Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zostawiłybyście chłopaka gdyby zachorował na raka?

Polecane posty

Gość gość
jak ma umrzeć, to umrze, a jak ma życ, to będzie żyła, po co ty masz jeszcze zatruwać swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem co się czuje gdy umiera bliska osoba i nie chce tego rozwijać.mogę zakochać się tylko w pięknym umyśle a jak jestem zakochana wszyscy inni to powietrze ,choroba nie wpływa na moje uczucia wpływa tak że boję się rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nowotworu w większości przypadków można się wyleczyć, trzeba mieć tylko motywację do walki, ale jak w tym ciężkim momencie partner czy partnerka odejdzie, to chory traci jakiekolwiek nadzieje i przestaje walczyć, więc osoba porzucająca jest współwinna ewentualnej śmierci... takie osoby same powinny zdechnąć w męczarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dziennie zadawałabyś sobie to pytanie, czy to już? ten sam strach o rozstanie ogarniałby ciebie każdego dnia, a ten ktoś chory stawia ciebie na szali twojego zdrowia, ciągnie za sobą do grobu... ot szczęśliwe zakończenie w imię nabytych moralno-etycznych zasad, ale pocieszę cię, wiele osób tak myśli. :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam siłę 10 osób mnie niełatwo wciągnąć do grobu ,kazda chwila byłaby na wagę złota ,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam sile by walczyc razem z moim partnerem i nie wyobrazam sobie zeby bylo innaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś całkowitym materialistą ja mogę się bawić materią ale nie jestem jej niewolnikiem Ty jesteś mięsem ja jestem duchem wolnym i nieśmiertelnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz zryty leb i jestes samolubny i egoistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj również fanatykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak goście się pogubili co kto pisał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki :) ja pisałem o fanatyku dla gościa, który chwiali swoją uduchowioną materię, która tuż po jego śmierci stanie się wolna od doczesnych wad :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanatyczką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×