Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Lesnasti witaj :) Esmi bardzo mi przykro :(. Naprawdę wiem, co czujesz. Mam taki zły dzień, a jeszcze dwie dziewczyny przyjdą do mnie na rzęsy, a wieczorem jedna na permanentny :-o. Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Kwiat nasturcji witaj:-) my się chyba jeszcze nie znany?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Esmi... Bedzie dobrze.. Damy rade w kwietniu! :D jestem z toba ;) i wiem co czujesz... Potrzebujesz pewnie kilku dni na pogodzenie sie z "porazka" ... Za to pomyslcir o tym dziewczyny ze nasze dzieciatka beda tak dokladnie i strannie "zrobione" przez tyle czasu ze beda idealne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi cykle sie wahają. . Miedzy 25-31.... W sumie nigdy nie zwracalam uwagi na nie.. ale moja mama ;-) zapisywala zawsze kiedy ojres dostalysmy.. i tak oto wiem hak bylo.. kiedy jajeczkuje wiem bo czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
OnlyDreams!!!! Jeeeeeeest!!! GRATULACJE!!!! :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat_nasturcji
OnlyDreams GRATULUJĘ :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Only dreams super gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Podejrzewam :) teraz dbaj o siebie :)) a teraz juz pojdzie z gorki :) x a ja bylam dzis u lekarza z tym swoim bólem w klatce i okoicach serca.. No i wyszło- typowe bóle nerwicowe :/ Wszystklo na tle nerwowym... echh tylko jak tu sie nie stresowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ja od lat zmagam się z takimi nerwobólami. Miałam robione kilkanaście razy ekg, 4 razy holtera, a nawet gastroskopię, żeby wykluczyć wrzody (ponoć mogą takie bóle powodować). Wszystkie wyniki idealne. Zawsze jak mam dużo spraw na głowie, targają mną silne emocje to czuję taki ucisk w klatce piersiowej.*-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
No to i u mnie jak widać jest podobnie... To chyba znak, że trzeba sie z pewnymi sparwami pogodzic na które nie ma sie wpływu i mniej stresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Dziewczyny mam skurcze brzucha jak przed @ albo podczas owulacji, kilka sekubd i puszcza :( co to moze byc... do @ jeszcze przeciez daleko.. gratulacje! Ogromne szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Karolina a ile masz do @? moze ci sie owulacja przesunela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Też miewam takie nerwobole X Mnie jajniki bolą i też myślę że mi sie przesunęła owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Mam miec 3 lutego, ale owulacje juz mialam bo robilam test owulacyjny 17 stycznia i wyszedl pozytywnie, wtedy tez mialam skurcze brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Kurcze no to nie wiem... ale ja ostatanio tez zauwazylam ze od owulacji do okresu mialam klucia... ktorych o dziwo nigdy wczesniej nie zauwazalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Leze poskladana, cala spocona i zaraz chyba zwymiotuje z bolu... o co chodzi!!!? ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Pewnie juz sobie moge pomarzyc o dwoch kreskach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnlyDreams gratuluję!!!! nawet nie mogę sobie wyobrazić jakie szczęście Cie ogarnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Chyba juz przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Hmmm faktycznie dziwne.. Ja tak mam kilka dni przed @.. a moze u Ciebie sie cos zagniezdza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Haj laseczki, ja już po pracy. Wrzucam coś na ruszt i dalej do sprawozdań siadam. Nawet nie wiecie jak mi się nie chce. xxx Onlydreams - GRATULACJE, świetnie widzieć pozytywne wpisy xxx Esmi - damy radę następnym razem. xxx Karolina, co się dokładnie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Dziewczynki ... bo ja dalej nie mam okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Itakinie, przez godzine mialam skurcze brzucha, ktore trwaly tak z 10 sekund i puszczaly, potem kilkanascie minut przerwy i znow. Byly bardzo mocne... owulacje mialam 17 (robilam test owu, i wtedy tez mialam skurcze ale nie az taki. Jak przed chwila, do okresu mam daleko bo ok 3 lutego... ale przeszlo mi juz calkowicie, mam duzo sluzu takiego zoltego/bialego... no i to by bylo na tyle. X Karo oj chcialabym w to wierzyc ale to zagniezdzanie chyba tak nie boli ;P X Itakinie, smacznego! U mnie dzis placki po wegiersku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Esmi to na co czekasz? Test w dlon i do lazienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×