Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przesyłka z Topshopu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie:) Mam problem dotyczacy przesyłki z Topshopu, a mianowicie: zamówiłam sobie butki na studniówke 22.12.2014 wybrałam opcję dostawy standardowa i podobno przesyłke mialam otrzymac najpozniej do 2 stycznia, a tu.... nic! Najgorsze jest to ze 23 stycznia mam studniowke i jak buciki mi nie dojda to bedzie kiepsko:( Niestety nie moge sledzic paczki, bo nie ma zadnego numeru nadania, a z tego co wiem to po przesłaniu paczuszki do Polski zajmuje się tym poczta polska.. Czy macie jakies doswiadczenia tego typu? Zamawialyscie kiedys co z topshopu? Bo ja przyznam ze pierwszy raz i zaczynam sie denerwowac, co nie owocuje na przyszłe zakupy w tym skelpie:( Myslicie ze paczka mogla sie gdzies zagubic? A moze panikuje i paczka przyjdzie w tym tygodniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze 4-6 tyg będzie szła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja uważam, że lepiej kupować na tańszych stronach prosto od producentów (czyli też taniej). Sama kupiłam buciki na studniówkę na allinside.pl i nie mogę narzekać ;) wyglądają świetnie ;) nie mogę narzekać, tak samo nie mogę narzekać na przesyłkę. Mogłam ją śledzić, a zapłaciłam przy odbiorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×