Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

aż się wzdrygam jak czytam o tym śniegu po pachy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca - jeszcze tydzień niech zima w górach potrzyma - dla narciarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja nie ruszalam DVD chyba z 5 lat! Nie potrafie nawet obslugiwac dobrze tej maszyneri. Zreszta uzywalismy to chyba z 5 razy:O Nie wiem czy jeszcze dziala! Zamiast kupic cos prostego, kupilismy jakiegos skomplikowanego czorta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka wszystkie super a Koneser rewelka :D Ja przeważnie szukam na zalukaju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprostszy sprzęt jest najlepszy, bo i tak większości funkcji się nie używa:P swego czasu kupiliśmy wypasiony aparat foto i co? do dziś korzystam tylko z ustawienia automatycznego, własnych nastaw nie używam - za dużo zachodu;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca, faktycznie Koneser jest the best:D a na tym zalukaj można za friko oglądać i bez limitu czasowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, nie lubię swojego miasta w zimie bo wszystko zlewają solą i sypią piachem z solą. Jest jedno bagno, brud i psiaki mają biedne nogi :-O - już nie mówię o butach, roślinach i autach. Wczoraj zachwyciłam się Sosnowcem (okropne miasto :-p). Pługi czyściły tylko główne drogi a wszystkie boczne i osiedlowe były utrzymane na biało. Było czysto, ślicznie, zimowo. Czyli można bez chemii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Zulko. Kiedys chcialam sobie cos zobaczyc to odtwarzalo mi w tempie jak przez lupe. A kupilismy to diabelstwo takie skompilowane bo chcielismy miec mozliwosc nagrywania z satelity polskich filmow i z kablowki. Czyli to bylo urzadzenie "twin" czy jakos tam! I teraz nikt sie na tym nie wyznaje. A satelita juz 2 lata odlaczona😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piekłam podobny chlebek dla imieninowych gości. Z przepisu naszej Daisy. Z Zółtym serem i majerankiem. Bardzo dobry. Tyle, że przez ten chlebek skłóciłam wujostwo. Wujek po trzech kieliszkach zaczął uragać ciotce, że tylko mi się coś chce w kuchni, i miał do niej żale, że byle co jada. Zrobiło się niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwajaca🖐️ Pewnie Sosnowiec ma finansowe problemy i brak kasy na odsniezanie. Ty mieszkasz w bogatym miescie Betulko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka chyba można, ale nie wszystkie, ja się podpinam na konto do znajomego i wtedy oglądam na ful :D Betula zima może i nawet fajna, tylko jak posypią solą to masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix a był w gościach miły wdowiec z uroczą córką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a trzeba sie tam logowac Fruwajaca? No to za bardzo sie postaralas Dorix:P Sklocilas niechcacy wujowstwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! Nic na temat pieczenia chleba się nie wypowiadam...jestem wnuczką piekarza i nic z tego :-p. Nawet pierogów leniwych nie umiem zrobić :-o. Ale mogę zrobić jakąś surówkę albo buraczki po prowansalsku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka nie martw się chleba też nie umie piec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, z miłego wdowca nic nie będzie. Córcię ma uroczą, ale on niemrawy jakiś, rozmodlony i kompletnie mnie nie pociąga :D. Chyba jest dla mnie za stary i mało przekonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jak Fruwająca podpina się pod znajomego, to on musi mieć wykupione wejście i loguje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca, właśnie o tej soli mówię. Skandynawia ma zakaz używania soli, pamiętam kiedyś Nowy Targ utrzymywany na biało - było super i wszyscy sobie jakoś radzili. Ale pamiętam też takie lata gdy odwalany śnieg był sprzątany i wywożony, teraz te brudne hałdy leżą i topią się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix rozumiem, jak nie pociąga to nie ma co:P nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sól drogowa w poprzednich zimach ma na sumieniu moje buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, gdy będziesz potrzebowała jakieś dobre ciacho...przyjedziemy i upieczemy :D Ty nam zrobisz wołowinkę na mięciutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, na moment musze zniknac. Bedziemy jesc rosolek na kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Fruwającej to się dopiero chce! 8 kilometrów z kijkami! Szacun 👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca po pracy to 8 kilometrowe kijkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×