Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chłopak chce do mnie wrócić

Polecane posty

Gość gość

Byłam z chłopakiem. Nie powiem byłam gruba. Już wtedy wiedziałam, że ogląda się za innymi. Rozstaliśmy się. Bardzo schudłam i trochę zmieniłam styl ubierania. Dostałam prace w biurze. Mam ładne, długie włosy. No i właśnie teraz chłopak chce do mnie wrócić. Ja mam 26 lat a on 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, jeszcze się zastanawiasz? Przybiega do Ciebie, jak zrobiła się z Ciebie laska bo co, bo nagle mu się przypomniało? Żenada, kopnęłabym w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko! A powiedz ile i jak udało ci sie schudnąć?Jestem w podobnej sytuacji i potrzebuję motywacji do działania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to musztarda po obiedzie,nie kochał cię,teraz tez nie kocha,ale jest pewnie ssam i potrzebuje kobiety,kopa w d//u//p//ee,stać cię na lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby cię kochał, to by cię nie zostawił, a że schudłaś, to zaczęłaś mu się podobać, a co będzie jak znów przytyjesz? Znów kopnie cię w tyłek... niech teraz sobie tylko patrzy z daleka i niech pluje sobie w brodę że był głupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burak leci na wygląd, zrobiła się z ciebie zgrabna d**eczka, to chętnie by pozaliczał, niech teraz żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, facet leci na Ciebie tylko i wyłącznie przez pryzmat Twojego wyglądu, czyli bardzo przedmiotowo, bardzo powierzchownie. jesteście dorośli, a on zachowuje się niedojrzale, jak smarkacz. olej go, schudłaś, zmieniłaś się, masz dobrą posadę, zasługujesz na kogoś lepszego, niż taki obszczymurek. niech mu gula skacze, jak zobaczy Cię w towarzystwie jakiegoś przystojniaka. nie gódź się na powrót, bo nie wyjdzie Ci na to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jedno z drugim w ogóle nie ma związku? kobiety są przewrażliwione na punkcie swojego wyglądu i to autorka przedstawia to tak, że schudła i on chce wrócić. a może on w ogóle nie zauważył, że schudła :) i kierują nim zupełnie inne motywy. to, że facet raz chce raz nie chce, nie musi oznaczać, że jego uczucia nie są szczere. mam kolegę - typowy kobieciarz - który jednak w jednej pannie zakochany jest od lat. i też tak - kiedyś im nie wyszło, on był z inną, teraz zerwali i znów myśli o tej starej... i autentycznie jest w niej zakochany jak nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×