Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

hahhaa, a ja normalnie teraz siedzę, klepię te sprawozdania i myślę jak iść zmolestować chłopa. Teraz mnie jeszcze podkręciłaś do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Itakinie rzuc te sprawozdania! Leć do chłopa! Ja mojemu dałam chwile przerwy i dalej jazda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
No to do dziela! :) Powiem wam ze ja w ostatni weekend tez mialam cudownie! Raz na jakis czas jest tak z***biscie ze szok! A niekiedy 5 minut i spac.. dziewuszki zrobilam test owu przed chwila i wyszedl negatywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Mówcie mi mówicie o tym ... A co ja mam zrobić jak do kwietnia muszę żyć w celibacie ... Masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Esmo a moze jakos przez telefon to zalatwicie? ;D niby osobno ale razem hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Granella my też już po ale nic jeszcze młoda więc pewnie powtorzymy i podobnie jak u ciebie było z***biscie!!pełnia jak nic heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Czuje że czeka nas dziś długa noc:-) Uciekam, bo mi chłop jeszcze zaśnie zaraz a ja taka napalona!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Bawcie sie dziołszki i romnażajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Ja uciekam do spania. Jutro z samego rana robię test i od razu wam tu piszę ! Dobrej i dla niektórych pań " stosunkowo " udanej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
A ja ide poczytac sobie ksiazke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wróciłam z "akcji" :D Mam nadzieję tylko, że teściowa na dole miała głosno nastawiony telewizor ;D Genialnie było!!! To chyba TA noc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Przejrzalam troche forum i o dziwo bardzo duzo osob wypowiadalo sie o skurczach brzucha pare dni po owu i to porzadnych skurczach tylko ze u nich efektem jak sie okazalo byla ciaza :) a dodatkowo chyba dopadla mnie grzybica ;( juz w ruch poszla masc crotlimazolum czy jakos tak. Dobrze ze ten dzien sie juz skonczyl.. Esmi! Cos czuje ze jutro zobaczysz dwis wypasne krechy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo karolina ;) Myslałam, ze juz wszystkie poszły spac. A ja tu nadal siedzę nad sprawozdaniami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ja tez co jakis czas tu jeszcze zaglądam :) nie umiem zasnac a bardzo bym chciala, ten dzien nie nalezal do udanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaa20
Ty to masz roboty... zawsze tak nad tym do nocy siedzisz? Co tam takiego piszesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Karo to tak jak moj... miejmy nadzieje ze dzis bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Zglodnialam :) ide cos przekasic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
karolinaaaa20 w szkole teraz mamy zakończenie I semestru i trzeba wszystko pozamykać, napisać sprawozdania itp. Po weekendzie mi przejdzie... CIekawe jak tam Emsi :) Buziaczki i miłego dnia kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Esmi nie Emsi :D Coś mi się te literki przekręcają niepotrzebnie ;) Przepraszam Cię kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Iiii ... NIC . Właśnie zrobiłam test... Zobaczyłam bardzo wyraźną i grubą, ale tylko jedną kreskę. Po drugiej ani śladu. Test mam wyczuwalny 25, ale myślę, że gdyby coś było to by wykazał już teraz ... Najwidoczniej nie udało się... Pewnie w przeciągu najbliższych dni dostanę @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Esmi dopóki nie ma @ jest nadzieje. Ja juz pisałam ze w pierwszej ciąży test pozytywnie pokazał.dopiero 4 dni po terminie @ także jeszcze jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Albo wez bardziej czuly test... i sprobuj jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Tak jak pisze Anka dopóki nie ma @ jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Póki co czekam... Zobaczymy co będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Esmi trzymam kciuki zeby @ nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Ja też trzymam za siebie kciuki. Mam nadzieję, ze jednak jest jeszcze jakaś nadzieja. Kreska była jedna, ale okresu wciąż nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Jestem i ja:-) dopiero wstałam, w lodówce znalazłam górę naleśników, mój P chyba stwierdził że po naszej upojnej nocy będę głodna:-) Esmi dopóki @ nie przyjdzie jest nadzieja, dziewczyny mają rację mówiąc tak. Ja też już zaczynam się stresowac, @ mam dostać w poniedziałek/wtorek. Nawet chyba sobie wkręcam bóle podbrzusza:-) ale o dziwo w ogóle nie bola mnie piersi, a zawsze przed @ kilka dni już zaczynały boleć. No ale czekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Mnie zaczęły piersi boleć już dwa tygodnie temu.. I bolą do dzisiaj ... Ale okresu jeszcze nie widać... Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, że nie dostanę okresu a za niecałe 9 miesięcy zostanę mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×