Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie z rodzicami

Polecane posty

Gość gość

Piszcie swoje za i przeciw. Mieszkam z rodzicami na 250m2 w domu dwupiętrowym z poddaszem z którego można zrobić mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stao
Jeżeli masz piętro dla siebie, rodziców którzy nie wtykają nosa w Twoje strawy, sa pomocni i w możesz na nich liczyć to jak najbardziej jestem za mieszkaniem z rodzicami. Ja włansie tak mam, mamy z mężem piętro dla siebie, dom jest duży więc wszystkie koszty dzielimy na pół, mam małe dziecko 2 lata i drugie w drodze i nie ukrywam ze rodzice bardzo mi pomagają, mogłam wrócić na kilka miesięcy do pracy nie marwiąc się o córeczkę. Dla mnie to ma wiele plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 80% lepiej mieszkać samemu 20% to pomoc w opiece nad dziećmi ale też można podrzucić do rodziców jeśli chce się gdzieś wyskoczyć. Ludzie wybierają takie rozwiązanie (mieszkanie z rodzicami) tylko dlatego by unikać budowy, wynajmu z braku pieniędzy przedewszystkim ale w wielu przypadkach warto podjąć wyzwanie żyć skromniej jak się mówi ciasne ale własne spokój jest wiele wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy jakie masz kontakty z rodzicami. Ja ze swoimi nie mieszkam od 18 tego roku życia bo nie dałabym rady. Kocham ich ale są już starszymi ludźmi i mają swoje przyzwyczajenia i gadanie. Dlatego sama musisz zdecydować. A i czy twój obecny lub potencjalny mąż to przetrwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslę że wszystko zależy jak wyżej napisała w jakich relacjach zyjecie. Wiem, że większość nie dogaduje się z rodzicami i sa pod okiem rodziców, bo wiedzą kto przychodzi , kiedy wracasz, gdzie jedziecie, co jecie i moga zawsze do was wejść, ale sa rodziny gdzie taki układ bardzo im pasuje i im się dobrze zyje. szczególnie jak wyżej napisane pomoc przy dzieciach bardzo wygodna , przynajmniej wiesz że dziecko/dzieci sa bezpieczne i bez strasu pracujesz czy wychodzisz sobie gdzieś. Nie należy budować jakiejś reguły bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×