Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Ok :-D, mogę robić wołowinkę w różnych postaciach, suróweczki i pewnie jakieś zupinki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam, bo pewnie w całym tygodniu tyle nie wychodzę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny, muszę się odmeldować dzięki, że byłyście👄 do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że nawet w ciągu miesiąca nie wychodzę tyle! Z podwórka do pracy, po pracy zakupy i do domu, w domu krzątanina, wieczorem telewizornia, trochę komputer, normalnie aż mi wstyd tak się zapuściłam :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix, ja się nie zapuściłam tylko ten cholerny kręgosłup i rwa daje mi w skórę. Ale ty masz tyle zajęć, że i tak pewnie padasz na nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko co u teściowej? W dobrej formie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba też się odmelduję, muszę trochę pogadulić z mamcią, bardzo potrzebuje mojej bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix, teściowa to już taka staruszeczka "pampersowa", siedząca na szczęście, porusza się z balkonikiem. Zawsze miała jasny umysł, teraz zaczynają się troszkę problemy - przy nas było ok. Ale jest bardzo zadbana, zaopiekowana. Dzieci składają się na panią opiekunkę (świetną!). Zrobiliśmy jej olbrzymią radość - dostała 87 goździków, jej ukochanych kwiatów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :), przy okazji popatrzę na TELEKAMERY na TVP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem Betulko, tylko mojego wpisu niet. Cieszy gdy dzieci dbają o rodziców ;) Teściówka ma szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Betulko, wyśpij się porządnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja powiedziec dobranoc dziewczyny. Pobuszuje jeszcze troszke po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzis 3 na plusie narazie nie pada. Stawiam kawusie herbatke inusie YYYYYYYYYYYYYYYY Z m wieczorem sie zobacze. Betulko tak jest do dzisiaj w skandynawi nie sypia sola. Milego dzionka zycze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na kawusię, witajcie we wtorek ;) Miłego dnia dla każdej z nas ;) 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Tak pachniało że i Dorix przerwała na moment pracę:D Vanilka wczoraj doprowadziłaś mnie do łez. Płakałam jak słuchałam amatora domku w Karkonoszach:D:D:D Wczoraj załapałam się do fryzjera, już mam krótką fryzurkę. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Terix w nowej fryzurce :) Zmiana zawsze jest :classic_cool: Postawisz jakieś śniadanko czy czekamy na Teklę? U mnie tylko kanapcyna , co prawda z pieczoną karkówką, ale wyrzuty na sumieniu bo waga coraz większa i cholesterol tez :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..vanilko.. dzieki za kawunie :) witam wszystkie obecne i pozdrawiam nieobecne :) Zulka..kupuje taką Royal Canin Veterinary Diet Dog Neutered Adult Small Dog Weight & Dental 30 u mnie kosztuje dokładnie 135zl.może są i taniej ale ja już nie chce gdzie indziej .....jesli chodzi oko to zaczelo się od łzawienia potem ropiało ..napisałam to powiedział wet .jedynie ...ale dajmy już spokoj sobie z moim psem .. miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziękuje za kawe Wczoraj wieczorem w drodze na gimnastyke czułam b ciepłe powietrze, a w drodze powrotnej było jeszcze cieplejsze. U mnie plus 5 i cały puch zniknął. Zrobiło sie szaro i mokro. Vanilko - nareszcie doczekałaś sie. Trzymam kciuki ❤️ Tekst o odśnieżaniu w górach znam już od lat. :D:D:D To jeden z lepszych tekstów :D Orsejko - przykro mi z powodu Orsusia ❤️ ❤️ ❤️ Terixiu ❤️- aż mnie się zrobiło przyjemnie na widok Twojej fryzurki - powinnam iść do fryzjera. Zarosłam jak cap :D Na śniadanie owsianka :P: http://static.smaker.pl/article/a/d/1/ad12f7895801a9809cbcb3dfa8be13c9_620.jpg Ale żeby smutno nie było to coś jeszcze http://najsmaczniejsze.pl/wp-content/uploads/2014/02/jajka-faszerowane-wedzonym-lososiem.jpg i sałatka http://blogweganski.pl/wp-content/uploads/salatka_z_pomidorow.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla tych co mają koty psy wazne przeczytajcie jesli chcecie zaplanie blony naczyniowej u mego psa ww.okulistykazwierzat.pl/index.php/artykuly/22-uveitis-zapalenie-blony-naczyniowej-oka-u-psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Orsejko Napatrzyłam się na zdjęcia,poczytałam teraz będę miała koszmary:(. Zdrowie i kondycja moich psów bardzo mnie zajmują dlatego byle co a ja już histeria.Współczuję Tobie że przyplątało się coś takiego i tak się zastanawiam czy to nie mechaniczne uszkodzenie u fryzjera?.No ale co by nie było życzę by obyło się bez zabiegów operacyjnych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko No widzisz ja na samotną pielgrzymkę nigdy bym się nie odważyła,nie znam języków no i jestem niezaradna:p.I tak sobie myślę że w niewielkiej grupce przyjaciół szło by się pewniej i przyjemniej nie trzeba przecież nawet ze sobą rozmawiać.No jak ktoś jednak koniecznie musi sam,to można sobie kroczyć z 5,czy 10 metrowymi odległościami między sobą.Sam fakt że ma się kogoś zaradnego i rozsądnego z przodu lub tyłu jak dla mnie byłby wielkim plusem. Więc Bastylko jak zechcesz zrealizować swe marzenie daj znać.Będę kroczyła Twoim śladem i obiecuję że nie odezwę się ni słowem ani nie zakłócę strefy bezpieczeństwa bez wyraźnej zachęty z Twojej strony;):D Dziewczynki marzy jeszcze,któraś o takiej pielgrzymce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×