Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Sfrustrowana brakiem ciazy 28
Zwykłego nigdy nie biorę, wole dopłacić pare złotych za polecony lub priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Moze zaciazylas w nowy rok a po 2 dniach dostalas okres? :D x co do ciazy to pewnie wyda Wam sie to mega smieszne, ale ja znam jeden taki przypadek- moja babcia :D opowiadała mi, że w życiu się nie spodziewała ciązy bo kochała sie tylko w niepłodny (teoretycznie) dzień... no ale to przypadek z przed 35 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ja oglądam pierwszą miłośc i czuwam nad córcią... Biedna gorączki dostała i zasneła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowana brakiem ciazy 28
Ja tez przy tym tasiemcu leżę, sama jak palec :-/ zajadam pierogi ktore właśnie dojechały hehe koleżanka w pracy mi kazała zrobic test, ze niby z tego noworocznego kochania coś by mogło być, ale dwa dni przed okresem to watpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
dokładnie :) wykonaj test z porannego siku :) a wrazie czego powtorzysz :) wiesz nigdy nie wiadomo... moze akurat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi co z Tobą kochana ? Sfrustrowana, moja znajoma poczęła dziecko dzień po miesiączce, ale ona go nie chciała i usunęła ciążę. Co do testów owulacyjnych to nie musiałam ich nigdy używać, bo u mnie owulka jak w zegarku i znam swój organizm bardzo dobrze. Moja ciocia już pół roku stara się o dziecko i ona ma taki tester na ślinę. Mhm, afrodyta się chyba nazywa. Jestem padnięta, a córka nieźle daje mi popalić :(. Bunt dwulatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
A ja sie obawiam ze test owulacyjnu ktory robilam sie pomylil z tymi dwoma kreskami, i moze wlasnie dzis mam owu... juz sama nie wiem co myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
A ja własnie zamowilam sobie 30(!) testow owulacyjnych :P a co mi tam... Wydaje mi się, że dobrze znam siebie i wiem kiedy jajeczko sie uwalnia ale jakoś tak dla siebie chce to sprawdzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy owulacyjne pokazuja tylko prawdopodobienstwo pojawienia sie owulacji.. wcale nie musi do niej dojsc. Najlepiej gdybys do testow dolozyla jeszcze badanie sluzu i sprawdzanie tempki. Polecam metode rotzera. moglabys rowniez przejsc sie do gina i zrobic sobie w jednym cyklu monitoring. Niektore kobiety nie odczuwaja owulacji. U mnie zawsze bylo tak, ze kilka dni przed pobolewaly mnie jajniki, dzien po owu( tak sadze ) zaczynal sie bol piersi no i sluz zmienial barwe na bialy i kleisty. Po 13-14 dniach od bolu piersi dostawalam okres. A i co ciekawe dzien przed owulacja ( jezeli takowa mialaby wystapic ) mialam straszna ochote na seks :D tak samo mialam dzien przed okresem :P o o jutro ide na badanie beta hcg :) napisze Wam pozniej jaki wynik :) o o teraz to juz mi sie odechcialo chodzic do pracy :D przespalam dzisiaj prawie caly dzien :D obudzilam sie o 13 po 6 godzinach snu, zrobilam ten test, zjadlam, napisalam Wam i poszlam dalej spac :D wstalam przed chwila a za niecale 2 godziny musze sie zbierac do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pisać ogólnie bo po przeczytaniu tylu wpisów nie pamietam która co pisała :) xxxxx witam nową forumowiczke i życze owocnych przytulanek i jak masz ochote to wpisz się do naszej tabelki :) xxxxx ja też nigdy nie obserwowałam swojego ciała i swojej owulacji i powiem Wam że ja chyba owulacji to nie czułam do grudnia.... a może po prostu nie zwracałam na to uwagi, jedyne co mi dawało do myślenia że to mogą być dni płodne to śluz który zawsze u mnie był wtedy kiedy powinien i dlatego dziwiło mnie to czemu nie ma go przed @ teraz już wiem :) xxxxx Kiedyś któraś z was pisała żeby sprawdzać temperature ciała bo jak się jest na poczatku ciązy to jest podwyższona...przy sprzatniu łazienki wpadł mi termometr do reki i mialam 36,0 aa z 3 dni temu miałam 36,6 xxxxxx Esmi albo sie cieszy albo płacze....miejmy nadzieje