Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

ciekawe czy tylko na naszej tak się zacina i jak długo to potrwa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy, Terix pewnie kulkuje albo garnkuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jest coraz gorzej, dopiero 13-ty wpis otwiera nowa stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wolisz sama, to spoko. ważnie żeby było bezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, idę odludnymi miejscami. Nie powiem, nie lubię jak przejeżdża jakieś auto. Dużo dziwactw jest na tym świecie. U mnie ostatnio zginęły dwie osoby i ślad po nich zaginął. Po jednym znaleźli rower w lesie, po drugim nie ma żadnego śladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko Dorix, z taką wiedzą sama nie wypuściłabym się na kijkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę wyłącznie jak jest widno. Ale naprawdę nie mam w poblizu przyjaciółki ani nawet koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odważna dziewczyna z Ciebie Dorix:) i w sumie fajnie, że kijkujesz:) muszę się zmyć na dzisiaj. dobranoc papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Z mamą w miarę ok ale mus, prawie na cito wymiana rozrusznika. Dzisiaj spędziłam z nią dzień w Rz-wie, jest zakwalifikowana do wymiany. Pan dr aparaturą ustawił rozrusznik na program oszczędzający baterię i czekamy na sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli będę się żegnać....ubranko przygotować na jutro i w poduchy bo mam ziewanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Fajnie, że chodzisz z kijkami :-). Ja też planuję i jeszcze inne rzeczy (to do przemyślenia) ale najpierw czekam na wizytę u rehabilitanta w Solcu - chcę skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobre wieści Betulko, najważniejsze, że sytuacja opanowana. Trzeba jeszcze zlkiwidować przyczynę. Ściskam Ciebie Betulko i wszystkie Wyspiareczki. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że odpadłam bez pożegnania, ale zaczytałam się. Betulka poczytałam trochę o skarpetach złuszczających, i muszę przyznać że to wspaniała sprawa, jeżeli działają tak jak piszą. Koniec szorowania. Gdzie kupiłaś, w aptece czy w drogerii> Betulka dobrze że tak szybko mama zdiagnozowana, wszystko będzie dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka do pasty można dodać warzywa jakie kto lubi, zawsze wyjdzie i jest dobra:D Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) kawunia jest myyy...(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)proszę sie częstować :) Beatulko... cisze się że z mama sytuacja jest w miare dobra :) Zulka ..też wczoraj wiało ..ale ja musiałam już myć bo moja mama sama gotowa była to zrobić :O ..ale itak odkryłam że coś nie tak ... przyznał mi się tato że moja zosia samosia coś tam grzebała ale rady mnie dała więc odpuściła pod naporem jeszcze taty ;O oj dzieci duże ..a tak z nimi mam spoko troche tego jest 6 okien .. Terix... ładna torebka podoba się mi ...tylko ja nie nosze torebak na ramieniu tylko w łapie .tak już mam chyba od urodzenia zawsze w łapie :O dziwna jestem ..wiem :) Teklo.. nie kupiłam jeszcze bo czekam na kase ...a może jeszcze gdzieś taniej znajde ...cena jak widać jest spora ...jak nie znajde to zamowie te ..wczoraj tato dał mi coś tam :) na podeszwy ... Ploteczko ..jak twoja głowka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorix.. brawo ja teraz chodze bez kijoszkow ale tylko w sobote i niedziele bo zM wtedy mamy czas to do lasu i maszerujemy i maszerujemy na pewno zawsze zrobimy z 10km. ale czujemy się wtedy super ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatulko a gdzie te cuda skarpetkowe kupiłaś ? ... Wczoraj moj tato przyznał się mi że ma jakieś plamy na ciele tzn .na szyi ..lokciu itd.. zerkłam na to i co wiadomo łuszczyca :( ..czyli nowa choroba :O jest załamany ..nie dośc że cięzko się mu ododycha to jeszcze to ..najbardziej ma nerwa z tego że nie bardzo może przebywać na powietrzu bo się dusi ...oj ciezko ciężko :O nie wiem co dalej będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już brak wpisow :O zatem 🖐️ może Tekla zrobi czary mary i :) zabieram się do mycia okien u mnie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Orsejko ❤️- kawusia.... PUCIO :) Jak będzie ładnie to w tym tygodniu machne okna. A jak mi sie nie będzie chciało to w przyszłym tygodniu. Mam też do sprzątnięcia balkon po zimie. Będzie ostro bo chcę go wyłożyć sztuczną trawą więc wszystko będzie przesuwane. Terixiu - fajna ta sałatka z tuńczykiem - ja już tak dawno tego nie robiłam! ❤️ Taką jak Zulka - też kiedyś robiłam. Przestałam bo od paru lat prawie nie jadam majonezu. Dorix - super że chodzisz z kijami. Razem z Vanilką możecie korespondencyjny Klub Kijanek założyć :D Pochwalam, podziwiam Brawo Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście 101 strona dopiero po 13 wpisie się pokaże wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×