Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Karakataka
Ja widze tskie bardzo jasne cos ale to chyba wkret i za s mzybko wam sie pochwalilam. Nie wiem. Z drugiej strony sie wszystko wyklucza. Stosunek 5 i 7 dc. Teraz mam 15 wiec to az niemozliwe ze przed terminem @ by pokazalo. W grudniu mialam tez stosunek w 25 dc wiec za trzy dni okres dostalam. W styczniu przyszla 3 dni wczesnie. Wiec to napewno nie ze stycznia a teraz za w Wczas. Ale poprostu od tyg z moimi piersiami jest koszmar zero dotyku bo sutki bola strSznie. Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Wkrecam sobie co nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Sorry ale bez przesady, za szybko na ten test :) Po drugie ja tez tam nic a nic nie widze :( Czekaj cierpliwie do terminu okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ztego co zrozumiałam to teraz mas z15 dc? To przecież dopiero co po owulacji powinnas byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Wiecie co? Przepraszam za te akcje i dalszywy alarm. Odezwe sie dopiero jak beda te 2 napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Co robicie dziewczyny?:-) jak mija Wam końcówka weekendu? Ja z moim P jedziemy po lody bo mam smaka ogromnego!:-) Ania:-) dodaj mnie do tej tabelki bo mi z telefonu ciężko ta tabelkę skopiowac, mam 23lata, 19 cykl staran termin @ 26.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granella, że tak zapytam amcie jakies medyczne przeciwskazania do zajscia w ciąże że tyle cykli za Wami i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Wszystko jest w porządku ze mną i z moim P. A czemu się nie udaje? Nie wiem. Mój lekarz mówił że jak do wiosny nam się nie uda, to da nam jakieś proszki aby pomogły mi zajść w ciąże. W sensie on mi to zasugerowal a ja się zgodziłam. Nawet na monitoring owulacji chodziłam i nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Przykro mi, że tyle to trwa.. ale jestes super babka, że mimo tego sie nie poddajesz i wierzysz, że sie uda :) Tylko pozazdrościć nastawienia! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
No długo trwa, ale wiemy że nasze maleństwo będzie długo wyczekiwane i wymodlone:-* a jak kochane! Uda nam się, wierzę:-) na pewno jakieś pół roku po pierwszym robimy drugie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
to ja bym chciała tak po roku, trzecie :) I na tym chyba koniec :) Ale naprawde wszystko sie okaże, co życie przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
To ja się znowu włączę w dyskusje :-) Dziewczyny oszaleję... Niby powinnam się cieszyć, że jestem w ciązy, a tu same zmartwienia... Czy wszystko będzie ok, czy pęcherzyk się w końcu pokaże, itd... Jeszcze naczytałam się tyle w internecie, że głowa mała... A to, że pęcherzyka może w ogóle nie być, a to, że może byc obumarły... Pomóżcie! Wiem... pewnie przesadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puhataho1987gpzui
Wiem , wiem... Ale ja bardzo chciałam zostać mamą w wieku 20 lat, wiesz ? To moje marzenie z dzieciństwa , które wciąż mną kieruje. Mam nadzieję, że się uda. Jasne http://fancyurl.altervista.org/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Mutuch spokojnie, po czytasz te wszytkie p*****ly :D Różne przykrości sie zdarzają ale więcej jest ciąż bez komplikacji :) Także czekaj spokojnie do wizyty u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
Mam jeszcze półtorej tygodnia, wieczość :) Najgorsze, że człowiek ciągle o tym mysli i nie może przestać, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Matuch ja Ci zakazuje w ogóle czytać te wszystkie rzeczy! Od tego tylko będziesz się nie potrzebnie stresowac. A to w Twoim stanie nie wskazane!:-) myśl o ciąży pozytywnie, ciesz się nią, planuj pokoik dla dziecka, wyprawke, a na wizycie u lekarza dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje:-) wyluzuj MAMUSIU!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
:* dziękuję... Po prostu zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy starają się o dzidziusia miesiącami, czy latami, a mnie przyszło to tak łatwo... W sumie powinnam się cieszyć, no ale myśli robią swoje... Brałam przez 4 lata tabletki antykoncepcyjne, a gdy je odstawiłam, to miałam dość nieregularne cykle. Okres potrafił mi się spóźniać nawet do 3 tygodni. No i bum! Jestem w ciązy :) Myślicie, że nieregularne cykle mogą mieć teraz na to jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa_32
