Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

witam,kawusia,zapraszam Wczoraj wieczorem padłam szybko do łóżka,juz o 22 spałam.Nie wiem dlaczego. Teklo pewnie bedziemy płacić oczywiscie za sukienki razem z Daisy,ciekawe moze córcia daisy bedzie wcześniej brała slub niz moja.? Daisy zdradz cos więcej. Betulko wiem ,ze nie mozesz od kręgosłupa chodzić,miałam to samo rok temu ,wiem jak to wyglada i nie wiem czy nawet balkonik by pomógł to po prostu odcina noge i kregosłup , czasem pewnie nie mozesz zrobić kroku. U mnie te problemy skonczyły sie wraz z kolejna blokadą,pewnie na rok wystarczy.Teraz nie mam z tym problemu . Betulko zeby choc rehabiltacje cos pomagały,mi ostatnio jak byłam u neurolga zapytał tylko czy chce skierowanie na reh . bo skoro u mnie nie działą to nie ma sensu.Napisz jest lepiej u Ciebie po zabiegach?Ja mysle ze ćwiczenia sa dobre ale trzeba samodyscypliny. Ja czekam tylko na cieplejsze dni i tak jak Tekla ur******** rower,samochód musi troszke odpocząć. Bastylko to czekamy na bolerko razem z Toba i sukienka bedize sie ładnie prezentowała. Dobrze,że nie musisz odsyłac. Orsejko czyli na wiosne zakończsz remont,wszystko nowe,jak ja to lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix a masz zdjęcia nowych mebli dzieci? Vanilko co planuje syn po maturze?Studia poza domem? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ploteczko ...ja tylko kawunie wypije i znikam ...jade z Tatą do kontroli ...miłego dnia dla wszystkich .....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ..kiedyś tam ukończymy .:)taki jest plan a jak będzie zobaczymy .....ostatnio mam bardziej poważniejsze problemy :O ..zresztą moje dziecko i tak wiecej jej niema z nami inż jest ...:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ploteczko - za kawusie dziękuje pięknie ❤️ 👄chlipu chlipu Nie mogłam wczoraj zasnąć, bo nie mogłam się rozgrzać :O W końcu wstałam, wypiłam ciepłą aspiryne, włożyłam pod piżame ciepłą barchanową koszulke i wtedy szybko zasnęłam. Ale było już po pierwszej. No i dzisiaj pospałam dłużej. Wiosna idzie ale dzisiaj mam mokro i pochmurno. Wypije kawusie i po śniadanku ruszam do roboty. W domu zawsze coś do zrobienia jest. Orsejko - trzymam kciuki żeby szybko i bez kolejek było. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzisiaj pada deszcz niestety a noc miałam nieprzespaną.Jednym słowem dupiato:p Dziewczynki weseliska nie będzie.Moja córka jak już Wam wspominałam ma w tym względzie bardzo stanowcze zdanie.Ma być tylko uroczysty obiad w restauracji dla najbliższej rodziny.No chyba że zmieni zdanie,choć od dłuższego czasu głosi ten pogląd wesela stanowcze ,,nie,,. Ja zostawiłam jej wolną rękę w końcu to jej hi,hi ślub nie mój.No i puki co ma się to wszystko odbyć w przyszłym roku.Najpierw chcą nabyć stabilizacji zawodowej,zdobyć jakiś kąt,dopiero potem rodzina. Sorki ale muszę zmykać,ktoś mi dzwoni do drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski👄. Melduję, że żyję ale tez dupiato. Po 1 mam mega problemy ze sprawami spadkowymi i uregulowaniem własności, a po 2 choroba siostry mojej koleżanki z pracy (31 lat dziewczyna trafiła na oddział z powodu plamienia, okazało się , że rak szyjki macicy). Może wpadnę wieczorem i więcej opowiem, na razie ręce i nogi mi opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ❤️- to Łobuzico wiedziałaś od dawna tylko nic nie mówiłaś! :D:P Mnie sie bardzo podoba to, że młodzi nie chcą wywalać forsy na wielkie nasiadówki. Rozsądnie :classic_cool: Ale kiecuszka i tak będzie prawie równo z Ploteczką kupowana :P. U mnie za wszystko sobie płacili młodzi z jednym wyjątkiem: suknie synowej kupowali rodzice a garnitur syna kupowaliśmy my (tzn płaciliśmy bo kupowali sobie sami tak jak uważali) I to był wkład rodziców w ślub. No i alkohol na przyjęciu płaciliśmy na spółę ;) Dorixiu - przykre jest jak młodzi ludzie chorują i to tak dramatycznie. Ale szczęście w nieszczęściu to nie Ty - więc wyluzuj Dziewczyno bo sie jeszcze nam pochorujesz I bez cudzych zmartwień swoich problemów masz co niemiara ❤️ ❤️ ❤️ Trzymam kciuki za powodzenie spraw spadkowych.