Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
huuricane

Okulista

Polecane posty

Gość marcysia

z medipakiet korzystam i mam pakiet rozszerzony. Dostep do wielu lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłam świetnego okulistę w Krakowie w gabinecie Hipokrates-Med. Przy poprzednim dobieraniu soczewek niestety okulista wybrał za mocne, co niestety skutkowało częstymi bólami głowy i migreną. Zupełnie nie wiedziałam o co chodzi. Teraz na szczęście pan doktor Szmuksta wszystko mi wytłumaczył i dobrał mi okulary adekwatne do wady wzroku, dzięki czemu wszystkie dotychczasowe problemy zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek

Ja w Krakowie jestem bardzo zadowolony z wizyt u Doktora Hanarza z Oko Akcent. Świetny specjalista, uratował mi wzrok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie czekałam na wizyte przez NFZ 😐 Nie ma sensu. Zapłaciłam za wizytę 80. Za całość (+okulary i szkła) wyszło mi 475 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja234

Ja chodzę od bardzo długiego czasu do Spektrum we Wrocławiu i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Długo szukałam dobrego okulisty w Krakowie- prawie 8 lat. W końcu trafiłam do Centre de la Vision. Niewielkiego centrum okulistyki w samym centrum miasta. Jestem pod ich opieką już od trzech lat. Regularnie chodzę na badania kontrolne - przynajmniej raz do roku! Zmieniłam też od razu w ich salonie optycznym  szkła w okularach, bo poprzednie były zbyt mocne (na co nikt wcześniej nie zwrócił uwagi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Chwalę sobie wizyty u Doktora Hanarza z Oko Akcent. Długo nie mogłam znaleźć dobrego specjalisty, ale cieszę się, że udało mi się na Pana Doktora trafić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy okulista w WWA to klinika Dr Nowosielska, szeroka oferta usług w rozsądnych cenach, a zespół lekarzy bardzo profesjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek Spektrum we Wrocławiu to miejsce które mogę polecić, pomogli mi rozprawić się z opadającą powieką - zabieg w znieczuleniu, pełne wsparcie merytoryczne ze strony lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×