Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

BeTula - rob co chcesz ale rób wszystko żeby nie wpędzić się w jeszcze większą zależność od ludzi. Czyń wysiłki żeby być pelnosprawną. Nie wszystko stracone. Chodź krok po kroczku bo jak się wda jakaś zakrzepica albo inna goowno to będziesz uziemiona. BeTulko pytałam co na to Mama? nie widziałam żebyś mi odpowiedziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi z powodu Syna ❤️ BeTulko - jeśli chodzi o wiarę - to rozumiemy się doskonale ❤️ ❤️ ❤️ i tak niech zostanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,troszke wczesnie na kawusię,ale zapraszam,Sama wstałam świtem bo zaraz musze do miasta jechac Bastylko ja tez jakos mniej jezdziłam tej zimy ,ale nie zapomniałam.Wolałam siedziec jako pasazer. Teklo dizeciaki bedą sie raz przytualac innym razem wręcz przeciwnie,u mnie tak byłó,s ma syna 4 miesiące młodszego i znam to. Zuleczko mi jakos tak jak Tobie film nie przypadł do gustu, Pokłosie mi sie podobało. Betulko tez łapie sie na tym ,ze zamiast pieczotka biore samochód,to mój grzech wielki. Trzymam kciuki za zdrowie s. Orsejko chodz n ate kawe ,razem rażniej. U mnie wczoraj był piekny dzień,zresztą w niedziele też. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) z kawunią jestem (_)(_)(_)(_)(_)(_(_) Wczoraj myślałam że szlag mnie trafi byłam w urzedzie skarbowym rozliczenia rodzicow złożyć i stałam od 11tej do 14tej nogi mi do uszu wchodziły plecow nie czułam do dziś zresztą okropnośc ....mowie że wysle przez internet ..albo jak ten kto rozlicza bierze kase to niech niesie lub prześle ...a nie tyle stać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulka ..teklo.. mnie rejstrowała lecznica ...bo tam kupuje i tam będę odbierać ..podaje namiar ..ale pewnie powinno się w lecznicy rejstrować ..http://strefa.royal-canin.pl/index/..być może nie podają że takie coś jest bo zarabiają w sklepie ...widocznie moja miała dobry dzień bo tyle lat tam kupuje a tu wreszcie cud..:)..sprobujcie same z odbiorem w lecznicy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatulko... powoli ale trzeba się ruszać a zobaczysz że rozruszasz się to na pewno nie od razu wiadomo ..ja po zakrzepicy to mus ale początki maiłam tak jak ty szlam a nogi odmawiały posłuszeństwa stawałam na ulicy bo nie moglam dalej iśc okropny bol i ani rusz coś okropnego ...ale musiałam powoli coraz to dluzsze spacery kijki byly za pomoć ..z początku miałam taką laske potem kijki .. jbym miała balkonik to wacale bym się nie pękała na poczatek super sprawa mozna usiąść jak nogi odmawiają posłuszństwa ..a za jaki czas konsekwentnego chodzenia ...będziesz chodziła jak ja ...wozek i do lasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotko ..jesli chodzi o remont to obecnie nie robimy nic ..czekam na wiosne bo wroci moj fachowiec z Anglii ...teraz i tak by nic nie robił bo trzeba CO pozmieniać w inne miejsca ..gaz przełożyć a na to pozwolenie ale już mam ..woda kafle do łazienki tam ogrzewanie podlogowe ma być pokoje już jeszcze kuchania łazienka i przed pokój ..M zostal zwolniony przeze mnie bo się pierniczył wieczorami taki jasio samosiu :P ble niech robi swoje a i ja mam święty spokoj a nie ciągle mnie ciągnął tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terix.. a jak tam było u dzieci ? jak oblewanie ..meble się podobały /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko...troche musisz michala wyciagać on też chce spacerki olej musisz mu przemieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ..nieobecna wczoraj ..daj znać jak tam twój nosek ?:) Dorix.. choć na kawunie :) Vanilko.. ty też przeciez już nie spisz wiem to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem katoliczką ale do kościoła nie chodzę ...nie wierze w klechom są obłudni ...ale w boga wierze ..po ostatnim zachowaniu księdza nawet nie przyjełam go z kolendą mam żal i czuje niesmak ...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ kawusia jest! :D i Plotka i Orsejka dzisiaj krzątałyście sie razem ❤️ U mnie pogodnie, zaraz wsiadam na rower. Nareszcie :classic_cool: Orsejko ❤️ - dzięki za link do stronki - spróbuje sie zarejestrować. Zulko a pamiętasz jak mi posłalaś namiar na karme? specjalnie sobie zapisałam tak żeby mieć zawsze "pod ręką" i kurna zabij mnie nie moge sobie przypomnieć gdzie napisz czy to było tu na cafe? to sie dokopie ❤️ Karma mi sie niedługo skończy - oleje tę z przychodni bo ostatnio ponad 180 zł wybuliliśmy Orsejko podziwiam Cię naprawde. Jesteś dzielną Dziewczynką - wspierasz BeTulę ❤️ Wszystkie powinnyśmy wspierać. Jestem zaniepokojona od dłuższego czasu obserwuję co sie z naszą BeTulą dzieje :O:O:O niedobrze sie dzieje. Jak sie nie zmieni BeTulko to do Ciebie pojadę na rozmowe ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy sniadanie,dzieki Teklo za jajeczka,ide gotowac i ja. Orsejko własnie wróciłam z US ,u mnie od 7 godziny,nie było kolejek,miałam inne sprawy do załatwienia,pity zawsze wysyłam netem.Najlepiej do takich instytucji jechac z samego rana. tez pojechałam po zaswiadczenie do Zusu i nic nie załatwiłam ,nie miałam upowaznienienia małzyka,musowo jak wóci jechac jeszcze raz. czego wczoraj nie napisalismy nie wiem. odnośnie jazdy samochodem ,ja strasznie duzo jeżdze bo mieszkam nie w centrum, przy okazji zawsze jakies zakupy i zeby nie dzwigac biore samocho ,ale to duzy błą.Wiele spraw mozna zalatwic rowerkiem czy spacerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️przyleciałam ze spacerku inusike z wami wypiję. Trzeba będzie polatać na miotle jakieś żarełko zrobić na obiadek. Dziś 6 na plusie niemrawo wychodzi słoneczko. Wiosna jak mi się jej chcę i lata te manele zrzucić z siebie, czekam na dresik na moje wychodne z kijkami ,jeszcze jakieś fajne butki. .W piątek jadę zobaczyć , bo nową siłownie ,fitness ,kręgle , tor dla modeli. Jak mi się plany nie zmienia. Jeszcze mam być basen ,sauny są. Czas cos zamciać:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 zerwałaś się skoro świt:D Tekla za śniadanie 👄 jak zwykle pyszne i urozmaicone:D Orsejka wróciliśmy w niedzielę bo musieliśmy wypróbować kanapę. Spało się wygodnie. A najważniejsze że im się podoba. U mnie pochmurno ale ciepło, zaraz wychodzę na masaż, później na spacer i dzisiaj mam zaplanowany spacer do biblio. Zawsze jeździłam autobusem, ale teraz więcej chodzę. W nasze strony już przyleciały żurawie, a to znak że zimy nie będzie:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×