Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Terixiu robie dorsza w porach :D (por duszony na oliwie i na to dorsz)i warzywa parowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam ,życzę udanej soboty. Majka wszystkiego najlepszego z okazji 18.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie domyślałam, że pochowałyscie tyłki :D:D:D Wobec tego miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla ja też myślałam że nikogo nie ma i nie odzywałam się:( Mój wnuk to juz kawał chłopa, ma 170cm i 50kg. Chudy jak tyczka, ale teraz przed przyjmowaniem leków na trądzik, dr zleciła bardzo dużo badan i wszystko w normie. Nabierze ciała z dojrzewaniem:D Ja też bardzo chętnie szamponika łyknę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce szamponika i to takiego zimnego,kiedyś też miałam taką zachciewajkę wiecie co dwie lampki wypiłam jednym duczkiem. ja lodowa tartę przyniosłam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobrek🖐️ Kochana Majko🌼 W Dniu Urodzin wszystkiego dobrego zycze🌼 Przede wszystkim zdrowka kochana kolezanko. Czestuje sie szamponikiem bo dzisiaj mam wyjatkowa ochote napic sie szampana. 100 lat kochana Kolezanko! Pije za Twoje zdrowieYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji duszkiem wypilam az 4 kieliszki. Nie zaszkodzi, uspokoi mnie troszke. Dzisiaj malzyk mial srednia przyjemna rozmowe z siostra. Nawet grzecznie rozmawiali ze soba ale wynik rozmowy marny:O Chodzi o spadek. Siostry sa za tym zeby nic na razie nie sprzedawac:O Podobno bank powiedzial zeby sie nie spieszyc:O Nam powiedzial inaczej:O Najlepiej by bylo sprzedac prawa do spadku i bylo by to z glowy. Ale sprawa jest troche skomplikowana:O Wniosek z tego taki ze trzeba pisac testamenty za zycia. Jak pozniej dzieci dziedzicza wspolnie, czesto wynikaja niepotrzebne niesnaski:O Bardzo nie chciala bym zeby malzyk poroznil sie ze starsza siostra. (z mlodsza jest juz na bakier) Maja dobre kontakty telefonuja prawie codziennie... ale jak w gre wchodza pieniazki...... wiadomo. Kazdy reprezentuje tu swoje interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze ze nie kupilas tych butow Orsejko:) Na prawde szkoda nog. Kiedys tez lubilam i nosilam bardzo wysokie butki ze spicem... Potrafilam biegac (do autobusu:) albo za autobusem:P w mega wysokich szpilach. Teklo barszczk jem z jajkiem i kielbaska. Czasem wezme sobie do tego kromke chlebka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe hłe Vanilko! duszkiem? no no no :D:D ❤️ to ja też :D gul gul YYYY za zdrówko i pomyslność naszej Majki ❤️ i zakąsze lodową tartą ;) Terixiu ❤️ - ależ masz wielkiego przystojniaka w rodzinie :D A taki był niedawno jeszcze mały, przyjeżdżał do Babci i razem na wycieczki chodziliście :D Bastylko - na zmartwienie spadkowe dobrze robią kielonki szamponika - ja też jeszcze dwa YYYY gul gul Aby sie wszystko wyprostowało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko zamówiłaś juz butki? Ja też robie zakupki w necie - właśnie zrobiłam zamówienie na dwa samochodziki - jeździki dla swoich wnuków Dwa i to jednakowe :D:D:D coby nie było :P Autka są duże takie do odpychania sie nóżkami :P Za dwa tygodnie jeden będzie jeździł a za 3 miesiące następny :D Mam nadzieje, że rodzice to zaakceptują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - nie ma mocnych :O - pieniądze potrafią skłócić każdą nawet najlepszą rodzine, kochajace rodzeństwo żre sie jak psy Rodzice popełniają błąd że spraw takich wcześniej nie załatwiają zanim umrą tylko skazują zwykle dzieci na skłócenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama ze sobą gadasz?p********z głupoty stara ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z wiadomych powodów nie klikamy w przycisk "zgłoś" przy pomarańczowej! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio Majeczko sto lat!!! w zdrowiu, szczęściu i miłości ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla fajne prezenty dla maluchów. Jeszcze przez parę lat nie będziesz miała problemów z prezentami:D U mnie chyba nie będzie problemów ze spadkiem, wszystko dostaje wnuk. Syn już swoje dostał:P Oglądacie małych gigantów?Dzieci są rozbrajające:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko u mnie dziś też kropiło przez cały dzień, ale w sumie ciepło jest:) Terix pokaż nam swojego chłopaka, bo też pamiętam go z czasów wakacyjnych atrakcji z Tobą:) Teklo fajny prezent wymyśliłaś:) Dorix no to siostra Twojej koleżanki ma tę samą terapię jak moja koleżanka, ale ona o tym kiedy zaczyna dowie się w ciągu kilku najbliższych dni. i rozmawia o tym nie tylko ze mną, chyba jest jej łatwiej jak się wygada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix ostatnio prawie nie oglądam tv, wciąż przerabiam filmy na dvd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, Tekla🖐️ ja chyba wypije rzeczywiscie kielonek winka i to w realu. Dobrze mi to zrobi. I pogapie sie w telewizjie. Nic tu po mnie na wysepce. W glowiznie mam jeden temat:O Trzeba to przespc. A co tam kasa! Najwazniejsze jest zdrowie! Tylko co zrobic jak to drugie tez szwankuje? Do jutra dziewczyny. Przynajmniej jutro nie musze gotowac. Sa rolady wolowe ktore zrobilam w piatek. Trzymajcie sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisałam dobranoc nie widziałam wpisów Bastylki, mimo odświeżania stronki. Bastylko masz rację zdrowie zawsze na pierwszym miejscu. a teraz jeszcze raz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niedzielne pozdrowionka❤️ U mnie paskudnej pogody ciąg dalszy i zimno. Stawiam kawusie i herbatkę a po ciacho idziemy do Majki:) UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Miłego dnia życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Wstawać śpiochy kawa podana (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> U mnie pochmurno ale ciepło, może jeszcze słoneczko pokaże się Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wpisów, chyba już i kawa była tylko nic nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×