Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Teeklo No ja zjem kiełbaski bez fantazjowana na ich temat,majonez nigdzie nie wycieka zatem mogę z czystym sercem i brodą:p Bastylko Zdrówka Ci życzę bo przeziębienie,nawet sam katar to nie jest fajna rzecz a ja chcę byś czuła się właśnie fajnie no i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz muszę iść powiesić pranie Nowy tydzień i u mnie zaczął się piękną słoneczną acz chłodna pogodą.Cały tydzień mógłby być taki udany,czyli słoneczny;)A teraz zmykam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowe capucinko czeka (_)? (_)? (_)? (_)? i babka kokosowo-ananasowa, którą upiekłam wczoraj wg tego przepisu Ewy Wachowicz: http://www.ewawachowicz.pl/przepisy,757.html babka jest przecudna, wilgotna, pachnąca kokoskiem i ananaskiem. Użyłam świeżego ananasa. Orsejko - jak instalacje nic nie pomogą to wypróbuj przeglądarke Google Chrome - jest dobra. Niektóre przeglądarki mają swoje sterowniki i działają sprawniej. Tak jest z Chrome. Ja jej nie lubie więc pozostałam przy Mozilli, ale Chrome przewidywana jest do Win8 i Win10 - jesteśmy na nią w przyszlości i tak skazani. Daisy poruszyła medyczne tematy więc i ja swoją cegiełke dokładam meldując że jutro jade na biopsje. No i AMEN! będzie z głowy :P Daisy zdrówka życzę żeby serduszko telepiące ale dzielne i długowieczne było ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety złośliwa cafe zepsuła link :O trzeba skopiować, wkleić do przeglądarki, usunąć spację po słowie "przepisy" i powinno się uruchomić. Nie sądzę żeby ktoś z tego przepisu skorzystał ale kto wie.... ja skorzystałam bo nie miałam majonezu :D i nie żałowałam :D mój Zięciunio na fejsbuku mi dziękował bo tak mu smakowało (nie było go wczoraj u nas i dostał ciasto poslańcem ;) ) W tej chwili moja małża wyżera ciasto z talerzyka z błogością - ja już nie jem bo mam poczucie winy i obawe, że w swoją kiecke nie wleze jak przyjdzie co do czego :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać Pysi, że bardzo się cieszę z tego, że może przytulać swoje Szczęście do serca ❤️ ❤️ ❤️ Gratuluję Pysiu bo Wnusio przecudny jest, kruszynka maleńka, śliczna :D:D:D Niech rośnie na pociechę dzielnej Mamusi, Twoją Babusiu Pysiu droga i na pociechę całej Wyspy ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo hihi Ty dobrze wiesz co widzę, buziak za wyuzdane kiełbaski;););) to te pierwsze, długaśne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko ja śmigam na mozilli i na eksplorerze, ale mozilla sprawniejsza w takie klocki jak grafika. Teklo załamałaś mnie tą informacją o Win 8 itd:o nic a nic nie myślą o chrupkach, co to im się ręce trzęsą;):P i trudno kliknąć czy przesunąć paluchem po ekranie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko co za menda Cię dopadła:o dostałaś jakieś tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka może jakieś foty "filipińczyka" na @? daj oko nacieszyć krajobrazami i "filipińczykiem" przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Grand Budapest Hotel to... specyfik;) i też nie moja bajka, plejada męskich gwiazd w obsadzie i.... doopa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ma któraś jakieś artykuły z tupperware? kupiłam ostatnio taki pojemnik do przechowywania sera, wędlin, nazywa się cheesmart i jestem baaardzo zadowolona. w ubigły czwartek włożyłam odpakowany kawałek żółtego sera i... wcale nie wysycha:) super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku lat mam od nich maselniczkę i też jestem zadowolona:) fajne jest to, że dają 30 lat gwarancji, ale szkoda tylko, że to takie drogie, bo jeszcze kilka przydatnych gadżetów bym znalazła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo poczytałam o tej babie kokosowo-aanasowej. fajny przepis:) ale teraz daję sobie szlaban na pieczenie, bo już chyba 2 kilo mam na plusie i mam wyrzuty sumienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, idę se;) poczytać, pokrzyżówkować, jutro oglądam filmy. no to paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
