Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

matko kochana! Terixiu! dzięki Ci dobra duszo - cały czas myśle że sobota i zdziwiona byłam do tej chwili, że nie przyjechali z szynką i ziemniakami jak co sobote :O:O:O Co za idiotka ze mnie! Przejrzałam interesujące mnie witryny, mam cały czas włączone TVN24, małżowina nie dzwoni jak zwykle w soboty - i nic! nie kapnęłam! :D:D:D Teraz wszystko jasne :D:D:D Teraz na Wyspie będzie cały dzień slychać pukanie... ...to ja będe sie pukać w łepetyne z powodu swojej durnoty. Że śniadanko takie niby sobotnie? nie szkodzi :D moze być. Dobrze, że już wiem co dzisiaj za dzień :P:P:D Dzięki Terixiu raz jeszcze - ide ujarzmić te kapuste gotującą sie na piecu :P Milego PIĄTKU ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo:):D No fajnie udało Ci się z tą sobotą;).Nie musisz się znowu tak mocno pukać każdemu może się zdarzyć podobne zapomnienie,normalka.Za śniadanko serdeczne dzięki popróbowałam wszystkiego nawet podgryzłam rogalik Terix Zulka Dzięki za zainteresowanie moim pytankiem odnośnie tarczycy.Jak chodzi o skórę to owszem ostatnio muszę używać balsamów bo się łuszczy.No i zapisałam się prywatnie na usg tarczycy,zrobię se sama nie będę chodzić i błagać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może te moje dziwne objawy od serca?.Choć po ostatniej zmianie leku przez kardiologa czuję się o niebo lepiej i tak se myślę że może się wstrzymam z tą ablacją.Mam skierowanie na ekg wysiłkowe ale jakoś nie chce mi się iść,nawet się jeszcze nie zapisałam.Chodzenie po przychodniach jest takie męczące:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix I u mnie lekki mrozik ale puki co nic nie pada i nawet od czasu do czasu se słoneczko wyjrzy zza chmur,ciekawskie takie:p Ja dzisiaj na obiad szykuję zapiekankę z rybą,jeszcze nie wiem co wyjdzie bo pierwszy raz hi,hi robię. Ale co by nie wyszło zapraszam serdecznie:D Teraz się odmelduję,buziaki dla wszystkich dziewczynek👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo tak czasem jest,że dni sie pomylą,ja jka na razie jeszcze wiem jaki dzień Daisy takie objawy moga byc od serca,ale co bierzesz ze sie lepiej czujesz?A kiedys pisałas ze masz miec zaplanowany zabieg sercowy,zapisałas sie? Dzisiaj jestem niewyspana. przedwczoraj w nocy wydawałao nam sie ze cos skrobie w naszym pokoju,jakos to zlekcewazylismy,tej nocy o 12 sytuacja sie powtórzyla,oczywiscie ja w piskOd rana z malzykiem wszytsko w pokju przejrzelismy i nic nic nie tkniete zero oznak nic a nic.Cala szafa przejrzana.Pusia obwąchała i nic,była na strychu nad pokojem tez nic.Podejrzewamy ze moze jakas istotka moze sie zadomowiła pod steropianem na zewnątrz domu.Ale nic nie wiem bo sladów nie ma.Dzisiaj chyba bede spała na dole w pokoju. no nic dalej ide patrzeca przy okazji sprzatac,oczywiscie wszedzie chodze z Pusia.A zdziwiona jest bardzo co ja wyprawiam,pewnie mysli ze jej pani zwariowała,a moze i tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja :) u mnie też pogoda pochmurna :O zupełnie inna niż wczoraj .. odnalazłam haslo do wyspy już nie pomarańcza :) teraz znikam do pracy ..wszystkim zycze milusiego dnia ..kuknę póżniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla nie ma co się denerwować, mnie takie pomyłki zdarzają się nawet w środku tygodnia. W pewnym momencie staję i myślę jaki to dzisiaj jest dzień:D Ja myślę że to przez rutynę. Wstajesz, śniadanie, sprzątanie, zakupy, obiad, książka, rozmowa, kolacja .... i zastanawiasz się jaki dzień minął:P Dobrze że ktoś wymyślił kalendarze:D Jak napisałaś że sobota, od razu poleciałam do kalendarza sprawdzić:P Daisy też jestem ciekawa jakie nowe leki dostałaś na