Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

upokarzające?

Polecane posty

Gość gość

dlaczego wiele dziewczyn uważa rzeczy związane z pieszczotami stóp ( np lizanie) upokarzające dla faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy od tego ile na to przeznaczaz czasu. Musisz wiedziec ze wiekszosc ma gilgotki i raczej nie jest tym faktem podniecona. Ale rozumiem cie. Ja tez lubie wziac palca do ust ale tylko wtedy kiedy ja pieprze. Kiedy wchodze a ona odplywa zdarza mi sie wziac i lizac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez stopy do cipki? Możesz rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chodzi o takie sytuacje nie przy samym seksie, ale w różnych innych sytuacjach, czasem jako gra wstępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez stopy do cip/ki tzn masaż stóp a potem kolejnych części ciała jest fajną grą wstępną. A czasami jest tak że na seks się nie zanosi, bo wiadomo jak to z kobietami: zmęczenie, ból głowy itd, no ale trud masowania stóp zostaje jednak nagradzany, nawet jak nie od razu to tzw punktacja rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jest to objaw mojego podaństwa, uległości i uwielbienia dla dziewczyny. Dziewczyny są zawsze onieśmielone ale potem robią wszystko o czym można tylko zamarzyć. Jak ma być ekstra seks to dziewczyny rządzą, taki jest ten świat i warto o tym pamiętać jak się za nie zabieramy. Zapewniam, to procentuje i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieszcze k***ska mlotkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ten to ma udane życie erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×