Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

nie wiem ile jeszcze wpisów muszę puścić, żeby otworzyła się nowa stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix jak znajoma? moja koleżanka dowiedziała się wczoraj, że jej przypadek jest niestety nieoperacyjny, czeka ją radio, brachy i chemioterapia. na 6 tyg. ma się położyć w klinice, w stolicy ościennego województwa na takie leczenie. o tym kiedy to nastąpi dowie się w ciągu 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w związku, że mieszka (tuż obok mnie) sama i ma 5 kotów (i psa, ale tego zabierze do siebie jej brat) poprosiła mnie bym co rano nakarmiła ferajnę, wieczorem przyjedzie brat. wyzwanie nielada, ale damy radę, najwyżej wstanę 15 minut wcześniej;) trzeba pomóc niemniej jestem w szoku, że to tak się potoczyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziałało;) dziewiąty wpis i w końcu widać nową stronę. teraz muszę się odmeldować. pozdrawiam Was serdecznie 👄 aaa jutro jakby co, to jestem na ur mojej mamy. do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocka,wstałam bo musze napic sie goracej herbaty (całkowity bezgłos) rano musze do rodzinnego Zulko ale napisałam głupote z tym PGNiG,sama nawet nie zauwazyłam co napisałam,a zawsze to ja robie przelewy. Zulko i tak długo wytrzymał ci akumulator,mój samochód jak słaby akumulator od razu daje znac,nawet jak gorsze paliwo to potrafi sie zbuntowac. Musisz pomóc kolezance w opiece nad zwierzakami,ale wiem ze lubisz koty to dasz rade.A chociaz znaja Cie te koty? Tak mysle czego to jest nieoperacyjne? Cos tekla wczesnie idzie spać,moze te zabiegi Cie Teklo usypiaja? Miłej spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł heloł witajta i chodźta na kawe bo zaparzyłam :P :D (__)? (__)? (__)? (__)? Śpie ostatnio dużo i też mysle że zabiegi mnie usypiają Po niedzieli wraca słoneczna pogoda - już sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta zbliżają sie nieuchronnie, szybko leci czas. Ktoś pytał czy wyjeżdżamy na święta - nigdzie nie wyruszamy Będe miała młodych z B..a całe 2 tygodnie bo syn ma jeszcze jedną korekte oczu. Oddajemy im swoją sypialnie do dyspozycji. Sami przenosimy sie na kanape w "salonie" ;) Będzie wesoło :P W drugi dzień świąt wszyscy razem odwiedzimy w K starszego wnuka bo zaraz po świętach kończy rok :D będzie jeszcze weselej :D:P Na samą mysl o jedzeniu i świątecznym stole wpadam w panike :O Najchętniej zrobiłabym tylko bialy barszcz wg przepisu Vanilki i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko tosty francuskie (uwieelbiam :classic_cool: ) http://4.bp.blogspot.com/-Y7iiJesWAZw/UehULmf8KBI/AAAAAAAAA_0/wGiuPawlmgA/s1600/DSC_1191.JPG domowy twarożek http://www.smaczne-blogowanie.pl/wp-content/uploads/2012/08/niedzielne-%C5%9Bniadanie.jpg i troche kiełbaski dla mięsożerców :P http://g.wieszjak.polki.pl/p/_wspolne/pliki_infornext/338000/fotolia_35335615_subscription_xxl_800x600.jpg Posilajcie się miłego dnia i pogody ducha życzę wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Oho widzę że Ploteczka miała bezsenną noc.Ploteczko no to widać jest taki wirus.Może taki urok tegorocznej grypy bo słyszałam wiele podobnych jak Twój przypadków.Najpierw bóle kości i temperatura potem długo kaszel a na końcu bezgłos.Zdrówka życzę Ploteczko👄 Teeklo Zajadam i normalnie nie mogę uwierzyć że tylko barszczyk na Wielkanocne menu przychodzi Ci do głowy;).Z całą pewnością masz w głowie już co najmniej kilkanaście pomysłów na smaczne danka którymi uraczysz rodzinkę.A jak spokojnie pomyślisz wybierzesz te