Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Sfrustrowana brakiem cię
nick ________wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x karo 01___________25_________2__________3______10-02-2015 kwiat_nasturcji____24_________3(2straty)___3______05- 01-2015 Anka_32__________32_________2__________1______22.01.2015& amp; lt; br /> OnlyDrems________25_________1wsze_____5lat_____22.01.2015 Esmi20 ___________20_________1wsze_____3 cykl____22.01.2015 11Agatka94______20_____1wsze_______2cykl______15.02.2015 Sfrustrowana____27_____1sze______6cykl_______30.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przejrzalam jaki wy w PL macie wynor testów ciążowych O_o U nas tyle do wyboru w aptekach nie ma.. a nanecie mnóstwo ale jakos tak nie daje im wiary bo strasznie tanie w porownaniu z aptecznymi.. ja dzisiaj kupilam clearblue bo niby czuly.. z wyświetlaczem gdzie pojazuje ciaza badz nie i ewentualnie który tydz po zapłodnieniu. .. czy czekac do 27 stycznia??? mozna testowac do 4 dni przed spodziewana miesiączka. . I nie wiem. . Robic jutro z rana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolinaaa20
Agatka na poczatku powiedzialam mu ze odstawilam tabletki, przy badaniu sam zapytal czy staram sie o dziecko, odpwiedzialam ze razem z narzeczonym postanowilismy odstawic tabletki i jesli by sie udalo to bedziemy szczeslwi, odpowiedzial to fajnie, i ile mam tak. Odpowiedzialam ze 21. Powiedzial mhmm to dobrze i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, a ja własnie przeczytałam coś takiego na fejsie u koleżanki "Wizyta u nowego ginekologa , po zakonczonej wizycie, lekarz mówi do mnie tak: jest pani taką uroczą i wspaniałą pacjentką, więc za to buziaczek na pożegnanie i ....całuje mnie w kącik ust hahaha. Gdybym nie odwróciła głowy, dostałabym prosto w usta :). No ja nie wiedziałam, że takie pożegnania są wliczone w cenę wizyty ;p" I sobie myślę... ja pier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Lensnasti ja bym zrobiła a jesli nie wyjdzie to powtorzyla po kilku dniach :) X Agatka naprawde nie ma sie czego bac, ginekolog powinien wiedziec o takich rzeczach, i nie jego sprawa w jakim jestes wieku, no ok, jakbys miala 16 lat to moglby sie krzywo spojrzec ale wiek 20-25 lat to najodpowiedniejszy czas na starania o dzidzie :) X Dziewczyny te skorcze ktore mialam nie dadza mi spokoju, podjade do jakies calodobowej apteki i kupie testy owu i jeszcze dzis zrobie jeden, zobaczymy :) jakbym miala mozliwosc to po prostu bym zaciagnela mojego do lozka, ale niestety poszedl sobie na piwko z kolega :( wiec dzis nie bedzie juz w stanie nic zdzialac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Jestem jestem :) Nie złośćcie się już na mnie dziewczyny, sama już wariuję . Po prostu wczoraj wieczorem miałam taką lekką brązową galaretkę, ale tylko troszeczkę, pisałam wam o tym. Dzisiaj rano okazało się że mnie nie zalało choć myślałam że dostanę @ . Przed południem znowu coś brązowego, myślałam , że zaczyna się @ a tu nic . Ani kropli krwi. Jeśli do jutra tak się utrzyma to jutro rano robię test i wszystko od razu wam powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Itakinie przypomnialas mi wizyte u mojego ginekologa ktory przepisywal mi tylko recepty na anty... bylam u niego na badaniach pierwszy i ostatni raz.. zrobil mi badanie poprzez wkladanie palicha i druga reka naciskal na brzuch i taki tekst "ale ma pani ładna muszelke, bawi sie nia pani?" A ja w szoku mowie ze nie mam takiej potrzeby a on "jak ja bym mial taka muszelke to codziennie bym sie bawil" a ja szok ;O moj powiedzial ze jak by byl obok to by go chyba zabil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
11agatka94 Ja też najchętniej zrobiłabym go już teraz, ale powinno się robić test ciążowy rano , z porannego moczu. Zaraz idę spać więc wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Obiecuję , ze jutr przestanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
A ja sie pożarłam właśnie ze swoim M. już wszytskiego mi sie odechciało :/ Esmi to chociaż rano daj znac odrazu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karolina co za palant z tego gina!dobrze że chodzę do babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Mój gin na pierwszym spotkaniu tylko mi opowiadał żebym się nie stresowała . Że ginekologia to przyjaciółka kobiety i wgl. Miałam wtedy poważne zapalenie przez korzystanie z publicznych toalet, ja nie mogłam się tam dotknąć, a on był tak bardzo delikatny i przepisał mi leki które już na drugi dzień mi pomogły ! :) I ma tak samo na nazwisko jak mój narzeczony :) Wgl się nie stresowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Teraz bym pewnie mu jebla ale wtedy mialam 17 lat i bylam w szoku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
