Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

U mnie w garze wszystko gra. Nie widze ilosci odslon, z tej funkcji zrezygnowano chyba przed miesiacem, tylko ilosc komentarzy. Poza tym wsio pasuje. Twoja budowa leci w szybkim tempie Betulko:) Pogoda sprzyja na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Betulko,siedze bo zaraz mam czytac prace inżynierska młodego,mam przeczytac i bedize drukował,za tydzien w piatek obrona czytam i czytam ,ale dla mnie to nie mój poziom,ja na scisłych przedmiotach bym poległa,ale błedy ewentualne musze poprawic i tak zeknąc Oj te kregosłupy Betulko cóz mozna dodac,mamy za swoje tylko czasem tak mysle dlaczego i za co Choc mi kregosłup odpuscił prawie całkowicie,za to dzis walczyłam z cisnieniem.Juz zapisałam sie do innego kardiologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ktos musi sprawdzic i dopilnowac czy wszystko gra Betulka. Czasem jest tak ze najbardziej zainteresowani traca glowe:P Stwierdzam ze u Was wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku Plotka🖐️ Jak ten czas leci.... Juz obrona pracy, a mi sie wydaje ze niedawno syn zaczynal studia:O Moj brak ma sie lepiej, ale nie sadze ze wykuruje to na 100%. Cos zostanie:( Tylko nastepnym razem nie bede czakac tak dlugo i wczesniej zaczne dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio, teraz na budowie przerwa, musi związać strop - znaczy się beton. W zimie ok 3 tyg. Myślę, że luty będzie "martwy" ;-). Jeśli chodzi o płyty kuchenne z wyciągami - to tylko odnotowałam takie. Cena powala i ręka by mi uschła gdybym wydała taką kwotę :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka a zrozumiesz cos z tej pracy? :) Czy chcesz tylko sprawdzic czy nie zaplatal sie jakis maly ortograficzny bledzik:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko zadziałały najbardziej zastrzykipewnie na Ciebie,teraz musisz sie pilnowac by cos nie podniesc dzwignąć ale tak sie nawet w domu nie da odnosnie młodego dopiero 3,5 roku studiów,jeszcze potem 1,5 roku magisterki Ja jakos podchodze spokojnie do obrony,prace juz wczesniej czytałam o jakis czujnikach dymu,gazu takie cos,nibuy ciekawa ale taka jakos naukowa,nie moja bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz Plotko! Już praca dyplomowa - a pamiętam jeszcze takiego chłopaczka (taka fotka z Jasnej Góry) na początku naszej znajomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz błedy ortograf sprawdza program ,ale czasem zdarzaja sie jakies wpadki,cos rozumie ale tak głebiej jakies płytki jakies tam cosAle grzecznie zaraz bede czytała,moze ze zrozumieniem to teraz modne betulko domek rosie szybko,dobrze ze pogoda pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój bark jak na razie funkcjonuje po rehabilitacji :-) - najbardziej pomogła mi gimnastyka i "tortury" magistra :-D. Na zastrzyki się oczywiście nie zgadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko on dalej tak wyglada,moze urósł ale suchosc jak nie w mojej rodziniea napisz jak twój wnuk urósł więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka na pocieszenie moge napisac tylko ze takie okapy sa podobno(tak uprzejmie poinformowal mnie sprzedawca, choc uprzedzilam ze nie mam zamiaru kupna, chce tylko poogladac) sa dosyc glosne. Fajnie podobno wciagaja zapachy i pare. Z tluszczykiem radza sobie nieco gorzej. I co sobota w meblowym sa prezentacje nowosci kuchennych to mozna wyprobowac te cuda. Podziekowalam bo prezentacje sa o 11 :P Czyli wniosek taki ze nowoczesny pochlaniacz-okap jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko wwiesz ja juz nawet nie patrze jak mi daje w kosc to zgadzam sie nawet na zastrzyki za 2 tygodnie ide do neurolga ordynatora z mojego szpitala ale za wiele sobie nie obiecuje,kazła lekarz od blokady isc to pójde,ona ma zadecydowac czy porobic badania na oddziale wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zastrzyki to jakies normalne rozkurczowe. Nie sa to te bolesne dawane w staw. Na te sie tez nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, mój wnuk nie będzie wysokim mężczyzną - rodzice są "maleńtasami";-) - ale teraz wydoroślał, dba o wygląd, ubiór i zrobił się taki dorosły facet :-). Mamę przerósł i chyba mnie też troszkę - noszą z tatą takie same ubrania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnej lektury Plotko:) A z ciekawosci zapytam jak obszerne sa takie prace? Ile to stron? Pytam bo moze w chwili wolnej zrobie tytul ... Inz. prac domowych i pomocniczych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko do tej pory mial cos kołó 60 stron ale zaraz doczytam co jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio, ja jestem tchórz i nawet na normalne zastrzyki się nie godzę - ale to pewnie fobia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twojego wnuka Betulko najlepiej zapamietalam ze zdjecia w mundurku harcerskim:O Vanilki mala corcie w stroju ludowym.... a to juz mloda piekna dziewczyna. Dzieci rosna a my sie starzejemy:O Czas leci strasznie szybko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się do czegoś przyznać - u mnie jest jeszcze choinka. Zaczyna się już sypać no i MB Gromniczna się zbliża. I jak zawsze jest to dla mnie trudny moment...chyba powinnam mieszkać w lesie, iglastym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam chyba niestety aktualnych fotek wnuka :-(. Tylko na fb ale z tego co wiem to nie korzystasz Bastylio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze nie wyjmuj tych "pienkow" ktore podpieraja strop w nowym domku Betulka:) Bedziesz dobrze podlewac wypuszcza listki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie choineczki juz nie ma. Za to sa baloniki z Sylwestra. Wisza na karniszu:) Co prawda powietrze juz troszke z nich wyszlo i wygladaja nie napisza jak co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie 2 fotki z "garden party" na 60 - lecie mojego M. Mogę wrzucić do gara ale zraz muszę usunąć! To fotki luzackie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam I nie bede chyba miala. Nie jestem fanka FB. A dzisiaj w telewizji slyszalam informacje ze powinno sie korzystac z dwoch roznych przegladarek. Do Fb powinna byc osobna. I ta trzeba ustawic tak ze zadne ciasteczko i inne rzeczy nie zostana zapisane. FB zapisuje wszystkie informacje bez mozliwosci likwidacji ich kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×