Dziewczyny jestem tu po raz 1-szy. Jestem od 5 lat mężatką, mam 32 lata, nigdy nie brałam tabletek, od 3 m-c staramy się o dziecko, jak na razie cisza, dodam, że ma nadwagę 15kg, jestem trochę załamana, wiem, że to dopiero 3 cykl, ale martwię się i boję.....Będę tu zaglądać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Macie racje... 7 dni to chyba za krotko, ale nie bylo nawet jasnej kreseczkii :( zrobie w srode a nastepny w niedziele, chyba ze wczesniej zawita @ ;/ a jutro do gina co by przepisal cos na te grzybice. Karo z tej ziaji masz w bialej butelce z niebieskimi napisami? Bo dzis wlasnie taki kupilam, wydawal mi sie najlepszy. Od wczoraj wpadlam na genialny pomysl i robie sobie pyszny soczek pomaranczowy w sokowirowce mmmm same witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Witaj takaja :) nie przejmuj sie, to dopiero 3 cykl, zapewne jeszcze troche i sie doczekasz ;) a nie probujesz zrzucic chociaz pare kilo? Ty mozesz zaoszczedzic zdrowie a i aktywniejsze kobitki zachodza w ciaze z tego co slyszalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Matuch być może:-) widzisz Ty brałaś tabletki przez 4 lata i po odstawieniu szybko zaszlas, a ja nigdy nie brałam a za mną 19 cykl staran i nic. Ciesz się swoim szczęściem bo to dar:-* TakaJa witamy:-) wiesz co nie stresuj się bo to dopiero u Ciebie 3 cykl staran:-) będzie dobrze:-) byłaś u lekarza czy wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karolina maleńka trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie:-* X Dziewczyny jutro mam egzamin trzymajcie kciuki, ściąg mam tyle że połowę chyba włożę do majtek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa_32
Dziękuję za miłe słowa:), nie byłam u lekarza, postanowiłam zadbać o siebie czyt. schudnąć:), i dalej się starać:)...odkładałam decyzję o dzidzię po jak to zwykle bywa: brak pracy, mieszkania , i kiedy już powiedziałam już ten czas, to nic się nie dzieje.....:) jestem w gorącej wodzie kąpana, już bym chciała być w ciąży, wiem, że stres oraz zamartwianie się w niczym mi nie pomoże...Mam nadzieję, że znajdę i Was wsparcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Takaja! Swietna decyzja z tymi cwiczeniami od razu moge ci polecic mel b! Cwiczenia z nia to czysya przyjemnosc! :) granellla dziekuje kochana... ja jutro tez bede trzymac kciuki za Ciebie :) w majtkach? Haha masz pewnosc ze nikt procz ciebie jej nie zobaczy ;) aha miala napisac o tym znaleznym. A wiec Pan byl w niebo wziety! Na wtorek mial juz zamowione blokowanie wszystkiego a to by szarplenlo za kieszen bo auto piekne. Dostalam niezle winko a do tego czekoladki w takiej metalowej skrzynecce pyszne mmmm :) Szczerze wam powiem ze najlepsza nagroda bylo zobaczenie tego czlowieka szczesliwego, lubie robic dobre uczynki jesli mam mozliwosc. Mam nadzieje ze jesli ja cos zgubie to ktos odda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Krolina ja obecnie mam z czerwonym napisem, ale uzywam wszystkich na zmiane. Ale sie dzis nagadałam z meżem, szkoda, że tylko przez skypa ale jeszcze troszke... :) Jutro sie okaże co z tym jego wolnym :) x A Wy tam dziewczyny nie poddawać sie!! Głowa do góry i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj laski. A ja mialam dzis swietny dzien do czasu az poklocilam sie z mezem. I dupa... odechcialo mi sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
No ja np podziwiam dziewczyny ktore juz ponad rok sie staraja i dalej maja taka motywacje ze szol! To jest moc!! Uwielbiam was za to! ;*** karo zobacze inne jak to sie skonczy chociaz pewnie jest bardzo wydajny a placilam chyba 7 zl. Ziaja ma cudowne balsamy albo masla kakaowe mmm :) jak sie w ogole czujecie? Wszystko ok? Itakinie gdzie zniklas? Praca sie skonczyla to pewnie leniuchujesz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Tez to przedwczoraj przechodzilam... ale juz wszystko ok. Niekiedy czasem lepiej odpuscic. Ale rozmowa jest najwazniejsza a pozniej seks na zgode :) dlaczego ci sie odechciewa? Nie mow tak, wszystko sie wyjasni i znow bedziesz szalec z testami hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie przed kompem. Bylam z kolezankami na wycieczce. Trafilysmy do fajnej knajpy na kawe i deser. Pozniej zdecydowalysmy sie tam wrocic na obiad bo mieli sietne regionalne dania. Jeszcze dodatkowo dosiadl sie do nas wlasciciel i opowiadal ciekawe rzeczy. Poczestowal buleczkami i chlebem. Rewelacja normalnie. Wracalam tak zadowolona z tego wypadu, chcialam wszystko opowiedzidc mezowi. A ten sie obrazil... bo zobaczyl zdjecie mojego obiadu. I dorobil teorie, ze skoro juz jadlam to na pewno nie chce jechac na obiad z nim. Aaaaaaaaaaaa! I afera gotowa. Skonczylo sie na klotni i pozostaniu w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×