Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) Na początek dziękuję Wam przepięknie za życzenia, jesteście jak zwykle przekochane. A teraz z innej beczki. Od piątku codziennie miałam gości z życzeniami i prawdę powiedziawszy to cieszę się, że następne dopiero za rok. Teklo, przepiękne fotki ze ślubu koleżanki, jesteście superowe babki. Kieeedyś też bywałam zwariowana, ale ostatnio jestem skapucyniała i niewiele mi się chce. Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam buziaki ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Melduję, że wróciliśmy szczęśliwie. Ale droga była chwilami koszmarna 😭. Wpadliśmy kilka razy w jakąś burzę śnieżną - autostardy nie było widać :-o. Bastylio! dzięki za kciuki 👄 A teraz do łóżeczka, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kawusia herbatka i inusia stawiamna naszym stoliku. U mnie -6. narazie🖐️milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dzisiaj tak jak Vanilka: dziękuje za kawe a na śniadanie zostawiam bułeczki z szynką i serem i liściem sałaty. Smacznego u mnie -5 na razie 🖐️ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Vanilka dzięki za kawę, pachnąca i jeszcze gorąca👄 U mnie było rano -3 teraz -1 i prószy takie nie wiadomo co:P Zulka odnośnie serów to mogę tylko od czasu do czasu biały chudy twarożek. Żółtych nie jem od dawna ale za pleśniowymi przepadam. Jak się załapię(nie jestem umówiona) to idę dzisiaj do fryzjera, strasznie zarosłam:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla 🖐️ minęłyśmy się w drzwiach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . Wyskoczyłam na chwilkę zza biurka by wypić z Wami kawusię i zjeść bułę z masłem . Ściskam, pozdrawiam, życzę fajnego dnia i tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada i u mnie drugi raz ide machac lopata. ,obym jutro miala lepsza pogodedo jazdy dzis masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki,dzieńdoberek;) Terix No dobrze że jesteś👄.I równie dobrze że nieobecność spowodowana gośćmi a nie chorobą czy czymś podobnym. Teeklo Ja obejrzałam fotki z wielką radością,wszystkie jesteście :classic_cool:. Macie takie fajne pomysły,chęci i odwagę w ich realizacji.Jesteście kochane baby i nawet w nocnikach na głowie wyglądałybyście jak miss obiektywu.Fajnie mieć wokół siebie takie osoby jak Wy,pewnie i ja byłabym inna gdybym dostąpiła tej przyjemności.A tak jestem jaka jestem,taka skapucyniała jak Dorix,do tego jeszcze zgorzkniała:(,zniechęcona....itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo A ja Twój sen odczytuję jednoznacznie,zwłaszcza że pomyślałaś o mnie gdy opisywałaś go na wyspie.Musimy się skrzyknąć,zmobilizować i zgraną paczką wyspiarek wybrać się na pielgrzymkę szlakiem św Jakuba.Jak oglądałaś film Droga który kiedyś polecała Zulka wiesz co mam na myśli.Camino de Santiago to jest moje życiowe marzenie ale by je zrealizować trzeba mieć odważnych ludzi u boku,zwłaszcza gdy się samemu jest słabeuszem.No a że wszystko dzieje się w Hiszpanii jednym słowem wiedziałaś o czym śnisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i u mnie od rana zima,sypie śniegiem i to tak obficie.No i podobnie jak Wanilka musiałam już zamiatać ze dwa razy.Ja także momentami czuję przyjemne łaskotanie przy sercu jakby miało się wydarzyć coś przyjemnego ale hi,hi to jeszcze chyba nie wiosna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki teraz Was wszystkie wyściskam mocno i się odmelduję.Przy poniedziałku wprawdzie jakoś nie chce mi się robić nic szczególnego ale obiad jakiś koniecznie musi powstać;). Zatem udanego dnia,tygodnia i wiosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie kochane obecne i nieobecne pozdrawiam :) U mnie jest na plusie +5 i pada drobny deszczyk :) jak się ciesze bo jeszcze w tej zimy nie łopatowałam :) ....Mój O..jest chory czuje się bardzo bardzo winna :O poszłam w zeszłym tygodniu pierwszy raz do fryzjera z nim zawsze ja strzygłam ...i mam problem złapał jakiegoś wirusa i od soboty oczko bardzo łzawiło wet. nasz akurat miał wolne :O jego domowy tel .już inny wiec czekałam do dzisiaj i mam O...ma duzy ubytek sluzowki w oku ..dostał leki i kontrola w piątek :O jak nie będzie poprawy to czeka nas operacja oka a co za tym wyjazd do kliniki ocznej weterynaryjnej mam nadzieje że to da się ładnie uzupelnić ....na dzień dobry płaciłam 250zeta ....ze zniżką oraz dostałam karmę tańszą za pól ceny bo na otarcie łez w promocji bo nie we worku a kartonie ...tak za 3,5kg palce 140zl a tak mam dwie w tej cenie ...oczywiście wziełam dwie :)....dobrze bo inaczej bym suchy chleb kuszała ...tak to jest jak zwierzaki chorują to okropne koszty są .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu przyjemniej ,że sama nie szuflowałam ciekawe czy Orsejka tez szuflowała. Ja mam ruskie pierożki i bigos z piekarnika ty razem piekłam wyszedł pycha @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ (_________________________) proszę się częstować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałkowy wieczór Orsejko u mnie też wiosna:) co też mówisz, że od łzawienia takie straty w oku biednego Orsiego:o trzymam kciukasy żeby obyło się bez zabiegu. sama kupuję karmę weterynaryjną i wiem, że droga, ale 140 zeta za 3,5 kilo to fortuna, powiedz co to za karma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix ale rygorystyczną masz dietę:o i nawet twaróg tylko czasami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jeszcze troszkę wytrzymaj, niebawem słonka będzie więcej to i Twój nastrój się poprawi:) już jak idę do pracory to jest coraz jaśniej i ptaszki świergolą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia trzymam kciuki za bezpieczną podróż po małżyka i udane świętowanie urodzinowo-walentynkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w garze fajny przepis na chleb (wygląda na łatwiznę), nie mam tylko żeliwnego garnka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Słyszę, ze gdzieś wiosna a u mnie od wczoraj zima!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie mam do Was ostatnio szczęścia:o dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×