❤️ Terixiu - melduj co u Ciebie ❤️ BeTulko - mysle cały czas o Tobie ❤️ Rady typu "ćwiczyć i kręgoslup wzmacniać" są może i glupie ale tak nie do konca bo rozsądna rehabilitacja kręgoslupa na ćwiczeniach wlaśnie polega :O Spróbuj rozeznać ten temat. Kręgoslup od samego chodzenia też sie wzmocni ale trzeba coś jeszcze. Chciej to zrobić. CHCIEJ. Kawunie popołudniową zrobiłam (_)> (_)> (_)> (_)> Miłego wieczoru ❤️ ps: Fruwająca - nie odpowiedziałaś na moją ostatnią "zaczepke" !!!!! :P❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz 🖐️ Siadłam żeby trochę odzipnąć :D Dobrze że Tekla kawunię zrobiła dzięki 👄 Miałam dzisiaj bardzo zalatany dzień. Najpierw wizyta u lekarza rodzinnego, później masaż. Dostałam skierowania od rodzinnej, na rtg kręgosłupa, do ortopedy i do gastrologa. Musiałam się zarejestrować. Na szybkiego zrobiłam obiad. Później wizyta i onko( nie powiadomili że lekarz nie przyjmuje i na darmo leciałam), później wizyta u gina. I to by było na dzisiaj. Teraz siedzę wypluta. Chociaż pogoda ładna to z przyjemnością chodziłam. Betulka nie poddawaj się, ja też mam bóle podczas chodzenia, sztywnieje mi kręgosłup i nogi. Przysiadam na jakiejś ławeczce, odpocznę chwilę i idę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla cieszę się że będziesz miała tyle zabiegów na raz i jednocześnie zazdroszczę, też bym tak chciała. Bardzo lubię fizykoterapię a szczególnie masaże. Myślę że niedługo dostanę skierowanie do sanatorium i tam będę miała raj z zabiegami:D:D:D. Dorix trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie twoich spraw❤️ Daisy gratulacje, ale fajnie złożyło się , dwa wesela prawie w jednym czasie. I będziemy oczekiwać nowych wnuków:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć u mnie też słoneczko świeciło. Ja się herbatki napiję. U nas to w galeriach są organizowane co jakiś czas targi ślubne. Teklo syn planuję się dalej uczyć już po za domem. Życze udanego wieczoru i zdrowia oby nam go nie zabrakło. Tez mam koleżankę która 18lat nie była u gin a narzeka nawet raz kazała się zarejestrować razem miałyśmy pójść tylko ona zwiała ,ja próbowałam,ale nic na siłę.Ale naprawdę czasami ręce nogi opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł witajcie w mały piątek;) dla mnie nie taki mały, bo przede mną dwa dni urlopu:D:D:D na dokładkę małżowiny do jutra niet, więc mam luuuuz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo łał, aj podobnie jak Terix zazdraszczam;) Ci tylu zabiegów i tej ich regularności, sama o tym mogę pomarzyć:o chociaż dziś w końcu zarejestrowałam się do ortopedy z tym swoim biodrem - miałam pokazać się po rehabilitacji - tę skończyłam w sylwestra, ale dopiero dzisiaj znalazłam czas żeby się zapisać;) na szczęście termin mam wcale nie tak odległy, bo już na 19 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka no właśnie gdzie Twój instruktor zaszalał, że zrujnował sobie kolano? nacierpi się biedak:o kiedy zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ale jak bolerko przyjdzie to koniecznie poproszę o fotkę. bo sukienka naprawdę pikna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix wiem co czujesz, moja koleżanka z tą samą diagnozą jutro ma się stawić na konsylium - będą decydować jak ją leczyć. martwię się,że zbyt długo to wszystko trwa, a oni nie mają pomysłu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo brałąm karmę dla swego Ryśka z krakvetu. 6 kilowa paka jest tylko kilka złotych droższa od tej 3,5 kilowej, więc tylko brać. a dla panny F znalazłam karmę o - uwaga - 50 złotych tańszą niż w innym netowym sklepie. uważam, że 50 złotych to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy super nowina:) gratki dla córy i faktycznie nic na siłę, to ich święto i oni decydują co i jak ma być, a będzie na pewno pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wieczorkiem Daisy u mnie wcześniej nie było planowane weselisko,prosimy naprawde najbliższa rodzine,zięć tzn rodzice zięcia maja liczniejsze rodzeństwo, oni juz dorosłe dzieci ze swoimi dziecmi ,wypada zaprosic.A z mojej strony tak licze najblizsza rodzina jakies 50 osób. Teklo nasz wklad na pewno bedzie zapłącić za gości,kupic kiecke,a w sumie to sie nazbiera.Na pewnocos sie dołozy do innych wydatków.Jakos musimy dac rade.Aby zdrowie dopisało,bo cos ostatnio małzyk bardzo zaniemógł,tylko lekarze oj zresztą..... Zuleczko ,Dorix w moim przypadku było podobnie,moze nie tyle lat ale też unikałam jak ognia,dopiero jak pogotowie mnie zabrało nie było wyjscia,ale przezyłam.Miejmy nadzieje ze Wasze kolezanki tez wyzdrowieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o karmach ,moja Grzecznota lubi Purine i nie próbuje jej dawac cos innego bo wtedy nie zechce Puriny,tak było z karmami kitkat whiskas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie,moze któras z Was zakladała w ub roku konto w getinie (zwracali za zakupy przez 6 miesiecy po 50 zl,placenie karta cos takiego jakas promocja była) Młody sobie załozyl konto i teraz nie wiem czy dostanie Pita z banku?Juz bym rolziczyła Pita razem z nim i nie wiem czy czekac na Pita z banku czy nie,tam sie człowiek nic nie dowie,ponc kwta do 760zl jest zwolniona ,ale roznie ludzie pisza w necie.Czy któras z Was cos takiego ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×