Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Coś lepszego niż Allegro

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio przeglądając neta w poszukiwaniu jakiś serwisów aukcyjnych z funkcją licytowania napotkałem pewną stronę. Iiii... POLECAM! :3 Produkty NOWE, a do tego licytacje od 1zł :D Przyznaję - czasem trzeba czatować aby wygrać aukcję, ale warto :3 Ktoś jeszcze korzysta z tego serwisu? Znalazł może ktoś coś ciekawego o co można się policytować? :3 http://tanieaukcje.com/p/3c56bedc87df11e49c460025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
nie polecam nie stac ich na reklame wiec spamuja poza tym sa bezmyslni bo zakladaja serwis sprzedazowy a mysla jak kupujacy i reklamuja go ze w nim mozna kupic za grosze, a przeciez oni dostaja prowizje od tych co sprzedaja. natomiast ci ktoryz sprzedaja nawet tam nie wejda bo widza w reklamie ze tam sie sprzedaje za grosze to po cholere ktos ma cos sprzedawac za bezcen wystawi tam gdzie moze sprzedac jak najdrozej :D jak by chcial za bezcen to by komus dal a nei fatygowal sie fotografoweal etc. aby sprzedac. bezmyslny serwis tworzony przez bezmyslnych i dla bezmyslnych.spamuja fora to po zarejestrowaniu sie dopiero beda spamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze: polecam używać interpunkcji - cała wymowa jest o wiele bardziej czytelna niż wrzucony tekst jak u Ciebie w 3 zdania, z których jest jedna wielka kupa ;) Zalecam najpierw przeczytać to co się piszę i przemyśleć czy dany tekst jest czytelny - u Ciebie już na samym początku się zagubiłem (lecz się nie poddałem tak łatwo - do tej pory czytam to co napisałeś i staram się zrozumieć to co chciałeś przekazać, niestety tylko mniejszą część z tego zrozumiałem :( ). Po drugie: Nie za bezcen. Towar OEM - końcówka magazynowa - zawsze jest sprzedawana za grosze. Czasem zdarza się, że hurtownie raz do roku wszystkie końcówki magazynowe wystawiają na licytacje BCM, tylko aby poszło - tu już chodzi o formalności jak np. dowód sprzedaży, a nie że sprzęt został oddany/zagubiony/skradziony. Firmy, które zamknęły swoją działalność również wyprzedają sprzęt za grosze. Czemu za grosze? Ponieważ MUSZĄ się rozliczyć z ZUSem, a gdy ZUS dopatrzy się braków magazynowych (nie było sprzedaży, a mimo tego towaru na magazynie brak) - dolicza dodatkowe pieniądze do zapłaty. Fotografowanie? Fotografie są tak i tak zawsze robione np. aby wrzucić na sklep, a kopiuj-wlej to nie jest żaden wysiłek ;) Twierdzisz, że przez bezmyślnych? W takim wypadku czekam aż Ty założysz swoją domenę, swoją stronę która będzie miała dość wysoką oglądalność :) Aa i jeszcze jedno - to jest serwis gdzie firmy wrzucają swoje przedmioty na sprzedaż - tak samo jak np. allegro, eBay i wiele innych serwisów - wszystko działa na podobnej zasadzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
masz rację to co piszę wygląda jak kupa ale nie piszę po to aby zostawiać smród bo ktoś mi za to płaci jak tobie, więc jeśli ktoś chce to w tej kupie znajdzie coś pożytecznego w przeciwieństwie do twojego ładnie pachnącego niczego. piszesz takie brednie że nawet kupy śmiechu z tego nie ma tylko żal. firmy po zakończeniu działalności sprzedają aby zusu nie płacić - jesteś idiotą. zus to składka od pracownika nie ma NIC wspólnego z towarem , a gdybyś się pomylił i chodziło o podatek to przy zakończeniu dizałności sporządzany jest remanent końcowy i i tak podatek trzeba zapłacić. jak sprzedasz drożej to musisz zrobić korektę i dopłacić. hurtownie nie sprzedają detalistom a tym bardziej na jakimś smieciowym cypryjskim serwisie, wiem co to za serwis i tą drugą domenę też znam, a nawet wiem jaki serwis wcześniej prowadził jeden z akcjonariuszy tej spólki a nawet wiem na jakie frazy go pozycjonował aby się pojawiał w googlu i być może dlateog zmienił jego nazwę bo to było żerowanie na cudzej marce. domem mam multum jak chcesz to c***are sprzedam zrobicie sobei serwis pod jakąs normalną domeną a nie tanieaukcje bo to bezsensowna nazwa jak aukcja to nie moze być tania czy droga bo to aukcja, czyli z zasady coś o nieznanej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObserwatorxD
