Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość karolinaaa20
Ale tu cichooo ;) korcą mnie te testyy bardzo! Ale wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany.Wkręcam sobie chyba znowu nadzieję na ciążę.Okres mam dostać w piątek.Ale od wczoraj tak mnie bolą piersi że aż spać nie mogłam.Piżama mnie wnerwiała.Ciekawe czy to TO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hejka ja teoretycznie jutro powinnam testować tyle że ja już sama głupieje po odstawieniu tabletek. Od 22dc bolały mnie jajniki potem doszły piersi więc co dopiero miałam owu??tylko mi nie pasuje pobolewanie brzucha i to że było mi nie dobrze...dzisiaj ani cycuchy mnie nie bolą ani jajniki więc na razie czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Aga ja sobie zapisuje każdy dzien cyklu i co się dzieje. Powiem Ci, że mnie piersi zaczynaja leciutko szypac i pobolewac przy owulacji (przynajmniej tak wynika z moich obserwacji, że wtedy ją mam :P) i ten ból piersi utrzymuje się az do 2-3 dni przed okresem. Tak samo pobolewanie podbrzusza, męczy mnie aż od owulacji do okresu. Cięzko u mnie byłoby stwierdzić czy to ciąża bo w ciązy tak samo mnie bolał brzuch :/ Także moze u Ciebie jest podobnie? :) Pozostaje tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi przyszły testy owulacyjne i mimo, że mam 15 dc to skusiłam sie zrobić. Wyszedł negatywny czyli chyba dobrze interpretuje znaki mojego ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zazdroszcze Ci cierpliwości bo ja to bym już dzis rozwiązała test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam temat, ale nikt prawie nie odpowiedział, więc tu się wcisnę. Jakich testów owu używacie? Tych droższych, aptecznych? czy z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
ja kupiłam w aptece 5 testów za 20 zł. nie powiem Ci teraz nazwy bo nie pamietam :) Hmm no ja chce zastestować jutro (10 dni od owu) i w niedziele (14 dni) :) Chyba nic mi sie nie dzieje, jestem tylko zmęczona i senna, ale zawsze chyba taka byłam ;) Piersi mnie nie bolą, podbrzusze od czasu do czasu coś tam poczuje, ale sama już nie wiem. Staram się nie stresować bo bardzo niekorzystnie to na mnie działa. Np jak się stresuje to jest mi niedobrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Karo mi w 11 dc wyszedł pozytywny, i albo sie mylił albo to mój organizm sie przyzwyczaja po tabletkach. x eternalfly może zrób jutro sobie test? :) Przynajmniej nie bede sama! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Niestety wydaje mi się że nic z tego nie będzie. Z drugiej strony może i dobrze że w tym cyklu nic, przez to zapalenie mogłoby się jeszcze coś stać.. Wczoraj się dowiedziałam że znajoma jest w ciąży ;) Ojjj długo długo się starali, a tu nagle ciąża ;) I teraz pisze do Karo! Mieli ciężko bo mąż ciągle w trasie (tiry) Wracał raz na 1-2 dni i też pewnie ciężko trafić mieli. Więc nie podłamuj się! ;* Cuda się zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
nick ________wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x kwiat_nasturcji_____24_________3(2straty)____3_______05- 01-2015 Granellla_________23_________1___________19______26-01-20 1 5 Agaa87___________27_________2___________4_______28.01.201 5 Sfrustrowana___)))_27_________1sze_______6cykl_____30.01. 2015 karo 01___________25_________2__________3_______10-02-2015 11Agatka94________20________1wsze______2cykl____15.02.201 5 Esmi20 __________20_________1wsze______3 cykl____?????? xxxxxxx Anka_32__________32_________2__________1______ciąża(ter min?) OnlyDrems________25_________1wsze_____5lat_____ciąża(te rmin?) Katarakta__________?__________?_________?_______ciąża(t ermin?) karolinaaa20__________21__________1wsze_____1_______03.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Nie robiłam jeszcze ;) Jutro zrobię, i w niedzielę rano ;P Ojjj mimo że nie mam żadnych objawów (no przyglądałam się piersiom to jakieś tam żyły widać) to jestem ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
a jak u Ciebie? kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
ja nie umiem trafić na ten najczulszy! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
A jak sie czujesz? coś cię boli? zauważyłaś jakieś zmiany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karo ją dopiero w tym cyklu sobie zapisuję żebym miała porównanie ewentualnie z nastepnymi, nigdy tego nie robiłam ale po odstawieniu tabletek muszę sie nauczyć siebie od nowa niestety. X Anka ją cierpliwa nie jestem też chętnie bym zrobiła już test ale jednak coś mi podpowiada że to była dopiero owulacja( swoją drogą która wykorzystaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat_nasturcji
Karolina bolą mnie sutki, pobolewa mnie podbrzusze. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Karolina kocham Cie wiesz :D Tyle, że ja w cuda nie wierze :P Ja nie Matka Boska :D Ale dzieki :** M. powiedział, że skoro szef mu nie da wolnego (chciał wykorzystać nadgodziny jakie ma) to weźmie urlop i ma go gdzies :P ale na prawde zobaczymy jak to wszystko wyjdzie... W sumie wróżka powiedziała, że w tym roku urodze hahaha :D x a wiecie co Wam powiem dziewczyny... że mam przeczucie (znajomi mówią że moje przeczucia są straszne bo baaaardzo często się sprawdzają) któraś z Was na bank jest w ciązy! :D Jestem tego niemal pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Elo laseczki, co tu tak cicho? Ja wróciłam z pracy i zamarzam sobie ;D katar i katar... za dużo szczęścia na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
itakinie, no właśnie nie wiem co tak cicho. Może wszystkie w łóżkach z mężami! :D x Karo wiem wiem Oj przestań przestań! Jak przyjedzie na dłużej to będziesz działać! Skoro jedno się udało to i z drugim nie powinno być problemów! ;* Skoro tak mówisz to ja wiem kto! Mam dwie kandydatki! kwiat_nasturcji i eternalfly (tak mi się wydaje na chwile obecną) Ale kciuki trzymam oczywiście za wszystkie!! A za Ciebie będę musiała chyba podwójnie! Bo sama nie wierzysz w siebie kochana ;* Jakie plany na wieczór? Ja właśnie pomagam siostrze w zadaniu domowym, i piję kawkę. Lewy jajnik się odzywa hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie odpoczywam po całym dniu latania. Byłyśmy z małą na sankach i lepiłysmy bałwana z kuzynami :) Ubaw po pachy :D Za chwile kąpiel i robienie łóżek... Ogólnie na dziś wieczór przewiduje dobry film + deska do prasowania i żelazko :D x Ajj już nie moge sie doczekać jak M. przyjedzie, juz mam takie smaki na niego :D Jak go dopadne to sąsiedzi będą słyszczeć :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam sobie kolację, popiłam kubkiem pomidorowej i teraz... zagryzam chałwę. Faza na słodkie ;D Głowa mnie boli, mam chrypke, ale jeszcze 3 dni i dwa tygodnie urlopu!!! Jakoś dotrwam. Wciagam luteinę, jest paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz gotuje jajka na twardo i zrobie kanapeczki :) Kurde ja faze na słodkie mam dziennie, od małego wcinam słodycze tonami :D Dziwie sie, że jeszcze nie waże 100 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
itakinie hahaha jesteś udana ! :D x No ja niestety ważę bardzo mało, staram się przytyć ale jest naprawdę ciężko. Dziennie jem słodycze i nic. x To smacznego! Mi jakoś niedobrze po tej kawie. Chyba przesadzam ale podoba mi się to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×