że to pierwsze i zaraz otworzymy kolejnego wirtualnego szampana :) xxxxx Moje dziecko ma 20 miesiecy i tez już przechodzimy bunt dwulatka....a zaraz bedzie trzylatka i bunt czterolatka i 7 i 8 i 15 latka...... ehhh życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie czytalam wszystkich waszych postow ale po przeczytaniu paru-no i oczywiscie sam tytul wskauzje ze czekacie na ciaze..na pewno wiec jestescie obeznane w temacie. Chcialabym sie was poradzic. Jestem jeszcze na poczatku studiow i z dzieckiem chcialabym jeszcze troche poczekac no ale wlasnie mi sie spoznia okres.. Co prawda to tylko 5 dni ale zawsze mialam bardzo regularny, zrobilam juz z 6 testow i wszystkie nie wykazaly ciazy..z roznych firm, ale mimo to bardzos ie stresuje bo nadal nie dostaje okresu. Jesli bylabym w ciazy to juz takie 2-3tyfodniowej wiec ktorys test powinien byc juz wtedy pozytywny co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Onlydreams jeju ściskam!!! Kolejna mama super!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Hej, czasem dziwczyny pisały, że pozytywny test wychodził dopiero po tygodniu od terminu spodziewanego okresu. Także ciązy jeszcze nie możesz wykluczyć, najlepiej udaj się do lekarza. Jesli okres Ci sie spoznia a w ciazy nie jestes mimo regularnych cykli może warto to skontrolować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wlasnie u lekarza bo mam teraz straszne egzaminy i przez to nie moglam sie skupic na nauce..ale pani dokor zestresowala mnie jesczze bardziej bo powiedziala ze teraz to ciazy jeszcze i tak nie zobaczy ale przy badaniu powiedziala ze endometrium jest rozrosniete wiec mozliwe ze doszlo do zagniezdzenia..a na moja odpowiedz ze przeciez tak samo jest przed miesiaczka przyznala racje ale mowila do mnie caly czas tak jakbym juz byla w ciazy...wiec czuje sie z tym jeszcze gorzej:( a beta hcg jest bardziej wiarygodna prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski mam takie pytanko. Może to trochę głupie. 6lutego idę do ginekologa i zastanawiam się czy mu powiedzieć że staramy się o dziecko. Ogólnie wiem ze by mi jakoś doradzil czy coś, ale się boje ze z powodu mojego wieku mnie wyzwie czy jakoś dziwnie potraktuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
tak, smiało mozesz zrobic bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Agatka sory ale wg mnie cos tu jest nie tak :P Boisz sie powiedziec lekarzowi, że starasz sie o dziecko, a jak już bedziesz w ciązy to nie pojdziesz do lekarza bo też bedziesz sie bała co lekarz powie? Oczywiscie nie mowie tego złośliwuie, zebys mnie źle nie zrozumiałą :) Po prostu idx na wizyte, zadaj milion pytan na ktore oczekujesz odpowiedzi i badz z nim szczera :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze pójdę jak bede ;-) tylko ze są różni ludzie z tych lekarzy. A w sumie najwyżej jak coś powie nie tak to zmienię lekarza. Bo dużo osób mi by powiedziało że mam jeszcze czas na dziecko ale uważam że to jest sprawa indywidualna i każdy w innym wieku jest na taki krok gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Tym bardziej jak cos powie nie tak w Twoim kierunku bedziesz wiedziala, ze ten lekarz nie bedzie sie nadawał na Twojego lekarza prowadzącego :P a tak w ogole to podobno ksiazkowy najlepszy wiek rozrodczy kobiety to miedzy 20-25 rok zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
ale to po polskiemu napisałam :D oczywiscie miało być pomiędzy 20 a 25 rokiem życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Moniq niby lepiej robic z porannego moczu.. ale we wszystkich ulotkach testów jakie ja robiłam, pisało, że po terminie okresu test mozna wykonac o dowolnej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Agatko tez sie nad tym zastanawialam ale powiedzialam oczywiscie, a lekarz nie ma prawa ci nic zarzucic bo bym go chyba opieprzyla na calego... to twoja sprawa, a on ma sie zajac tym co powinien czyli leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×