Się kłócicie i nie wiem jaki to ma sens o.O I nie żeby coś, ale teraz na jaka stronę się nie wejdzie i kliknie się na reklamę, nawet przypadkowo - to już troche grosza wpada dla tych co udostępnili stronę. Takie wp czy onet mają zarobek właśnie z takich reklam, a szczególnie tych, które wyskakują na całą stronę i to w tym momencie jak chce się kliknąć w jakiś artykuł, a tu BAM! Reklama! -_- Czemu aukcja nie może być tania? o.O Luknij na allegro gdzie ludzie czasem przykładowo nówkę telefon (np. nie trafiony prezent) wystawiają od 1zł i taki fonik idzie nawet za 50zł (cena przykładowa, lecz sytuacja realna), i nie abym bronił tego serwisu (tanie aukcje), ale statystycznie patrząc się - można kupić tanio ;x A na forach piszą, że towary wylicytowane na tych aukcjach przychodzą. Ale to internety to więc... :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
domeny z błędami tautologicznymi też mam w stylu i-sklep internetowy :D więc zapraszam, ale tanio nie sprzedam :D otworzysz sobie swój serwis bo teraz widzę że wkleiłeś reflinka czyli obiecali ci pół grosza za każdego nowego zarejestrowanego :D ? grosza za 100 :D ? i tak ta firma z cypru ci nic nie zapłaci :D naklikasz się naśmiecisz wszędzie a g****o z tego będzie. kup sobie skrypt albo zrób będzie ci zakładał konta korzystając z gmaila(tam się da do jednego konta podłaczyc wiele maili będą się różniły np. o 1) to proste i wiecej zarobisz na zakładaniu kont niż na szukaniu jelenia bo w 10 minut to założysz sto kont a w sto minut złapiesz jednego frajera. widać żeś bezmyślny a tak się irytujesz jak ci ktoś napisze i jeszcze bronisz bezmyśłnych bo ci grosika obiecali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
na forach piszą, że towary wylicytowane na tych aukcjach przychodzą>>>po tym zdaniu nabrałem pewności że jesteś tym samym bezmyśłnym który twierdzi że od towaru trzeba płacić zus :D przecież to serwis ogólnodostępny wieć każdy tam moze sprzedawać i ten uczciwy który telefon wysłe i ten który nie wyśle jak można pisać że coś przychodzi czy nie przecież pośrednik udostępniajacy miejsce(hosting) nie ma na to zadnego wplywu :D to nie jest sklep internetowy prowadozny przez jedna firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak pomysłu, idź posłuchaj muzyki lepiej :P x to że to jest syf każdy wie. z tego co pamiętam na tego typu portalach jak przebijasz tracisz te 10gr za każdy razem, i jak nie wygrasz to tracisz tyle ile razy podbiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
gdzie mam iśc ? któs ty ? v to że to jest syf każdy wie. z tego co pamiętam na tego typu portalach jak przebijasz tracisz te 10gr za każdy razem, i jak nie wygrasz to tracisz tyle ile razy podbiłe>>a to nie wiedzialem nawet tu moizna sie czegos dowiedziec w takim razie trzeba byc kretynem aby placic za to ze mozna wydac swoje piniadze aby cos kupic :D nie slyszalem aby taki model ze przywejsciu do sklepu placisz sie sprawdzil gdzies w swiecie :D poza tym smieciarz nie wie ze sie naklika i guzik z teog mial bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
to ta sama firma przeciez :D ten sam skrypt tylko ten za10groszy jest zgodnyz polskim prawem a ten wczesniej nie bo regulaminu trzeba szukac w miejscu gdzie sie czlowiek loguje. wiem co to za10groszy naruszali kilkakrotnie moje prawa autorskie kradnac niektore rzeczy mialem wystawic fakture ale z egzekucja na cyprze bedzie problem wiec olalem. gdyby to bylo zarejestrowane w polsce to na samcyh karahc by zbankrutowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypomniałeś mi kogoś kto po nocach siedział na kafe ;) http://forum.gazeta.pl/forum/w,382,89307598,,Kto_wie_cos_na_temat_za_10_groszy_pl_.html?v=2 cytat z forum gazety: "tam, gdzie nikt nie licytuje, tam to rzekomo ktoś kupił za grosze, ale zacznij licytować to okazuje się , że akurat inni też mają ochotę na tą rzecz, ja licytowałem nawigację cena ok 780zł, kosztowało mnie to ponad 400zł, i stale ktoś nowy dochodził, a inny odchodził, musiałem zrezygnować. Po ok30min była licytacja nawigacji za ponad 1100zł i został wylicytowana za 0,16gr. Może ktoś powie, że nie było chętnych. Powodzenia. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
