Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 dziękuję za śniadaniowy zestaw kawowy. Lody na poźniej bo nie wszystko na raz. l Ja na krótko bo dzisiaj napięte plany. Oprócz przedpołudniowych spraw remontowych czeka mnie wyjazd na zakupy. Jest już z kim więc można będzie podjąć kilka ważnych decyzji, kupić i ruszyć dalej z pracami. l Jeżdżę codziennie ze św. Krzysztofem a dziś wiadomo szczególnie z okazji takiego święta. A jutro tradycyjne coroczne poświęcenie aut więc do kościoła na czterech kołach. Dzięki Ferdzi za przypomnienie postaci św. Krzysztofa. l U mnie tradycyjnie gorąco nie jest, z otwartego okna nawet czuć chłodek. Niebo dość mocno zachmurzone więc możliwe że popada. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agnieszko 🌻 Ciebie również pozdrawiamy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam weekendowo:) o Ferdzi :) ciekawe te lody z zielonej :) ostatnio podobno w świecie wyższych sfer furrore robi sproszkowana zielona herbata dodawana do deserów, napoi i czegoś jeszcze, zapomniałam już, nawet ma to nazwe matcha. o Ja melduję, że pewnie cały weekend będę miała trudności z obecnością tutaj. Ponieważ nie wyjechałam nigdzie przejęłam funkcję domowego przedszkola. Młodzi sami wyjeżdżają ale tylko na 3 dni bo dłużej z czwórką dzieci bym chyba zwariowała :D. zwłaszcza, że dwoje jest z bardziej dalekiego pokrewieństwa ;) a wciąż przychodzą do nich miejscowi z sąsiedztwa i grupa chwilami może być większa :D tak, więc będzie wesoło :D jak się nie pokażę to dzwońcie do wariatkowa :D :D o Saam :) udanych decyzji zakupowych, zresztą gdy kobieta zadecyduje to napewno będą udane:classic_cool: to tak z autopsji:D o pozdrawiam wszystkich :) miłego weekendu życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam cieszę się że masz już z kim jechać na zakupy. Mam nadzieję że decyzja będzie szybka, by zbytnio nie tracić czasu na jeżdżenie po wielu sklepach. Zazdraszczam Ci tego chłodku, u mnie wciąż upalnie, choć niby teraz na termometrze jest tylko 29 st ale odczuwalna jest znacznie wyższa😭 Życzę Wam dobrego wyboru i łatwej pracy👄 Hej Dawna Bywalczyni też pozdrawiam serdecznie i zapraszamy częściej. Calinessa, a to mnie zadziwiłaś że dałaś się wmanewrować w przedszkolankę :D Sama masz urlop i potrzebujesz odpoczynku a nie użerania się z dzieciakami. Jeszcze jakby jedno czy dwoje to jakoś by szło, ale 4 :O i jeszcze gromada dzieciaków z sąsiedztwa:O ojej. Moi sąsiedzi też mają 4 wnuków u siebie i krzyków i wrzasków jest co niemiara nawet do późnej nocy. Całe szczęście że mojej małej tu nie ma, bo pewnie chciałaby z nimi biegać :D Sory, mama przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 l witaj Zuziu 🌻 l A ja dzisiaj się cofam. Musialłem zdjąć kilka płytek. Zależało mi aby nie pękly dlatego było to mozolne zajęcie. Ilość jest wyliczona a wolałbym nie zwiększać kosztów. Taki manewr dlatego że zmianie uległ sposób umiejscowienia lustra. Już nie będzie wmurowane a zwyczajnie będzie wisieć na płytkach. Teraz szybka kawa i do miasta l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien -do-bry :-) Dopiero mam chwile aby Was przywitac . Co prawda czytalam od samiusienkiego rana ,ale ,ze bylam 'dochodzaca ',to na zamuleniu nie chcialam sie odzywac :-) Ciezka noc mialam jak Ferdzi choc nikt nie szczekal ani sie nie przechadzal ,ale bylo tak duszno ,a ja tego nie znosze i nie moglam zasnac . Gdy juz doszlam zaczelam myslec co zrobic dla mnie i Zonkila na obiad i rozmowa telefoniczna z synem sprawe obiadu rozwiazala :-).Podpowiedzial abym zrobila moze makaron z sosem ,ucieszylam sie bo mialam zamrozony sos z miesem mielonym i tylko ugotowalam makaron .Z drugiej strony to bardziej ucieszylam sie z tego ,ze zwolni sie troche miejsca w zamrazarce :-). Ale ,zeby nie bylo tam luzow :-) to juz to miejsce po pojemniku z sosem zapelnilam skrzydelkami ,ktore dzis bedac na sklepach kupilam :-).Musialam wyskoczyc na sklepy ,poniewaz chcialam kupic jakis prezent i kwiaty na urodziny dla siostry meza . Wiecie ,pieke sernik :-).Mialam nie piec ,ale 3 dni temu bedac w T tak machinalnie zlapalam wiaderko z twarogiem :-) no i chcac nie chcac musialam cos z nim zrobic i sernik wlasnie siedzi w piekarniku .Urodziny siostry M sa jutro ,ale wole jechac dzis ,gdy wylacze sernik ,jutro tam bedzie wiecej osob ,wiec odfajkujemy to dzisiaj :-). Ferdzi ,co do rosolu jedzonego z ziemniakami to Twoj M nie jest odosobniony ,znam takie osoby i sama kiedys tez tak jadlam ,tzn ziemniaki byly osobno ,dojadane :-) Co do golabkow to tez moge je spozywac lacznie z chlebem i niejednokrotnie tak jedlismy ,moze nie w ramach obiadu ale ot tak . Gdy wrocilismy z miasta ,zaczelo padac i grzmiec ,ale tylko chwile i teraz jest troche slonecznie i troche sie chmurzy ,ale w nocy lalo . Cal ,ja bym sie juz nie odwazyla przez 3 dni opiekowac sie 4 dzieci ,tym bardziej dwojka prawie obcych .Musisz miec oczy dookola glowy :D Dobrego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, no proszę, jedna chwila i znów zmiana koncepcji...ciekawe ile razy jeszcze coś się zmieni do końca remontu. Mam nadzieję, że wszelkie zmiany wyjdą na dobre całemu pomieszczeniu, ważne by go nie przytłoczyć. Daa, ten rosół z ziemniakami to lubił mój tatko, a żonkil absolutnie nie, natomiast gołąbki z chlebem to żonkil, czy tatko też lubił tak, to nie pamiętam. Widzę że masz podobne problemy z zamrażarkami jak ja :D Dziś zakupiłam nowy zapas lodów a że przybyło fasolki szparagowej (cała duża szuflada i pół drugiej:D) to był problem gdzie je upchnąć. W desperacji, wyjęłam zamrożone golonka :P , ugotowałam i zrobiłam galaretę a przez to zmieściłam lody :D Zyskałam w ten sposób miejsce w zamrażarce, bo golonek było 5 :D , wdzięczność żonkila, bo uwielbia galaretę wieprzową a bardzo rzadko ją robię :D a że dużo tego to jeszcze będzie do podziału:D no, chyba że jutro znów mnie goście nawiedzą, to może zjedzą na pniu :D U mnie strasznie parno duszno, co chwilę przechodzą burze. Najpierw była sucha, ale błyskało nieźle, później przyszła z deszczem,potem kolejna i tak w kółko, wyciągam wszystkie wtyczki z gniazdek i wkładam z powrotem. Najchętniej to bym się ululała na łóżeczku, zasnęła i spała do rana. By mnie żaden komar, ani inny gad nie budził, czuję się permanentnie niewyspana, właśnie przez ten gorące noce. i coś w temacie :D https://www.youtube.com/watch?v=tyP18_lvKUw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy juz .Pojechalismy i prawie pocalowalismy klamke :-) ,prawie bo byla tylko wnuczka z chlopakiem a szwagierki i szwagra nie zastalismy ,poszli na kawe do corki meza brata :-) ,czyli mojego Zonkila bratanicy .Nie chcialam tam jechac bo nie bylam przygotowana tzn .ta bratanica urodzila niedawno dzidzie i musialabym miec dla malej jakis prezent .Poszlismy posiedziec na cmentarz :-) ktory jest w poblizu ich domu i na ktorym sa pochowani tesciowie .Potem zrobilismy sobie wycieczke tzn.jechalismy okrezna droga do domu przez dawna miejscowosc mojego Zonkila . Ferdzi ,tak ,pomylilam tate z Zonkilem :D To chyba duzo