Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Dziwne, jestem niewidoczna? Zulka przeszła obok mnie jakbym była duchem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Betulka już bym zwiała, bo nie wiedziałam Ciebie, dopiero jak puściłam poprzedni wpis to wyskoczyła nowa stonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam Twoje spanie? nie przechodzi senność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też w piątek ptaszki "darły ryja" - tak mówi mój syn :-D a w sobotę zima zaatakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam właśnie bardzo przyjemny film Podróż na sto stóp, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przechodzi - nawet nie wiesz jaki był dla mnie tragiczny wczorajszy dzień. W aucie nie zasnę, u teściowej też nie było jak a później powrót i nerwy na postronkach :-o. Dzisiaj rano wstałam a po śniadaniu znów mnie złożyło :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek A od kiedy to chlebek pieczemy w zeliwnym garnku Zulka? Nie wierz przepisom netowym. Upiecz po swojemu. Dobre chlebki wychodza z gotowych mieszanek. Kiedys pieklam, teraz zaniechalam tego pomyslu. Z kiliograma mieszanki wychodzily 2 chlebki w malych keksowkach. Orsejko smutne.... Moze obejdzie sie bez operacji:( Nie rob sobie wyrzutow. Chcialas przeciez dobrze. Poszlas do fryzjera, moze maszynka nie byla zdezynfekowana? Zwierzaczki lapia wirusy tak jak ludzie:( Kochana Daisy, ja tez bardzo chce kiedys odbyc pielgrzymke do Santiago. Nie wiem czy mi sie to uda? W mojej glowie zakielkowala ta mysl pare lat temu, po przeczytaniu ksiazki, relacji z pielgrzymki komika i kabaretysty. Tylko pomysl pielgrzymowania w grupie chyba nie jest dobry. Kazdy musi wedrowac sam, znalezc wlasny rytm, tempo....bo chyba taki jest sens tej drogi i pielgrzymowania. Ale razem mozemy spokac sie u celu i spedzic pare dni nad morzem jak robia to pielgrzymi. Grupowe marsze organizowane przez parafie, to pewnie niewiele maja wspolnego z pielgrzymkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, Zulka🖐️ No wlasnie gdzie ogladasz te filmy Zulko? U mnie zima Betulka. Wczoraj wialo, dzisiaj tez:( A wczoraj wieczorkiem intensywnie myslalam o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ten przepis wypróbowała jedna z moich ulubionych, podała link do oryginalnego wykonania, pierwszy raz zrobiła jak na filmiku, drugi zmodyfikowała odrobinę - więcej wody i inny typ mąki i ponoć wyszedł rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio Mój 70 paro letni wuj przeszedł camino 5 lub 6 razy - zawsze sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka musiałaś odespać wczorajszą podróż i gościnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Bastylio, ze myślałaś i posłałam buziaka po powrocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam na dvd, pod koniec roku zrobili pokaźny zakup więc oglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Puk! Puk! Dobry wieczór ;) Tu ja, porypana Dorix, która nie może się odnaleźć. U mnie też wczoraj śnieg po kolana, dziś odgarnięty przez pługi, ale z nieba kapie deszcz. Nie wiem co będzie rano i jak dotrę do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wstaje tak pozno ze nie slysze raznych spiewow ptaszkow. Zreszta na ptaszki mam dzsiaj straszne nerwy. W podziece za dokarmianie ufajdaly mi klamke w ogrodkowej furtce. A ja tego nie zauwazylam. I teraz nie wiem co mam zrobic z rekawiczka? Upralam z zewnatrz:O Bedzie chyba twarda jak wyschnie:O I szczerze nie chce juz nosic tej rekawiczki😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie mam dvd :-(, mam stare video i nie wiem, czy toto jeszcze działa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :D U mnie też zimowo i ciągle pada :P Zulka ja zapisuję twoje polecane filmy i potem oglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix🖐️ Mam pomysl! Zrob sobie wolne jutro:) Z powodu zimna. I z tego powodu ze nalezy sie Tobie porzadny wypoczynek. Po tym hurtowym pieczeniu blach ciastek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix To u mnie nie ma zasp ale w Sosnowcu to była piękna zima :-D - taka na pługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix [cześć klapa na tyłek za tę popapraną:P Fruwająca mam nadzieję, ze nie polecam gniotów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×