Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Karo 01
Racja, moze to byc objaw nawet zblizajcej sie @.. ciazy.. przeziebienia.. zmiany klimatu itd... echh czemu te ansze organizmy musza byc tak skomplikowane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puk, puk. Można dołączyć? Mam 24 lata, jestem mamą dwudziestomiesięcznej Celinki. Od niedawna staramy się z mężem o drugie dziecko. Mam za sobą już dwa poronienia. Za każdym razem w 16 tygodniu, obaj chłopcy. Mam nadzieję, że tym razem się uda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) ja tez jestem mamą 20miesiecznej córeczki i też się staramy o drugie. :) Najlepiej załóż sobie stały nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Witamy kolejna starczke Cisza rzeczywiście, moje dziecię śpi a ją sie relaksuje przed tv przed chwilą był kurier i poprawił mi humor paczka z Zary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w weekend mam gości mojego męża siostre z rodziną i mój teść dajcie coś do jedzenia dobrego, szybkiego i taniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Chyba mam problem okres skończył mi się kilka dni temu ale nadal bolą mnie jajniki i piersi i ogólnie czuje się tak jak bym miała dopiero dostać @. Czy wiecie może czym to może być spowodowane? Wizyte u gina mam dopiero 27 stycznia. Nie doszukuje się objawów ciąży bo wiem że nie jestem ale trochę się martwie. Pozdrawiam was dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Hej.. a ja jestem ciagle zmeczona i senna :( nic innego sie nie dzieje, czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
kiedys proponowalam tabelke ale jakos wszystkie mnie olały :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Agatka ostatni okres a wlasciwie krwawienie z odstawienia mialam 6-10 stycznia :) nastepny mam miec ponoc 3 stycznia, ale owulacja wystapila o 2/3 dni wczesniej niz mialam obliczone. Wiec teraz juz sama nie wiem kiedy dostane @ mam nadzieje ze w ogole hehe ;) no koniecznie musze was wszystkie sobie zapisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Karo 01______1 dziecko______@ 10-02-2015 x I kazda moze skopiowac i dopisac siebie :) x Jesli cos nie gra to zmieniajcie/poprawiajcie :) x ewentualnie co miesiac bedziemy zmieniac tabelke z data miesiaczki :p chociaz z miesiaca na miesiac moze nas byc coraz mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę zaproponować Xxxx NICK _____WIEK_____KTÓRE DZIECKO _____CYKL STARAŃ ____DATA @ Xxxxxx Poprawcie na komputerze bo w telefonie mam nie równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Anka super! Agatka wpisz date kiedy amsz dostac nastepna @. NICK _____WIEK_____KTÓRE DZIECKO _____CYKL STARAŃ ____DATA @ x Karo 01______25______2______3______10-02-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat_nasturcji
Bjzb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick _____wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x karo 01______25______2______3______10-02-2015 kwiat_nasturcji_____24________3(2straty)_______3______05-01-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
kwiat_nasturcji - przykro mi z powodu Twoich strat.. moge sie tylko domyslac co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ;) ja na 2 kreseczki czekam juz 5 lat.. Mam na imie Agata i pewnie niektore z Was mnie kojarza :) mam 25 lata jeszcze :D i jestem po 1wszym podejsciu do in vitro. Testuje w czwartek i w piatek ( w piatek mam bete, ale kupilam test paskowy i chce wyprobowac :) 12go stycznia mialam transfer 3 dniowych komoreczek. Troche sie denerwuje, chyba do mnie dochodzi, ze to juz tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
nie wiem czy chcecie zeby ta tabelka byla prosto jedno pod drugim czy jak :D jak cos to poprawcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
OnlyDreams, szczerze mowiac nie znam szczegolow in vitro, ale w kazdym badz razie z calego serducha zycze Ci ogroooomnego POWODZONKA! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze moja srednia cyklu wynosi 24 dni. Dzis 24 dc, od zaplodnienia pozaustrojowego minelo 11 dni, chyba powinno juz cos wyjsc w czwartek, zakladajac, ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo 01______25______2______3______10-02-2015 kwiat_nasturcji_____24________4(2straty)_______3______05- 01-2015 Właściwie teraz staramy się o czwarte dziecko. Mam już jedną córkę, straciłam dwóch synów. Karo dziękuję :). Teraz jestem dobrej myśli. Onlydreams trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnlyDreams trzymamy kciuki i wierzymy ze się uda. Ja tez testuje w czwartek wiec może podwójna radość będzie na forum chociaż ja czuję że u mnie się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
OnlyDreams trzymam kciuki za twoje szczęście X Jak mi kompa naprawią to też sie wpisze do tabelki bo z tel nie mogę X Dzisiaj druga połowę dnia czułam sie jak byłam w pierwszej ciąży aż uśmiech pojawił sie na mojej i mojego mena twarzy ahh sie rozmarzyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×