Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Wesoło jest u mnie.Casami człowiek ma dość hałasu ,krzyku, ale wystarczy że dziecko jedno pójdzie do dziadków spać to z dwójką mnie ma co robić .Nuda.A jak wszystkie sprzedajemy do dziadków w sobotę czasem to naprawdę.Pusto,cicho.Jakoś dziwnie.Czegoś brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A uda nam się ,uda.Tylko mysleć o tym nie można obsesyjnie bo wtedy może być na odwrót.Tak mi się zdaje.Tylko weź i nie myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Dziewczyny a my z moim mezem mamy taki plan ze jak juz w koncu uda sie to drugie to zaraz po tym "machamy" trzecie ;-) a kolejne dzieci w naszej rodzinie to juz wnuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku wróciłam z zumby ledwo ledwo! Tak się zmachalam jak nigdy! Jajniki bolą, zero śluzu, okres środa czwartek. Taki mały raport wieczorny :) Duza rodzina to szczęście i dar od Boga. Ja mam tylko starszego o 5 lat brata i zawsze mi czegoś brakowało w rodzinie bo my z bratem nie najlepiej się dogadujemy, natomiast mój mąż ma 3 rodzeństwa w tym najmłodsza jedyna siostrę to jakoś tak fajnie mają bo mimo że mieszkają od siebie daleko to zawsze tam jakiś kontakt jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę trójkę ;) tez, ale stara już jestem ;D Więc jedno albo dwa, a poźniej nawet rozważam adopcję. Ale to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Domyślam sie że jak dzieci sprzedane to aż dziwnie i nie da sie ukryć pusto dobrze że dziadki chętnie biorą trójkę bo i wam sie należy trochę wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ją jedynaczka mąż ma starsza siostrę nie mogę pozwolić żeby córcia była sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
chciałabym, żeby moja córka miala rodzenstwo.. Nas kiedys zabrakanie.. A znajomi raz są raz ich nie ma. Rodzenstwo to rodzenstwo.. fajnie by było gdyby sie trzymali razem... Jak córcia do mnie leci sie przytulic, marze zeby z kazdej strony taki mały potworek mnie otaczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ;D Prawie trafiłas - na wspólnej :D Testy prawie sprawdzone, strona zaktualizowana, ogłoszenie napsiane. Teraz jeszcze jedne testy i można iść poleżeć w wannie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam pytanko czy ktos moze mi powiedziec jaki jest prawidłowy przyrost bhcg tzn .13,01 moj wynik to 1134 a kolejny 19,01 to 2059 i zastanawiam sie czy to jest ok czy moze za mało? W piatek 16,01 zaczelam delikatnie plamic i lekarka po usg owiedziala ze trzeba sprawdzic przyrost bhcg bo byc moze moja ciaza obumarla dodam ze staralam sie o dzidzie 7 lat wszystkimi sposobami i juz stracilam nadzieje a tu taka wiadomosc ze jestem w ciazy :) A nie umiem nigdzie znalezc jakie sa normy przyrostu tej bhcg i strasznie sie boje ze moze faktycznie obumarla ta moja ciaza. Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
To ja wam coś tu powiem ... Mój narzeczony ma 9 - cioro rodzeństwa ! :) On jest 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze tu sie nie dowiem nic :( tak czy inaczej zycze wam powodzenia grubych kresek i utrzymania ciazy sprobuje na innym forum moze tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
gosciu- lepiej pytaj o bete kobiet co juz sa w ciazy a nie staraja sie bo one napewno beda sie lepiej znały :) ja niestety takze ci nie pomoge bo w ciazy wszystko bylo u mnie dobrze i nie pamietam nawet tych norm... zycze aby z twoją kropeczką było wszystko ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Esmi Wasza dzidzia bedzie miala baaardzo duzo cioc i wujków :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Karo 01 za odp.pytam na roznych forach tu przeczytalam ze nie ktore dziewczyny pisza ze to kolejna ciaza dlatego zapytalam i tu . Tez mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze ale juz nie nastawiam sie tak bo wiem jak to boli tzn porazka :( jestem po 3 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta co 48 godz powinna min 66%wzrosnac,troszke maly masz przyrost ale czesto to indywidualne i nie musi najgorszego oznaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
musisz wierzyc ze bedzie dobrze kochana!!! czasem nasze kropki są silniejsze niz nam sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Od kilku moesoecy staram sie z mezem o dziecko. Dostalam olres 14 ok godz 21. W czwartek mialam go caly dzien w pt niewiwle w sb i niwdziele tez. Mam lekko powiekszony biust. Co jakis czaa zakuwa mnie niz noz pepek. Co powinnam dalej robic. Test ciazowy wyszedl negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki tak myslalam ze to troche malo i pewnie uslysze ze moja kropeczka obumarla :( bo tak cos dr. mowila ze jak beta nie wzrosnie albo pomalu to odstawimy leki i trudno . bo biore wszystko co mozna na podtrzymanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
gosc 22,43- wybrac sie do lekarza jesli cos Cie martwi :) gosc 22,51- mimo wszytsko trzymam kciuki aby wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itakinie Czemu stara.Ja mam 36 i się staram.Kwas przyjmuję już od pół roku wcześniej.Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Jejjuuuu już wtorek... Aż mi się gorąco zrobiło jak sobie uświadomiłam , że niedługo już będę wiedziała na czym stoję :) Do @ dwa dni . Póki co wszystko jest okej , ale od czasu do czasu pobolewa mnie jajnik ... Hmmm nie spekuluję co to może oznaczać staram się myśleć całkiem o czym innym nie związanym z ciążą . Będzie co ma być , a mam nadzieję , że będzie maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku co.za straszna noc! Brak @, brak śluzu, pół.nocy jak nie spałam to czułam podbrzusze, pachwiny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11agatka94
Dziewczyny jak ja bym chciała żeby wam się udalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Czesc Wszystkim! Anka z tym sluzem to kazda kobieta ma roznie z tego co czytam, jedna go ma druga nie ma.. wiec brak @ a takie bole takze moga wskazywac ciaze :) Jakie plany na dzis Kobitki? Ja lece z Małą do lekarza.. :/ echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Anka a tak z ciekawosc****amietasz objawy wczesniejszych ciaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo jak byłam w ciąży to jakos nie wyszukiwalam u siebie jakiś tam objawów, napewno były żyły na piersiach i krwawienie z dziąseł. Ból podbrzusza tez był silny ze prawie do 5 miesiaca brałam nospe ale takie objawy to mogą być wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×