Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak brzmi wasze drugie imie?

Polecane posty

o ile je posiadacie :) drugie imie, które posiadacie od urodzenia, a nie takie z bierzmowania :D Ja jestem Dominika. I tak nigdy tego imienia nie używam, ale przyznam że bardziej mi sie podoba od mojego pierwszego(wcale nie brzmi ono Kasia, wbrew mojemu nickowi :P ) Czy uważacie, że nadawanie dziecku drugiego imienia ma jakiś sens? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe, nie Kasia to jak :O? ja mam Weronika - tyłka nie urywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego masz w nicku Kasia? Nie mam drugiego imienia i dobrze, trochę tak dziwnie mieć dwa imiona, tak bezosobowo i ciężko wyrobić jakieś wrażenie o kimś kto ma dwa imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konował na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie chciałabym mieć drugie imię ale ni mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego masz w nicku Kasia?" Bo taki nick sobie wymyśliłam, ty też nie masz na imie Deportowany :D " trochę tak dziwnie mieć dwa imiona, tak bezosobowo i ciężko wyrobić jakieś wrażenie o kimś kto ma dwa imiona. " Przecież większość ludzi w Polsce ma 2 imiona, tylko prawie nikt nie używa drugiego, nie wiem co w tym dziwnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoje pierwsze imię jest jakieś wyjątkowo oryginalne Kasiuszatanistko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, faktycznie nie mam :D A ja właśnie miałem taką sytuację, że znajomy przedstawiał mi się zawsze drugim imieniem a potem nagle przez przypadek wyszło, że ma inaczej na imię tylko się nim nie posługiwał. Dziwnie jakoś tak.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie są dwie Marie na uczelni a każda karze na siebie mówić "Maja", nawet wykładowcy się dziwią czemu tak a nie inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Malwina, uważam że drugie imię nie jest potrzebne bo jest po prostu w większości przypadków nie używane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"karze na siebie mówić" Co Ty K/U/R/W/A robisz na studiach idiotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra z rozpędu tak napisałam, nie bulwersuj się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gocha jestem :P drugie imię właściwie nie wiadomo po co jest, wpisane tylko na dokumentach, nie używane, jest bo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A twoje pierwsze imię jest jakieś wyjątkowo oryginalne Kasiuszatanistko ? " Wyjątkowo orginalne może nie, ale wyjątkowo częste tez nie. Sprawdziłam na liście najpopularniejszych imion w Polsce http://evacska.republika.pl/materialy/teoria/najpopularniejsze_imiona_w_polsce.htm Nie ma go tam, jest tylko jego męski odpowiednik :D Podpowiem, że różni sie od mojego imienia tylko brakiem litery "a" na końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... Ryszarda masz autorko na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta metalowa szmata ma na imię Kamila i się wstydzi tego imienia, że podpisuje się innym, równie durnym imieniem Katarzyna vel Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na drugie mam Sara a na pierwsze chcieli dac magda :/ cale szczescie rodzice sie opamietali i zostalam Malwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na drugie mam nikol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na drugie mam Karolina, uwazam ze drugie imie to tylko zamieszanie, ja obecnie mieszkam w norwegi i tutaj musze pisac 2 imiona jak mam w dokumentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×