arytmię, u mnie się nasiliła, chyba przez nerwy, już moje leki nie pomagają:( Kawa popołudniowa, zapraszam (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwabił mnie zapach popołudniowej kawy :P:D mmmmm…... Terix - dzięki ❤️ Wczorajsze popoludnie jakoś nieludzko śpiące było, wypiłam kawe i padłam jak sznita, obudziłam sie jak ciemno było. Trza było iść na gimnastyke a ja tylko o ciepłym kocyku myslalam :P:D Ale poszłam - poćwiczyłam i byłam jak nowonaropdzona . Spałam w nocy dobrze. Dziewczynki u mnie sypie śnieg i jest bajkowo. Sypie leniwie i w świetle latarni wygląda to pieknie. Terix, Daisy, Plotko starajcie sie rozładowywać napięcia i strach przed kołataniem serca bo to tylko wzmacnia arytmie :O Włączajcie pozytywne myslenie, odpychajcie złe mysli, zajmujcie śidaomość czymkolwiek byle nie zmartwieniem sercem. ❤️ ❤️ ❤️ Hie hie - ciesze sie że dopiero jutro sobota :D Ale znowu bede musiała wstać na 7.00 bo o tej porze przywożą mi ze wsi wędlinke i ziemniaki. Ale za to dzien dłuższy będzie :D Zawsze można znaleźć jakiś plusik :D Miłego wieczoru piątkowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia42
Witam jestem dziękuje za to że jesteście ja dopiero przyszlam z pracy teraz pieke ciasto sernik w nowym piecu gozowym bo kupilam z Amiki a jutro sobota i ode do krasnala a tak po za tym to wszystko tak jak było pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Z nosa mi leci, boli mnie gardlo i jest mi do niczego. A akurat zaczyna sie zima..... Musze wziac na noc lekarstwa i wczesnie pojsc do lozka, moze wydobrzeje do jutra. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobota :D imieniny Kota ;) Zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? inusie i bezkofeinową (_)? (_)? (_)? (_)? Przestrzegam przed bezkofeinową kawą :P Kofeine wypłukuje się z kawy naturalnej przy pomocy środków chemicznych. Więc nie jest tak całkiem nieszkodliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj punktualnie o 7.00 przywieźli mi wędzona szynkęi schab i 10 kilo ziemniaków :D znaczy się - jest na pewno sobota :D:D:D Śniadanie: http://img3.oferia.pl/9b365fc60f60381654cacc701ee562a8_1000_1000_0_1.jpg pieczywko http://img2.oferia.pl/a781eb2a3f2cfd5cb2553c557d61b297_1000_1000_0_1.jpg i coś na pocieszenie http://stacjasopot.pl/wp-content/uploads/2014/06/babeczki-z-mascarpone-i-malinami.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu - ciesze się, że u Ciebie spokój. Życzę Ci cierpliwości wszystko przyjdzie z czasem jeszcze będziesz miała dużo radości i przyjemności. U mnie plus dwa i mimo, że wczoraj sypało jak w bajce - przy tych temperaturach śnieg nie utrzyma sie długo A ferie za tydzień Miłego dnia wszystkim 🖐️ Terixiu - dla Ciebie chudziutka rybka na śniadanko - mam nadzieje, że mimo dużej ilości białka wzmocni Cię i da siłę http://www.multibenefit.pl/data/images/5/0/00001827.jpg ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo .dziękuję za kawunie i sniadanie :) U mnie swieci słonko trochę niemrawo ale jednak :0 pozdrawiam wszystkie .zyczę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z zaśnieżonej kieleczcyzny. U mnie dziś wszędzie bielutko, każdy krzaczek wygląda odświętnie. Mam wolną sobotę, jak zwykle ogarnę chałupkę i coś upichcę. Pysiu, wszystko będzie dobrze, konflikty są w każdej rodzinie a młodzież jest teraz bardzo wybuchowa. Nie pozwól się wodzić za nos. Myślę, że wkrótce będzie wszystko oki;) Dzięki Teklo za kawunię i śniadanko. U Ciebie na śniadanku zawsze jest bosko :) Bastylko, posłuchaj rad Tekli, szybciutko wracaj do nas zdrowa i uśmiechnięta ;) Miłej soboty dzisiaj, bo z wczorajszej omal nie pękłam ze śmiechu w biurze jak przeczytałam o