,to dobrze :-) Ja nagle zle sie poczulam i musialam sie polozyc .Ide sie myc i do lozka ,eh wesole jest zycie staruszka ,a raczej staruszki :-) Dobranoc Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było się jednak ubrać cieplej bo pewnie przemarzłaś Daa i straciłaś siły :( Dobrej nocy i ciepłych kołderek wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli coś robimy i wkładamy w to całe serce to mogą wyjść różne cuda a nawet dziwy. Wszyscy znamy historię Pinokia który zaczynal jako kawałek drewna. Uśmiechnięta farba przy tym to mały pikuś. W każdym bądź razie zakochany niedźwiadek już uśmiecha się z sufitu. Można będzie przejść do kolejnego punktu. l U mnie dzisiaj też była ulewa ale ja jeszcze siedziałem w pracy i dzięki temu nie zmoczyłem sie tak jak Celinka. l Na dzisiaj to juz ostatni punkt .... znaczy na topiku. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych letnich ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani za oknem szaro, buro i ponuro a w sercu nie zmącony spokój a nawet radość z tego co dziś się wydarzy :D Za dwie godzinki, goście zapukają do drzwi, dawno nie widziani więc tym bardziej mili. Po południu też uczta duchowa, wnusia na scenie. Ona zawsze mówiła że scena to jej miejsce w życiu :D no i tak ma :D Na razie tańczy tylko z formacją, ale całkiem dobrze im idzie, wszędzie zdobywają nagrody. Tak że nacieszę oczy, serce będzie się radować a oczy łzawić ze wzruszenia. Poza takimi czekającymi przeżyciami, trzeba przeżyć dzisiejszy dzień, bardzo realnie. Dziś 23 czerwca Dzień Ojca. Imieniny obchodzą: Wanda, Zenon oraz Agrypina, Albin, Anna, Arystokles, Atanazy, Edeltruda, Jan, Józef, Maria, Piotr, Sydonia, Zenona Przysłowie: „Wanda z Janem (24.06) wianki puszczają po wodzie i wspólnie radzą o żniwnej pogodzie” Nietypowe święta: Dzień Służby Publicznej Międzynarodowy Dzień Wdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, przykro mi że aż tak mokra byłaś, nic przyjemnego w taki ziąb, ale cieszę się że z humorem podeszłaś do sprawy, deszczowa piosenka w sam raz do tej pogody. Mam nadzieję że po powrocie do domku rozgrzałaś się solidnie, nawet jakimś winkiem, albo drinkiem, ale najlepsza do tego celu jest góralska herbatka:D Daa, lepiej się ubrać, niż marznąć a sama wiesz jak musisz na siebie chuchać i dmuchać, więc czy lubisz, czy nie ubieraj się ciepło, albo rozgrzewaj wyżej opisanymi sposobami, coby się nie przeziębić👄 Saa, wiesz, myślałam że Ty jesteś dusza człowiek, do rany przyłóż a Ty katujesz nas opisami tak bajkowych obrazów, zamiast zaspokoić naszą ciekawość i pstryknąć kilka fotek tego bajkowego sufitu z bajkową farbą. Plis , zlituj się 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie znikam, nie wiem czy uda mi się jeszcze tu zaglądnąć, wszystko zależy do której godziny będą goście. Wszystkim życzę pięknego dnia, pomimo tego co za oknem. Maribell, 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! o ja dzisiaj mam alarm od rana😭, już od 6 przez sen słyszałam stacjonarny, ale, że daleko za drzwiami to tylko przewracałam się na drugi bok. Ale za trzecim razem wkradł się niepokój, że może coś z wiekowym teściem ?, zwlokłam się z wyrka odbieram a tu proszą bym przybyła do pracy😭zmiana grafiku!! coraz gorzej w tej pracy, widocznie zaczyna być gdzieś lepiej bo kilka osób się zwolniło a 4 zaciążyły ;) no i lecę niewyspana bo do 1 w nocy rozwiązywałam sobie testy :) o Ferdzi :) dzięki za herbatkę, przydała się dzisiaj jak nigdy bo się spieszę :D miłych gości i chwil spędzonych z nimi Ci życzę🌼 o Saam celowo rozpala naszą ciekawość :D też się zastanawiam o co chodzi z tym misiem na suficie, kolor zbyt ciemny jak na sufit ale jeśli się ciepło uśmiecha to już nic nie mówię ale ciekawam:D w kim taki zakochany? :D :P najwyżej gdy minie ten stan będzie następny remont :P o Daa :) nie dałyśmy Ci dzisiaj szansy na otwarcie topiku, wybacz tak wyszło ;) o miłego dnia wszystkim filtrującym i podglądającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,o pokrzywie pamietam ,choc czasem tylko pamietam :-) No ,wlasnie ,nie luie ubierac sie cieplo ,ale faktem jest ,ze gdy za oknem mokra pogoda ,taka jak teraz to i w mieszkaniu chlod. Ferdzi ,ciesz sie wystepami wnusi az do lez ,tez bym sie wzruszala :-) Czas szybko uplywa i nim sie obejrzysz ,a jakis mlodzieniec bedzie sie cieszyl nia i wnusia juz nie bedzie miala czasu dla babci 😭 Takie sa koleje zycia :-) Cal ,ale chyba dano Ci chwile na zrobienie oka i sniadanie ,czy proszono o natychmiastowe stawiennictwo ? U mnie pada non stop od wczoraj ,a musze podjechac do Starostwa i dostarczyc jeszcze kolejny dokument odnosnie tej Karty Parkingowej ,o ktorej juz wspominalam. Mimo placzacej pogody zycze ciekawego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik dzisiaj wcześnie wystartował i szybko się rozkrecił. Tak trzymać. Kwestię wyboru za co trzymać pozostawiam indywidualnym preferencjom. l dzień dobry! :) l czesc Ferdzi 🌻 dziękuję za szeroki wybór kawy i do kawy :) Czy występy są z okazji Dnia Taty? l hej Celinko 🌻 nawet przysłowia i powiedzenia ostrzegają że trzeba być przygotowanym na różne niespodzianki. l witaj Danusiu 🌻 wychodzi na to że Ty będziesz miała najwięcej wolnego czasu. Tobie więc przypada dyżur w topikowej kuchni. l udane dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×