Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

tak więc miał z jednej strony kaszę podlaną gulaszem z kawałkami mięsa a z drugiej szpinak z oczkami z jajek :D a ja też sobie podlałam samego sosu z drugiej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jaki świat jest mały :) a miałam tam być(w Sobieszewie) na wrześniowym urlopie ale nie pojechałam za kare, którą sobie zadałam za niezdany egzamin😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowe Hej 🖐️ Moze zaplanujemy zlot na przyszly rok w Sobieszewie np .w hotelu Orle :-).Mam tam znajomosci ,byloby taniej :-).Ochroniarzy wyslac do sanatorium ,a my myk na zjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ją, kiedy oczy zamykam, Słyszę ją, kiedy cisza trwa, Bo to jest taka moja muzyka, Co im ciszej, tym ładniej mi gra. Nie ma jej w wierszach, co na papierze Śpiewanych z wiosną od stu lat. W drzewach jej szukam, bo w liście wierzę, W lesie jesiennym pełnym barw. Jest w szumie fali co brzeg całuje W lawinie śnieżnej spływa z gór Babiego lata nici snuje Dojrzewa w zbożach pośród pól. l Bayer full - Moja muzyka l dobry wieczór :) l hej Zuziu 🌻 l Dzisiaj Dzień Muzyki więc pozwoliłem sobie zanucić pod nosem. Co prawda ten gatunek muzyki rzadko gości na moich głośnikach ale akurat powyższa piosenka odcisnęła się dość dobrze w mojej kruchej pamięci. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) jak nic się nie zmieni to zrobię rekonesans czy to odpowiedni zakątek. Ale lepiej wybrać neutralny grunt. I bardziej swojski. Na ten przykład Chałupy ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) dobry bo muzyczny ...;) Pozdrowionka zostawię dla Wszystkich :) 🌼 Magdo :) 🌼 pamietam... Widzę, że macie tutaj dzień muzyki ...to chyba coś dla mnie ...;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek :) tekst piosenki czarujący ale piosenki jeszcze nie słuchałam, może w nocy.... o właśnie niedawno powróciłam z 2 urodzinek małego facecika od strony siostry a teraz, zaraz lecę na nocny dyżur, M też, zmiany nam się zbiegły przez dwa dni. Będę szkoliła nową pracownicę by umiała samodzielnie dać sobie rade w nocy. Chałupy welcome tu.....:P niestety nie przyśni mi sie nic😭 ale może rano ? ;) o spokojnej nocy Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak Olivier ma jakies łacze z Madzia :-) Olivier podziel sie z nami tym o czym pamietasz :-) Madzie pozdrawiam 🖐️ Cal ,spokojnej nocki . Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W chałupie mam gorąco jak w Chałupach w lipcu. Trochę przesadziłem z podgrzewaniem. Trzeba zrobić delikatne wietrzenie aby dobrze się spało. l Oliviera pozdrawiam a przez Oliviera .... albo obok również pozdrawiam Madzię :) l Celince spokojnej pracy życzę :) l A pozostałym dobrej nocy :) l także kolorowych nastrojowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziękuję :) nawet aż za spokojna ta moja praca :) Olivier mnie wyprzedził o kroczek ale dopiero teraz odpozdrawiam :) hmmm...muzykę lubi ale muzyki nie zostawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie wszystko w porządku jest, jak do tej pory mój synalek dalej jest gdzie był. x Wpadam do Was dzisiaj na chwilkę( ale sie poprawię ;) ) zostawiają cos dla Was po drosze :) x http://www.cukierniaroza.pl/files/Image/galeria/torty/tradycyjne/torty-tradycyjne-4.jpg x http://obrazki.joe.pl/sub_images/filizanki-kawy-pianka.gif x Oraz jakąs dobrą muzę dla lubiących posłuchać czegoś dobrego https://www.youtube.com/watch?v=hLBZC7bqmkE x x Zyczę Wam milutkiego dnia i smacznego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Imieniny obchodzą: Antoni, Teofil Przysłowie: „Gdy w październiku ciepło chadza, w lutym mrozy naprowadza” Jak na razie październik zapowiada się chłodny, to może wiosna w styczniu przyjdzie :D świętujemy dziś ; Światowy Dzień Uśmiechu http://mypozytywni.pl/images/uploads/62866ab415331d03c03849c24f528450f246e375.png Międzynarodowy Dzień bez Przemocy Moje dzisiejsze wejście na Filtrownię nie wymagało przemocy, więc jest oky :D Światowy Dzień Zwierząt Hodowlanych zwierzątek żadnych nie hoduję, ale kiedyś tak a jakże :D Europejski Dzień Ptaków Mnóstwo ptaków bytuje wokół mojego domu, a sroki i sikory, już podchodzą blisko, by się przypomnieć o dokarmianiu :D Dzień Anioła Stróża Coś chyba ostatnio było o Aniele Stróżu,więc do końca nie jestem pewna czy to dziś czy już było. No ale nie chcę narzekać na mojego anioła, ale czasem się zagapi, a wolałabym by był bardziej opiekuńczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie wkleję kawy ani herbatki, bo i tak bym nie wiedziała czy się otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę może tylko że wczoraj miałam ciężki dzień. Jeździłam z żonkilem po aptekach i zakupy też musiałam zrobić. Popołudniu pojechaliśmy do synowej, gdyż miała imieniny, wróciliśmy koło 20, ale nie miałam już siły na komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dotknęło ono i mnie. Tyle co przyjechaliśmy z kliniki, może byliśmy jakieś 10 minut w domu i nagle dom się zatrząsł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było straszne. Moja pierwsza myśl- zaczyna się koniec świata- pomylili się tylko o 2 dni:O Najpierw stałam jak zamurowana i czekałam kiedy sufit spadnie mi na głowę,domem telepało na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy się uspokoiło, kolejna myśl, zadzwonić do syna czy u niego wszystko w porządku, bo nie wiedziałam skąd ten wstrząs ani z której strony przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×