krzątaninie Tekli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 rybka pyszna ale jajeczko z pomidorkiem i bułka z ziarnami też pyszne:D Tekla przestałam patrzeć na to gdzie więcej chemii. Sama wiesz jak masz mięso od rolnika to ono nie "płacze" a każde kupione w sklepie "płacze", wszystko jest nastrzykiwane. W maśle chemia, w margarynie chemia i w chlebie też. Wszędzie polepszacza, ale taka widać "uroda" naszych czasów:P U mnie prószy śnieżek ale jest na plusie i nic nie zostaje:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix....jest jeszcze gorzej z ta chemią. Teraz rolnicy też karmią zwierzęta koncentratami i paszami. Wcześniej świniak rósł na szynkę 6-8 miesięcy. A teraz najwyżej trzy. Kury sa karmione wspomagaczami do niesienia, krowa, która nie da 40 litrów mleka jest nieopłacalna. krowy dostają białko w koncentratach paszowych, nie wytwarzają samodzielnie tyle białka. Strach pomyśleć co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix 🖐️ Sama wiesz najlepiej jak zatruta jest żywność, to co tu przejmować się jakąś kawką bezkofeinową:P Zaczynamy sobotnią krzątaninę:D Dzisiaj po południu przyjeżdża synowa i chyba upiekę babkę majonezową, bo nie mam żadnego ciasta. A skoro ta robi się bardzo szybko, to spróbuję. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów - teraz pochłonęłam połówke pomelo i z przyjemnością stwierdzam że na Wyspie są Dziewczynki :D:D:D Witajta Orsejko ❤️ Dorixiu ❤️ i Terixiu ❤️ :D:D:D Czekamy na całą resztę Ekipy Terix - masz racje :D - jak potrzebuje kawe bezkofeinową to ją zaparzam to samo z rozpuszczalną i innymi przydatnymi w kuchni produktami. Dorix - nawet nie wiedziałam że jest aż tak źle :O ❤️ Wczoraj wpierdzieliłam pół gara kapusty kiszonej zasmażanej :P:P:P Była tak pyszna że nie mogłam sie oprzeć - mogłam za nią oddać mięsko i wszelkie inne dobroci. A kapusta była na zasmażce, z cebulką i boczkiem :P Dzisiaj robie rybke ;) zakasuje rękawki i śmigam do pieca Buziaki 👄 Orsejko - jak porządki w kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko Teklo szczególnie spodobały mi się serwowane przez Ciebie wczorajsze gorące kiełbaski;) przyjrzałaś się im;):P Daisy objawy jakie opisałaś jak nic sugerują niedoczynność, ale skoro wynik w normie, to kto wie o co chodzi:o Dorix kiedy koleżanka wraca do roboty, żebyś mogła odetchnąć? Fruwająca hihi mam pecha z tymi rowerzystami, najgorzej jest teraz rano kiedy jest ciemno - idę sobie z psiną i nagle zza pleców wyjeżdża taki jeden i normalnie straszy mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko pewnie w meblowym ktoś rozsiewał wirusa:o zdrowiej nam szybciutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś wydawałam obiad urodzinowy dla rodzinki. mój osobisty dziś świętuje:P była pomidorowa i zrazy z kasza gryczaną i buraczkami, ciacho kruche z jabłkami i dżemem z czarnej porzeczki mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie, taka ambitna nie jestem;) ciacho było teścioworęczne;):P mnie na bank by nie wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rano mieliśmy namiastkę zimy - sypnęło odrobinę śniegiem, jak wyszłam z F to panna zrobiła fik i wytarzała się w tym puchu:) po kilku godzinach po śniegu nie było śladu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka 🖐️ Upiekłam dzisiaj babkę majonezową, ale nie jestem zadowolona, bo na jutro będę musiała piec drugą:D Poszła migiem, jest wilgotna i smaczna. Tak sobie pomyślałam że dobra będzie jako podkład do tortu, bo bardzo równo osiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Terix:) chyba jednocześnie zrobiłyśmy wpis;) a jakie dałaś proporcje mąki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×