najlepsze i będzie jak zawsze :classic_cool: Dorix Hi,hi no albo zgrabne nóżki albo ciepełko,czasem trzeba wybierać i nie zawsze to jest dobry wybór:p.Ja dzisiaj jestem dobrze ubrana i marznę przy komputerku.Zatem hi,hi pewnie wczoraj musiałabyś ubrać spodenki ocieplane typu narciarskiego by nie zmarznąć łażąc po domach.Swoją drogą u nas opłaty zbiera sołtys musisz chyba tupnąć nogą i powiedzieć głośno basta Betulka Fakt szykuje Ci się natłok zajęć ale mam nadzieję że znajdziesz czas na wyspę.Fajnie jest słuchać Twoich relacji z budowy domku❤️ Zulka Ojej pewnie koleżanka martwi się swoimi pupilami.Ja jak szłam do szpitala to ryczałam tylko z powodu Buffy choć miała opiekę:p.Mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze choć to ,,nie operacyjny,, bardzo mnie martwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko Nie przerwiesz spacerów z kijkami na te chłody które przyszły?.Ja tam ostatnio jestem zmarzlak, lubię ciepełko i pełny brzuszek:p U mnie jak pewnie się domyślacie chłodno muszę pomyśleć o rozpaleniu w centralnym. Czuję się jakbym siedziała gołą pupą na lodzie a palce stóp miały za chwilkę przymarznąć do gleby:p Za oknem pochmurno ale nie pada. Udanego dnia i zdrówka.No właśnie co oprócz barszczyku,żurku szykujecie na święta.Jadłyście kiedyś żur w chlebku?!. Zastanawiam się jak się je tak podaną zupkę?. Najpierw płyn potem chleb czy tego chleba się nie je?!. Wiem jedno równocześnie się nie da bo przez dziurę barszczyk spierdzieli z chlebusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miłego cieplutkiego dnia życzę❤️ Jak byłam u m to było gorzej zimno i połowę dnia spędzaliśmy na powietrzu. Dziś zimno jak cholerka ,ale ja się nie dziwie niedaleko mamy Śnieżkę a tam na pewno spadł śnieg. Zapraszam na ruskie pierożki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno Vanilko ale sie nie dziwie bo niedaleko mamy Skrzyczne i tam napewno spadł śnieg :D:D:D Wpinkalam Twoje pierożki Vanilko - pychotka :classic_cool: mniam mniam :D Do pierożków dokładam kawunie lekką i zabielaną (_)? (_)? albo herbatke z cypeetrynką U? U? U? (dwa "e" czytać z angielska:P) Jutro koniec tygodnia i spoko nareszcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam kawkę Teklo. Jutro mamy 13 w piątek.:P:) Miłego wieczorku❤️ Czas to z********a jak głupi:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Zulka, wszystkiego najlepszego dla Mamy🌼 Choc nie doczytalam co Mama swietuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj troche zdenerwowana. Oczywiscie i u mnie chodzi o spadek. A tak dobrze zarlo:O nareszcie liczylismy ze sprawa wspolnoty spadkowej dojdzie do konca. Niestety i u nas wystepuje roznica interesow rodzenstwa. Kupiec potencjalny jest i choc chce zaplacic niezle, siostry malzyka chca jeszcze wiecej:O Koniecznie nie musza sprzedawac bo maja spadkobiercow. My niby tez nie musimy, ale na co czekac w naszej sytuacji? A gotowka zawsze sie przyda:) Poza tym bylam dzisiaj u fryzjera. Obcinala mnie moja ulubiona fryzjerka, ale tym razem cos sie nie udalo i mam jakas kwadratowa glowe. Mam zle wycieniowane wlosy. Ja lubie jak mam taki okragly"helm" z wlosow na glowie. A tym razem mam kwadratowe pudelko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nareszcie przyszlo bolerko. Srednio ladne, ciezkawe i ma poduchy na ramionach:O ale zatrzymam bo do sukienki nie ubiore przeciez "cweterka" Malzyk mowi ze ladne ale on sie nie zna, zreszta ja dla niego to i w worku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka to ladnie ze pomagasz kolezance. Przestraszylam jak przeczytalam ile bedzie musiala przejsc dziewczyna. Chyba najgorsze sa te brachy:( Boziu zeby tylko wszystko sie udalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zmarzlam strasznie jak wracalam do domu od fryzjera w wiosennej kurteczce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko z tego co ja doczytałam to są Mamy Zulkowej urodzinki :) I ja przyłączam się do życzeń - zdrowia i radości życia dla Mamy Twojej Zulko! 