A ja sie wyspalam i bede miala problem w nocy. Ale co zrobic? Jestem za slaba. Nie moge wytrzymac caly dzien na nogach:( Zulka ja mam 2 pojemniki tejze firmy bardzo stare. To znaczy "wzenilam sie w te pojemniki":) Malzyk juz mial. Poza tym dostalam pare lat temu od kuzynki maszynke do mielenia orzechow i migdalow:PUzywalam chyba raz:P Ona kiedys pracowala w branzy, na szczescie w pore bez finansowych strat zakonczyla interes. Teraz juz konsultantki maja gorzej:( Tupperware owszem sa fajne, ale teraz jest juz duzo podobnych solidnych produktow i znaczenie tanszych. Ja nie choruje na tupperware. Zreszta prawie co roku przywloke cos do domu z targow. Bardzo potrzebne nowosci do kuchni, ktore zalegaja pozniej katy szafek:P Za dwa miesiace sa wlasnie targi, ciekawe co tym razem wymysla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Daisy ..przepraszam odpowiadam na pytanie :) biore a własciwie kuszam.... Bisocard 5 tke .przedtem brałam Propranolol u mnie stwierdzone jest komorowe zaburzenia rytmu serca spowodowane niedomykalnością zastawki aortalnej byc może i ten lek powoduje oslabienie rytmu jelit .:O ale ja to wiąże ze starością po operacyjną :O ..jak pomysle jaka byłam przed i całe zycie to wpadam w depresje :O Teklo ..Bastylko ..zulko....dzieki ..mozille wyrzucilam bo mnie wnerwiała przedtem miałam i to i to jak zulka ...ale bardziej wole E. ... miałam przeglądarkę chrome i mam i byłam zadowolona i wroce do tego zestawu myslę że coś zaistalowałam może nie najnowszego i dlatego tak wyszło :O fakt że nie miałam a powinnam zaistalować Jave i to drugie a instalują wczoraj zciągłam nie wiem jakim cudem Omiga plus co to za przeglądarka ponoć złosliwa i mam problem z usunięciem .musze zciągnąc program na to cholerstwo i wtedy dalej porządkować ..a tym czasem mam nadal i mozille ....czyli nadal siedze nocniku .. milusiego dnia dla wszystkich kochane ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o świcie 🖐️ Orsejka już z kawą - witaj Orsejko ❤️ dziękuje za kawusie 🌻 Z tego co piszesz zrozumiałam że przy instalacji ściągnęło Ci się jakieś badziewie i nie możesz sie tego pozbyć? Pewnie to Ask, Toolbar albo coś w tym stylu - zapamiętaj nazwe, wejdź do panelu sterowania, "odinstaluj" - znajdź na liście programów i odinstaluj. Te całe Aski - można też wyrzucić posługując sie narzędziami w menu przeglądarki - :O cholera szkoda że jesteś tak dalekjo - zrobiłabym Ci to szybciutko :O Nie pomyślałam żeby Ci to wczoraj powiedzieć, Terix wie - kiedy instalowała Jave i Adobe to uniknęła tych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - mam dokładnie to samo. Piekę chętnie ale sama już naprawde nie powinnam słodkości jeść i wystrzegam sie. Mam do "zgubienia" tak ze 3 kilo :O Mój metabolizm dramatycznie zwalnia. Jeszcze kiedy się ruszam to spoko ale przy tygodniach zimowych, w domu - o słodyczach powinnam zapomnieć. Zazwyczaj pieke na niedzielne popołudnia i kiedy spodziewam sie gości. Sama jednak tylko symbolicznie i z umiarem Młodzi i dzieci mogą zajadać bez ograniczeń. Zaraz śmigne do Och... więc prędziutko śniadanko: dla pracujących pachnąca owsianka: http://4.bp.blogspot.com/-LBLQlyInQw0/UjVo6KRJgKI/AAAAAAAAAhA/TBELeFgaEwQ/s1600/owsianka.JPG Dla wszystkich pyszne kanapki: http://kuchnialidla.pl/img/img/PosterLarge/5a6776dfc6-KW-35_OKRASA_12974_S_127441_zbiorcza_960x540.jpg i może jeszcze troche twarożku z avokado http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/kanapki/ser_bialy_awokado/files/page259_5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i biegusiam bo zaraz kierowca po mnie przyjedzie miłego