Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość karolinaaa20
tak jest dobrze? x karolinaaa20 ________21_____1 _____1 ____3.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja też nie miałam żadnego.plamienia i cycki tez mnie.nie bolaly tylko podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Szczęściara! ;) Udało Ci się w 1 cyklu, mam nadzieję że niedługo będę mogła o sobie powiedzieć to samo. Ale wiesz jak to jest po hormonach, jedni zachodzą od razu a inni czekają kilka miesięcy a może i lat. Obiecałam sobie że już nigdy nie wezmę do ust tabletek anty, tylko przerzucę się na inną metodę. To kiedy idziesz na te bete? Ile kosztuje u Ciebie to badanie? Zapomniałam się dziś zapytać w przychodni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Wszystko by było super gdyby nie to czekanie, tak jakby owulacja nie mogła występować 2 albo i 3 razy w miesiącu! Wtedy by było bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina nie ide na bete, za 2 tygodnie pojde do lekarza to już może cos bedzie widać. u mnie kosztowało to badanie 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
no to super! :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka! gratulacje! - a to nie Ty mialas robic test ze mna jutro? ;) oj Ty, Ty ;) U mnie test juz stoi na polce i caly czas na mnie spoglada :D kurcze, no ale nie moge.. musze poczekac do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ________wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x karo 01___________25_________2__________3______10-02-2015 kwiat_nasturcji____24_________3(2straty)___3______05- 01-2015 Anka_32__________32_________2__________1______22.01.2015 OnlyDrems________25_________1wsze_____5lat_____22.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
OnlyDreams pisz jutro odrazu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnlyDreams no miałam jutro robic****ewnie jutro wyszłaby ciemniejsza kreska, ale wczoraj ok 22 przeliczyłam jeszcze raz swoje cykle i wyszło mi 29 dni wiec dlatego zrobiłam dziś. Jutro czekamy na wieści id Ciebie :) Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Cos czuje zs wszystkie po kolei beda z tad "odchodzic" z dwoma kreseczkami tylko ja sama zostane w tym temacie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Karo nic sie nie martw nie zostaniesz sama :) nawet jak mi sie uda to bede tu zagladac i zdawac relacje. Ale kiedy to bedzieee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
mam chociaz nadzieje, ze jak wy odejdziecie to nowe staraczki beda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
nick ________wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x karo 01___________25_________2__________3______10-02-2015 kwiat_nasturcji____24_________3(2straty)___3______05- 01-2015 Anka_32__________32_________2__________1______22.01.2015< br /> OnlyDrems________25_________1wsze_____5lat_____22.01.2015 Esmi20 ___________20_________1wsze_____3 cykl____22.01.2015 Dopisana , aaaa jutro się okaże, czy jest już ktoś tam we mnie czy jeszcze nie. Mam nadzieję, że okresu nie dostanę. Jeśli naprawdę nie przyjdzie @ zrobię jeden test, a drugi po tygodniu . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Esmi nie robisz testu w dniu spodziewanej miesiaczki rano? Czy czekasz a z sie ne pojawiu i na nastepny dzien ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Sama nie wiem. Na początku to mówiłam że zrobię dopiero po tygodniu jeśli @ się nie pojawi. Ale teraz to już chyba nie wytrzymam i zrobię jutro z samego rana jeśli jej nie będzie :) Ewentualnie zaczekam do piątku bo jutro mam wazny egzamin i nie chcę go zawalić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
No to moze faktycznie lepiej po egzaminie :) Trzymam kciuki! :) Dzis juz jedna ma swój szczesliwy dzien.. a moze jutro będzie Was dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka gratulacje.Ja to dziś mam jazdę cały dzień.Nigdy nie czułam kłucia jajników a dziś co jakiś czas czuję.No i wyczytałam że 4-5-dni po zapłodnieniu jajniki mogą pokłuwać no i cały czas się wczuwam w ciało,i myślę.Oj kiedy te dwa tygodnie zlecą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolinaaa20
Mnie podbrzusze tez boli ale to pewnie po cyto. ;/ esmi powodzenia :) ja wlasnie sie obudzilam, drzemałam sobie z dwie godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Itakinie jak tsm u gina? Co ci powiedzial? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Esmi powodzenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11agatka94
Esmi mam przeczucie ze będą dwie kreski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esmi też bym nie mogła wytrzymać :). Ja powinnam dostać okres 2 lutego, jeżeli nie dostanę to zrobię test jakoś 3-4. Nie sądzę, żeby się udało, raczej będzie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat_nasturcji
To byłam ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
My mamy wybrane dla chlopca. Dla corci jeszcze nie ;-) ale zanim zajde w ciaze a co dopiero urodze minie tyle czasu ze kilka razy zdanie zmienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×