myślałem że się znamy dlatego nie rozumialem tego idz posluchaj muzyki. ja slucham jak tu siedze i nie ma mnie tu często., penwie mnie z kims mylisz. nie chce mi sie czytac na czym to polega bo wystarczy 2 sekundy aby zobaczyc ze to badziewie a jak sa durnie ktorzy placa za samo klikanie to gratulacje, ale glupiemu zawsze wiatr w oczy wiec niech sie pozniej zala na forahc ze chcieli nawigacje za 10 groszy a przyszlo mi zaplacic 400zl a nawigacji jak nie bylo tak nie ma :D kretynem trzeba byc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee, z rok albo 2 lata temu ktoś taki tu pisał. znowu 10 osób pisze czy coś w tym stylu. masz podobny styl ;) x także w temacie aukcji wiadomo już wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
ja podobno nie mam podobnego stylu do nikogo :D jak dopasowujesz ludzi do nickow to czas na przerwe wierz mi to pcozatek zaburzen psychicznych tez kiedys przez to przechodzilem ze wszedzie widzialem to co chcialem widziec :D najlepsza recepta na obsesje nie wchodzic, z rok nie wjedziesz tu i minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam obsesji, zwyczajnie przypomniałeś mi kogoś z kim pisałam daaaawno temu. także nie bój się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
nie boje sie nie mam czego. mialem rozne nicki ale nie mam tu znajomych, sadzilem ze jestes jedna osoba ktora moze mnie latwo rozpoznac stad bylo pytanie sprawdzajace :D ale sie pomylilem. dobranoc i do poczytania w 2017 :D jak dozyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda43
Ostatnio spotkałem się z serwisem blua.pl Ciekawa alternatywa dla allegro i innych serwisów aukcyjnych. Im większa ich liczba tym lepiej przede wszystkim dla potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może własny sklep internetowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azunia
Hmm... tylko ten sklep tez trzeba gdzieś reklamować, by sprzedaż była zadowalająca! Jeśli szukacie korzystnych domen pod taki sklep, to sobie sprawdźcie te namiary- https://www.swiatdomen24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda09
Dla mnie ciekawszą alternatywą jest serwis za10groszy.pl właśnie siedzę nad licytacją aparatu fotograficznego na prezent mikołajkowy dla męża. Przy okazji mam niezły ubaw z ta licytacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, zę traktujesz to jako zabawę a nie hazard, jak ktoś licytuje z głową to wygrac coś można i nie stracić masy pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrałeś licytację tego aparatu? :) po jakiej cenie? ile zaoszczędziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że rzetelnymi opiniami o tej stronie śą filmiki na yt gdzie ludzie opowiadają, że rzeczywiście wygrali aukację na za10groszt i po jakich cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość advva
Słyszałam o tej stronce i sama chce spróbować, ponoć można wygrywać i ne wydawać za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj nic nie masz do stracenia, jak zagrasz z głową to nawet bidów nie stracisz. Tutaj trzeba umieć licytować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
a to nie przy każdej licytacji musisz korzystać z bidów? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam filmiki na yt na których ludzie opisują sposób działania tego portalu :) przy okazji można rozwiać wątpliwości, że towar zakupiony faktycznie przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na za10 groszy faktycznie można wygrać fajna licytację, wiadomo, to jest aukcja i trzeba liczyć się z przegraną. Strona fajna, regulamin trzeba przeczytać żeby wszystko było jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i tez trzeba liczyć się z tym, że można stracić trochę kasy ale wszystko jest w regulaminie :) jak to niektórzy mówią "wszystko jest dla ludzi" ;) strona jak stron, jedni wygrywaja inni przegrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×