Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

heloł Teklo właśnie paznokcie traktowane tą odżywką 8 w 1 wyglądają jak pomalowane delikatnym lakierem (4 dni pod rząd nakładasz po 1 warstwie, na piąty dzień zmywasz i od nowa - chyba dobrze pamiętam) a autko bombowe:) Terix w tych czasach mało nam do szczęścia potrzeba - wystarczy, że do lekarza dostaniemy się z marszu i mamy radochę:) Daisy jeszcze chwileczkę, słonko się rozkręci, a z nim i Ty i na pewno cosik kwiatkowego posadzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś u ortopedy na kontroli z biodrem, doktor pokręcił nogą na wszystkie strony, zrobił usg i chyba nic nie zobaczył:P w każdym razie diagnozy nie postawił tylko wypisał kolejne zabiegi - nie mogę rozczytać jakie;) i skierowanie na rezonans:P a może to ścięgna mnie bolą? już sama nie wiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier odebrany z lotniska, szczęśliwie dostarczony do domu, za nami wspólny obiad i pierwsze pogaduchy, ale chłopak zmęczony podróżą więc nie siedzieliśmy zbyt długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko no bieda z pękniętą piętą, pewnie boli i niewygodnie chodzić:o hehe ciekawe kiedy szwagrowi będzie dość tego "rośnięcia" wartości gruntu, pewnie ciągle będzie mu mało, a żyje się tu i teraz, więc na co czekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ugotowałam torebusię (podarunek od Terix). Jeszcze raz Terixiu...pięknie dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Bastylko...proszę do pionu! U mnie w domu też jeszcze brudno, ale przez przyszły tydzień ogarnę więc iTy pewnie jeszcze zdążysz. A co do szwagra....nie jest dziedzicem i pewnie ma tyle do powiedzenia co i Twój małżyk, może dajcie mu do zrozumienia, że Wam na "przyroście" niezbyt zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie widać, teraz już jestem widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ale masz fajną torebkę:) i na dokładkę w tym samym modnym kolorze, w jakim ostatnio Terix kupiła torebkę dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie ten sam kolor, Terixowa torebusia bardziej malinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Zulko. Zaczynam się zastanawiać nad jakąś kurtką na Wielkanoc, albo płaszczykiem, żeby pasował do torebeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, muszę odpaśc na trochę. Wrócili chłopcy z hali sportowej (gdzie ćwiczą zajoba) i muszę im cos powsadzać w dzioby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, myślałam o szarym albo popielu, torebka jest w głębokiej czerwieni (chyba) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Teklunio jak ten czas szybko leci już nie długo wnuczęta będą miały roczek;) a jeszcze nie tak dawno oczekiwałaś i cieszyłaś się z ich narodzin echhhhhhhhh❤️ A spodnie to nie dżinsy tylko takie materiałowe ale ten materiał to jest taki.......... mmmm nie wiem jak go nazwać:( kolor czarno biały z przewagą czarnego są superańskie i do bucików eleganckich i do sportowych;) Zuuleczko no właśnie sama się zastanawiam jak to się stało, że mi skasowano NK :( Dobrze, że dostałaś na rezonans z bioderkiem jest to badanie dokładne i lekarze ocenią co jest przyczyną Twoich dolegliwości. Daisy kochana bardzo bym chciała Cię też zobaczyć :) a ja może kiedyś fotkę jakąś tam podeślę, ale teraz to nie bardzo jak sama wiesz już jest ze mnie stara baba:P ;) półwieku już za mną:( piątka z przodu muszę się do niej jakoś przyzwyczaić innego wyjścia nie ma:( Bastylko współczuje Ci tego uporczywego kaszlu:( Terix🖐️ Betulko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w środę tomograf tętnic i jakoś nie bardzo mi się chce go robić :( trochę się boję:( Czy któraś z was miała już takie coś robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, nie miałam badanych tętnic. A czemu się boisz? Przecież kto wchodzi na badania to i cały wychodzi, nikogo nie porywają :P:P:P...Będzie dobrze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowałam jeszcze jedna torebusię. Imieninowy prezent od bratowej. Jeszcze nieużywana, z metką. Kolor....capuccino???? Jak Wam się podobuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba czas w poduchy. Dobranoc, kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak ostatnio ciężko mi się oddycha i męczę się szybko a w żyłach to tak jak by mi krew wrzała (gotowała się)i pulsowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix kochana ale mnie rozśmieszyłaś tym porwaniem ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix kochana ale mnie rozśmieszyłaś tym porwaniem ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo i wcięło mi wpisy:( Dorix dobrej nocki❤️ ja też idę na podusię;) DOBRANOC❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×