Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałgorzataS

Adwokat Łódź

Polecane posty

Gość MałgorzataS

Kochani może ktoś polecić dobrego adwokata z Łodzi, chodzi o sprawę rozwodową. Do tej pory nie miałam okazji korzystać z usług prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiu, to teraz sama się będziesz tam pieścić czy potrzebujesz faceta z dużym wackiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_45
Mój cięzki rozwód prowadziła Adwokat Burska z Łodzi, dostałam do niej numer z polecenia i byłam zadowolona więc spokojnie podaje dalej. Konkretna rzeczowa i co najważniejsze skuteczna. www.adwokatweb.eu tel. 664 365 410 Powodzenia życzę. Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:04, Gośka to z kim teraz się seksisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataS
sprawa jest trudna, bo mąż zdobył zdjęcia jak sie spotykam z moim facetem w restauracji. A co miałam robic? Mąz to stary piernik, ma 65 lat ale jest bogaty, a ja mam 35 lat i potrzebuje faceta a nie starego dziada z obwisła fujarą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to temat juz troszke stary ale gdybys ejscze szukala kogos kto pomoze ci przy rozwodzie to polecam ci te kancelarie http://adwokatpawlak.com/ . ps. MałgorzataS to po co sie z nim wizalas? tylko dla pieniedzny? jak tak to slabo ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona
Dnia 8.01.2015 o 13:40, Gość MałgorzataS napisał:

Kochani może ktoś polecić dobrego adwokata z Łodzi, chodzi o sprawę rozwodową. Do tej pory nie miałam okazji korzystać z usług prawnika.

Ja polecam adwokata Migusa z Łodzi (adwokat-migus.pl). Bardzo dobry fachowiec z ogromną wiedzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.04.2019 o 09:37, Gość Ilona napisał:

Ja polecam adwokata Migusa z Łodzi (adwokat-migus.pl). Bardzo dobry fachowiec z ogromną wiedzą 🙂

Ja też polecam! Bardzo miły facet! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×