wyszlo Ci tej galarety ,oj kiedy ona Ci wystygnie jak jest tak goraco .Ja zawsze wekuje i jest na dluzej . Dzis pierwszy raz tego lata kupilam fasolke zolta ,bardzo lubie z maselkiem i bulka tarta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno wybacz, ale dla mnie kawa o tej porze może nie istnieć, rano wychłeptałabym natychmiast, ale dzięki za dobre chęci. Daa, tak pomyślałam że nie lubię jak goście przyjeżdżają bez zapowiedzi, ale u mnie często się tak zdarza, tyle że to przyjazdy bezokolicznościowe. Jeśli wizyta z tytułu imienin, urodzin, czy inna, to jednak warto zawsze wcześniej zawiadomić że ma się zamiar przyjechać. Ostatnio też miałam podobną sytuację, tyle że usłyszałam jak przyjaciel mamy mówi że musi iść na górę złożyć życzenia i wręczyć prezent. Wpadłam w popłoch, bo to był piątek, gdzie ja mam najwięcej pracy, bo sprzątałam gruntownie i przygotowywałam wszystko, cała upocona, zmęczona i na dokładkę wkurzona a tu mam przyjmować gościa??? Szybko poprosiłam mamę na słowo i poprosiłam, by wyperswadowała pomysł przyjacielowi, bo przecież przyjecie miało być w niedzielę, więc życzenia też przyjmuję w niedzielę :D Na szczęście się nie obraził i zrozumiał, że jakby na sprawę nie patrzeć, mimo lat.... jestem kobietą i nie chcę by mnie ktoś oglądał taką, jak nie powinien widzieć nikt oprócz mnie samej:D Nie wiem co teraz postanowisz, czy jednak wybierzesz się jutro? Nie musisz przecież być tak długo, wypijesz kawusię, zjesz dobre ciasteczko i możesz wracać a może uznasz, że jest tam tak fajnie że zostaniesz na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,szwagierka ze szwagrem tez u nas czesto bywaja niezapowiedzianie i to przewaznie od rana ,poniewaz tu przyjezdzaja do specjalistow i do laboratorium ,takze spoko ,odwzajemniamy sie tym samym :D.No zartuje :D.Oni lubia gdy do nich wpadamy ,a nie zdaza to sie czesto choc mieszkamy ok.17 km od nich . U nas znow sie chmurzy ,pewnie cos z tego bedzie ,oby nie burza w nocy . Ciekawe czy Celinka jeszcze dycha ,czy dzieci jej nie zajezdzily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam by się pożegnać, o tej porze to rzadko tu bywam, no ale troszeczkę jest chłodniej, więc jeszcze nie padłam. Mam zamiar oglądnąć wszystkie części dzisiejszego kabaretu:D Spokój, relaks i sen, tylko tego dziś mi potrzeba:D Miłej, spokojnej nocy Daa, kolorowych snów👄 Wszystkim życzę dobrej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,tez ogladam kabaret :-) U nas tez jest troche chlodniej ,moze bedzie lepiej sie spalo . Tobie tez zycze spokojnych i bardzo milych snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agniesza :_),siedze ogladam Koszalin i czasem tu zagladam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapalam swiatla ,zeby komary nie wpadly i widze ,ze robie bledy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cie rozumiem :-( Ja czesto czytam ksiazki ,wiec jakos zabijam wolny czas ,a mam go sporo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zamknelam balkon i wlaczylam swiatlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,padalo ok.13:00 i teraz wieczorem i pewnie jeszcze popada . U mnie teraz wieczorem troche sie ochlodzilo .Pewnie mieszkasz gdzies na poludniu ,bo tam jest cieplej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pomyslalam ,ze na Slasku :-) Na dlugo wyjechal ? A ile ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo tych , ktorzy jeszcze nie spia. Dawna bywalczyni - Aradia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×