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ Bastylio - takie włosy jak Ty masz to skarb! piękne, gęste i mocne. Co tam pudełko! :D z moich włosow nawet pudełka żaden fryzjer nie zrobi - co najwyzej torebke foliową :P Ale zawiadamiam Was Dziewczynki że przestały mi włoski wyłazić! :D To dzięki Daisy bo zwróciła mi uwage, że za małe dawki Revitalu biore. Zeżarłam 3 sesje - moje ciało przesiąkło revitalem :D ale za to włosy PUCIO :D Vanilko ❤️- dobrze e przypomniałaś o piątku :P bede sie bać - jutro mam ostatnie zabiegi - łoj! co to będzie :O łoj! :O Ide na film - na kanale FOKUS zaczyna sie serial wojenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego ogladania Teko:) Przy okazji. Pomidorki traktuje sosem. Nazywa sie to "Crema Balsamico" moze byc Modena IGP:P ale nie musi. Sprzedawane jest to w malych buteleczkach (cwierc litra) plastikowych bo sos jest gesty i latwiej jest go wycisnac z platikowej butelki. Jest lagodniejszy w smaku jak ocet, troche bardziej slodki i bardziej aromatyczny. Pasuje do salatek i swietnie kompomuje sie w smaku ...z truskawkami:) Sprobuj na pewno Ci posmakuje:) A na temat wloskow. Najwazniejsze ze nie wylaza:) A ze mniej, to taka jest struktura wlosa w kolorze blond. Chyba nie chcesz sie zamienic na geste ale czarne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo macham dziewczyny dziękuję Wam serdecznie za życzenia dla mojej rodzicielki:) ciacho niestety było kupne, bo nie zdążyła upiec własnego;) a winę zwaliła na własną siostrę, która nawiedziła ją dziś z samego rana o 7 i razem latały po mieście, bo cioteczka miała do załatwienia kilka sprawa w naszej wiosce (sama jest z ościennej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i mi wcięło, bo włączyła się aktualizacja a za nią konfiguracja i wywaliło mnie. wybiło mnie to z rytmu:o zatem dokończę jutro:o Bastylko a nie można wypruć tych poduch? dobranoc papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. Dopiero bede sie zbierac do spania. Jakos tak zeszlo:O Wczoraj Plotka po nocy buszowala, dzisiaj ja:O Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) kochane kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_) Zulka ..Wszystkiego Najlepszego dla Mamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bastylko ..to ja pytalam o swieta :) my mamy zamiar wybyć na święta ..ale nie tak na całe ..mamy zamiar tak po sniadaniu w gory wybyć ,połazić pooddychać :) a nie za stołem ..postanowiłam tak tez że bo ...po raz pierwszy chcę być wolna od gości ...latania i podawania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vannilia ...zostały jeszcze te ruskie ? bardzo lubie takie podsmażone :) nie wiem czy sa moje wpisy ,,więc buziam wszystkie w 13 piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo 🖐️ z piątkową kawą i herbatą (__)? (__)? (__)? (__)? zapraszam do pochlipania pada ;) niech zmyje zimowe syfy i nawilzy krzaczki Bastylio - jaki kolor ma bolerko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wpisów nie widać :O pewnie Orsejka już jest ❤️ może i Plotka? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×