Dziewczyny wesprzyjcie, bo zwariuję! Okres spóźnia mi się 23 dzień... Dzisiaj zrobiłam testi wyszedł pozytywny... Potem za około 2 godziny powtórzyłam na innym teście i to samo, wynik pozytywny... Pojechalam do lekarza, któy stwierdził, że podejrzewa objawy wczesnej ciąży (3,4 tydzień), ponieważ pogrubiona jest ścianka macicy, ale jeszcze nie widać pęcherzyka. Zalecił badanie krwi... Już sama nie wiem co mysleć. Powinnam się cieszyć, czy raczej jeszcze nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi daj znać od razu rano, bo jestem bardzo ciekawa. Nie chcę robić Ci nadziei, ale może coś z tego będzie :). xxxxxxx Anka_32 no dzieci coraz bardziej samodzielne, coraz bardziej chcą postawić na swoim. Niedawno zmieniliśmy Celi opiekunkę i też trochę to odreagowuje. xxxxxxxx OnlyDreams czy długo zamierzasz pracować czy szybciutko na zwolnienie? xxxxxxx Moniq1996 może zrób test z krwi na obecność hcg? Będzie najbardziej miarodajny. U mnie w laboratorium kosztuje 22 zł, to niezbyt wiele, a będziesz spokojna. Choć według mnie w ciąży nie jesteś. Może to stres, a może jakieś zaburzenia hormonalne .. Jeśli chodzi o ten poranny mocz, no to różnie bywa. Mi wychodził wynik pozytywny tylko z porannego moczu i to już kilka dni po terminie @. xxxxxx Agatka oczywiście, że powinnaś lekarzowi o swoich planach ! Ja też młodo zaszłam w ciążę, ktoś tam może sobie gadać, że mam zmarnowane życie, ale to guzik prawda. Skończyłam szkołę, robię to, co bardzo lubię i mam super rodzinę ;). xxxxxxx Lensnasti nie pomogę Ci, nie znam tego testu. Ja kupowałam bobotest i pretest, wychodziły mi dopiero po terminie miesiączki. Zawsze możesz spróbować już jutro rano. Po prostu jeśli zobaczysz tylko jedną kreskę to nie trać nadziei ;). xxxxxxxx Itakinie niezłe ziółko z tego lekarza :D xxxxxxx karolinaaa20 przepraszam ale Twoja historia rozbawiła mnie do łez :D. Masakra ten lekarz :o. Mój jest bardzo miły i taktowny, ale spotkałam kilku idiotów :(. Jeden był okropnie wredny, miałam koronkowe figi, a on pyta "co to za sznurki, bo trudno to majtkami nazwać" a innym razem skrytykował moją mhm...fryzurę :D. Powiedział, że uległam modzie i najzdrowiej jest nosić naturalne owłosienie :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Mutuch Myślę , że możesz być dobrej myśli. Nie wiem czy starasz się o dziecko , czy nie . Czy je chcesz czy nie ... Bo jesteś młoda , ale ja jestem jeszcze młodsza i chcę więc ... Wszystko zrozumiem . Myślę , że jeśli spóźnia Ci się okres , testy wykazały ciążę i ginekolog też to wszystko wskazuje na to , że za kilka miesięcy zostaniesz mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mutuch według mnie powinnaś :). To normalne, że ginekolog jeszcze nie widział ciąży. Serduszko powinno być widać koło 7 tygodnia (liczonego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki ). Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja już bym chciała miec to za sobą. Walentynki całe w stresie bo dzien po okres i stres czy się udało..... Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
Chcemy dziecko, na pewno nie mogę powiedzieć, że to wpadka.... Dlatego też martwię się o to, że się zawiodę i jednak tej ciąży nie będzie... Zaznaczę jeszcze, że ogólnie ostatnio miałam bardzo nieregularne cykle. POtrafił mi się okres spóźniać nawet do 3 tyg, jednak zawsze jak robilam test, to wychodził negatywny... Teraz dodatkowo mam bolesność piersi, delikatne bóle w dole brzucha, tak jakby na okres właśnie, no i lekkie, ale niezbyt wyraźne nudności. Ech, bardzo bym chciała być w ciąży. Mam nadzieję, że badanie hcg wyjdzie podwyższone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch, działaj i dawaj znać... Mi dalej chodzi po głowie, ze ten cykl mam bezowulacyjny. Ale myślę, żeby męża zmolestować, bo może czegoś nie było widać na tym USG. :D Zawsze to jakaś przyjemność ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Kurcze ale miałam dziś z******ty seks! Dziewczyny dawno z moim P nie byliśmy na siebie aż tak napaleni jak dzisiaj! Chyba cały blok nas słyszał!:-) Jakąś pełnia dziś czy co?:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×