dnia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 👄. Jak miło wpaść na wyspę, gdzie czeka kawunia i pachnące śniadanko. dzięki Teklo i Orsejko. Orsejko, ja też łykam bisocard 5 -tkę i dobrze się z tym czuję :) Wagą tak bardzo się nie przejmuj. Mężulko i tak wpatrzony w Ciebie jak w tęczę :) Teklo, trzymamy kciukasy ;) Ja już na posterunku w pracy. Napadało w nocy porządnego sniegu i rano brnęłam do drogi. Fajnusio. Co prawda u nas jeszcze nie ma ferii, ale mamy sporo gości z innych wojewóztw. Kieeeedyś młodzi wyemigrowali, a teraz ich dzieciaki przyjeżdżają do dziadków. Pozdrawiam Was serdecznie i śmigam w papiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zjawiam sie na ince,dzis szaro buro umnie.Pozdrawiam zycze zdrowka.W pondzialek lece poatac na samolocie.Od dzis za 7dniu wpadne w ramioa mojego m.Wiecie juz resturacje wybralam na kolacyjke tam pilismy nasza pierwsza herbatke i po 22latach chce tam wroci jakas sytementalna sie robie.Doradzcie jakie meni wybrac .Akurat prezent urodzinowy i walentynkowy dla m. Milego dnia narazie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ teklo ..dzięki za śniadanie :) usunięcie tego dziadostwa ie jest takie proste :O muszę sciągnąc program do tego samo się tak kliknięciem nie usunie :O dorix.. no popatrz jemy te same cukierki :) ..waga mnie dołuje ale już coraz mniej ....zwracam na to uwagę co zrobić 👄 Vanilko.. nie podpowiem .wydaje się mi że sama wybierz co lubicie albo zupełnie coś czego jeszcze nie jadłaś... .powodzenia zyczę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:D U mnie śniegiem tylko upudrowało nieco ziemię jak waszą majonezową babkę cukrem pudrem.Zima puki co u mnie łagodna i oby tak dalej,oby dalej. Teeklo Dziękuję za śniadanie mimo wyjazdu znalazłaś czas by zadbać o nasze żołądki👄 Orsejko Ja również mam wiotką zastawkę ale ponoć nie to powoduje te częstoskurcze.Od tej niedomykającej się zastawki mam czasem łopotanie,hi,hi.Bywa że sprawa się pogarsza i wtedy zażywam potas,on pomaga i jest łatwiej bez tych atrakcji:p Wanilko No w sprawie menu ja także niewiele podpowiem bo nie bardzo bywam w takich miejscach a jak już mi się zdarzy być to mi wszystko smakuje.Myślę jednak ze sama dobrze wybierzesz a już sam fakt ze będziecie razem to już 99%gwarancji na udany wieczór i noc;) Bastylko Hi,hi tylko się nie przestaw kompletnie na nocny tryb bo wtedy już kompletnie nie będziemy mogły się zgrać na pogaduchy.Ja ostatnio z racji pracy mojej córki wstaję o 5:50 robię się ranny ptaszek.No nie aż tak jak Orsejka ale jestem na dobrej drodze:) Dorix W mojej okolicy także przybywa ludzi,rosną nowe domy jak grzyby po deszczu.Teraz już nie znam nikogo,nie muszę się hi,hi przeprowadzać bo wszyscy naokoło obcy:p Zulka Ojej nie mam tych inteligentnych pojemników więc nic na ten temat nie napiszę.Z Twoich słów natomiast wywnioskowałam że dzisiaj Cię nie będzie bo masz wieczór filmowy?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Ja jestem bardzo zainteresowana babeczką ananasowo kokosową i pewnie zrobię zatem dziękuję za namiary.Kilka razy korzystałam z przepisów Ewy W i nigdy się nie zawiodłam zatem tym bardziej dzięki👄 No i jak chodzi o wypieki to znowu muszę sobie zrobić przerwę bo za dużo się hi,hi je słodkiego.Cała nasza trójka przybrała na wadze mimo że sporo ciast zawsze rozdaję to rodzicom,to siostrze.No ale jak ja nic nie mam to i nikt mi nic nie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się pożegnam bo robię pranie mamie i coś mi tam mamrocze za plecami.Zatem 👄 i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczęłam piękną okrągłą stronkę zatem zapraszam na ciasteczko hi,hi Pysiu Wnusio pierwsza klasa nie dziwię się że chciałabyś ciągle trzymać maleństwo na rękach.No i mam nadzieję że już wszystko się wyjaśniło i jest dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×