Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość10293847

praca w Angli

Polecane posty

Gość gość10293847

hej bez wygłupów debilne komentarze ignoruje. dla poważnych wiem jak to widzicie nierealne, kłamstwo, przekręt, podpucha i tak dalej ale cóż ja zrobię mogę wymieniać bez końca już się z tym pogodziłem. WEZMĘ DO SIEBIE ZA GRANICĘ DZIEWCZYNĘ POLKĘ CHĘTNĄ NA WYJAZD I ŻYCIE W OBCYM KRAJU. JESTEM WOLNY NIE ZAWIĄZAŁEM NIKOMU ŻYCIA BEZ TEKSTÓW ŻE JESTEM NARCYZEM LUB DESPERATEM BO I TO JUŻ SŁYSZAŁEM Z ZAZDROŚCI LUDZKIEJ. SZUKAM DZIEWCZYNY OD 18 DO 30 LAT POMOGĘ ZNALEŚĆ PRACĘ I NAUCZĘ JĘZYKA (jestem Polakiem) poważnie myślące osoby robiące se jaja czyli żarty omijajcie ten temat i idźcie potruć i zawadzić komuś innemu ode mnie z dala i na baczność piszcie panie na moje gadu gadu (gg numer to: 51882586) e-maila nie podaje bo inni się wydurniają i nadużywają ale dla chętnych podam (wyczuję gdy sobie ktoś żartuje wiecie jak nie zechcę porozmawiać choćby na skype a chcę wyjechać za granice do pracy powodzenia listownie też się nie umawiam z nikim. tyle co tu ofert dla picu jest na każdy temat ludzie z nudów take żeczy wypisują że szok dla tego ciężko uwierzyć w poważne oferty/propozycje. pozdrawiam i do usłyszenia pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×