Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Zuza ,a jakie to ma znaczenie ,przed nowiem ,czy po ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola Ty lubisz muzyke ,ja rowniez ,dogadalybysmy sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Po nowiu ksiezyc rosnie. Wtedy "wyciaga" z ziemi wiecej wody a rosliny dzieki temu zawieraja wiecej sokow. W dawnych czasach mowiono , ze nawet brzytwa inaczej tnie w zaleznosci od fazy ksiezyca i przyplywow. Podobno nawet wiecej porodow jest w rosnacej fazie ksiezyca. Dzisiaj ta wiedza poszla w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ,a taki byl przystojniak ,popatrz co sie porobilo :D Tylko glos ten saam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sama chcialam topowiedzieć o Chysie, czas swoje robi. Ostatnio słuchlam przeboje lat 80 na YOUTUBe co był koncert w Moskwie to wielu nie poznalam w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ,nas moze tez juz ktos znajomy z lat 80-tych by nie poznal :( Musze poki co znikac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam jak zwykle w soboty The Voice of Poland .Teraz poczytam gazetke Prawdziwe historie i potem znow wanna ,lozko i tak w kolko Macieju ,do kitu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) takie jest życie, ja też w kólko to saamo codziennie. Ale dzisiaj miałam nieco twórczy dzień, utworzyłam obrazek ze suszonej róży i nie mogę się napatrzeć na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn .masz takie zdolnosci tworcze ,ja niestety nie . Zjadlam po dlugim czasie bulke wieloziarnista i dostalam okropnych kolek i siedze no i oblecial mnie troche strach ,bo czytalam ,ze w moim przypadku to moze byc niebezpieczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×