Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość karolinaaa20
Jednak mnie zalalo ;P kapie se mnie jak cholera no i zaczal bolec brzuch. Czyli co? Dzis mam znow 1 dzien cyklu?? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na to wychodzi, ze tak. Pewnie po odstawieniu tabletek musi sie wszystko uregulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo to już niedługo :) Karolina no tak pierwszy dzień. Jak masz infekcję to lepiej nie używaj tamponów, odbuduje Ci się naturalna flora bakteryjna. Krew menstruacyjna oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś bardzo sennie i leniwie, przyszła znajoma z rocznym dzieckiem i jak lubie jak ktos przychodzi tak dzis czekałam aż pojdzie...Tosia właśnie zasneła więc ja też ide. Zjadłam lane kluski na rosole mmmmmmh pycha mam nadzieje ze mnie nie zemdli po nich ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Pewnie tak. Oj nie, nawet nie mam zamiaru uzywac tamponow, tampony sa rowniez przyczyna grzybicy. Zaraz po skonczonej @ zaczynam brac znow te dopochwowe. I znow zaczniemy nowe starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Troche sie podlamalam bo wszedzie pisza ze jesli ma sie tak krotkie cykle to ciezko zajsc w ciaze. 24 lutego mam ginekologa, pogadam z nim o tym jesli w przyszlym miesiacu sie to powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. Szoooooooooookkkk. Są.Druga bladziutka ale jest.Nie wierzę.Aż za sprzątanie się wzięłam z radości.Tak mnie korci żeby dzieciom powiedzieć ale na razie gęba w kubeł.Zaraz spadam do apteki po witaminy i nospę w razie czego. Hi.Dobrze że mnie podkręcałyście żeby test zrobić.Tak bym jeszcze 3 dni w stresie żyłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Jeeeee! Super! Gratulacje kochana!! Wiedzialam ze jest cos na rzeczy! ;) powodzenia! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
Eternalfly to wspaniale!!! Nic tylko się cieszyć :-) Ja dziś robiłam po raz drugi beta hcg, żeby sprawdzić czy rośnie, a za tydzień do lekarza.... Ech, ciągle stres :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Eterfly ściskam i gratuluje! Z tej okazji wypije dziś winko za zdrowie Twojego babla!:-) X Itakinie jak w pracy?:-) X Karolina lepiej Ci? Chodzi mi o ta infekcje? Matuch a u Ciebie jak?:-) X Gdzie się podziała Esmi?:-) X Agata jak u Ciebie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo co nowego? Trzymasz się jakoś?:-* X Ania jak się czujesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
U mnie ok, narazie nic nie czuję poza sennoscia i bólami piersi, ale to też zależy od dnia. Poza tym nic mi się nie chce, hehe :-) Beta hcg wyszła mi 4921 :-D pięć dni temu było 787,5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
itakinie na chwile obecną jest lepiej, obrzęk ustąpił. Skoro dostałam @ musiałam odstawić tabletki, ale używać będę przez ten czas maści. Jakoś przeżyje :) A Ty jak się czujesz? wykurowałaś się trochę? Ja przez całe święta aż do sylwestra chorowałam :/ x Matuch to super! Nie martw się na zapas! :) x Jeszcze raz GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Gratulacje dla następnej zaciążonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) a ja teoretycznie dziś zaczynam dni płodne ale według moich obserwacji wynika że od dwóch dni je mam także działamy dla pewności cały czas..... Tak ogólnie to postanowiłam że w tym cyklu testu nie zrobię szybciej niż tydzień po spodziewanej @ aczkolwiek mój mnie wysmial bo wie że nie wytrzymam tyle he :-D i chyba ma rację.... Jak ja zazdroszczę tych dwóch kresek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternalfly to co wróżka miała racje? :D x Granellla, dziękuję, trzymam trzymam. narazie odliczam dni do przyjazdu M. :) x Dziś stwierdziłąm, że jestem uzależniona od zakupów :o Co sklep to wychodzę z czymś dla córki. Nie sprawia mi frajdy kupowanie ciuchów dla siebie tylko dla niej. Tu bluzeczka, tu majteczki, sukieneczka.. Ona ma ze 3 razy więcej ciuchów niż ja.. Ale musze przyznać, że podoba mi sie jak ją moge tak przebierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo ja to mam hopla na punkcie nowych majtek! I torebek:-) majtek to mam 4 pełne szuflady, wstyd się przyznać ale niektóre mają nawet metki jeszcze:-) a torebki o jeju gdybym mogła to bym sobie codziennie jakąś kupowała:-) też mam sporo, za dużo:-) stanowczo za duzo:-) X Dziewczyny jaką odżywkę możecie mi polecić na zniszczone i rozdwajajace się końce?? Bo mam tragiczne końcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje!!! :* to nie ja pisalam, ze mam tempke 36,0 u mnie powyzej 37 :) Znalazlam pierwszy objaw u siebie :D zaczynaja sie u mnie na sutkach ciemne otoczki - tzn sa ciemniejsze niz byly :) no i to tyle z moich objawow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem moge polecić tylko profesjonalne fryzjerskie kosmetyki do włosów. Nie dosc ze sa o niebo lepsze od tych sklepowych, to bardziej sie opłacają cenowo. Np. 1000 ml (gdzie zwykla odzywka ma najczesciej 200) płacę ok 15-25 zł. A włosy jak po wyjściu z salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karo mam to samo z ciuszkami dla córci ma ich. Dużo za dużo :) jak jedziemy na zakupy to pierwsze gdzie idę to dział dziecięcy a na damski już nie mam czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Dzięki.Miło bardzo mi się zrobiło.Ale to jeszcze nie przesądzone.Za dwa dni zrobię jeszcze raz test a jak wyjdzie to pójdę na krew.Do lekarza to i tak myślę za dwa trzy tygodnie. Ale na mnie błogi spokój spłynął.Dzieciaki lataja szaleją a ja nic.Oaza spokoju:)) Męża wysłałam po droźdże.Ślimaczki z dzemem zrobię.Jakiegoś powera dostałam. aa co do objawów to ja mam zawsze temperaturę 36,4 a od kilku dni mam 36,7.Czyli podwyższoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
Az tą temperaturą to chyba różnie bywa, no nie? Nie zawsze jest podwyższona? Ja ostatnio jak mierzyłam, ale wieczorem, to mialam 36,8 niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.. czasem sie zastanawiam jak to będzie dzielić wszystko na dwa... Ogólnie moja córka ma wszystko co chce ale wiadomo, że jak przyjdzie rodzeństwo trzeba będzie traktować dzieciaczki na równi. Córcia jest oczkiem w głowie i nagle będę musiała rozdzilic tą miłość na dwie osoby :) nie zrozumcie mnie źle bo bardzo chce drugiego dziecka i kocham je już mimo, że jest tylko w mojej głowie, ale czasem sie zastanawiam jak to kochać oboje dzieci tak samo skoro to pierwsze od kilku lat jest dla mnie kimś najważniejszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Też przesZło mi to przez myśl jak to by bylo, małą kocham na życie a jakby było drugie malenstwo jak ta miłość podzielić/rozdzielic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Mi sie wydaje ze nie bedzie roznicy czy bedzie jedno czy dwojka dzieci, milosc to milosc :) karo, kochalas mniej swoja corcie jak sie urodzila czy tak samo jak teraz? Zapewne tak samo jak teraz wiec jak pojawi sie drugie to tej milosci po prostu bedzie wiecej ;) X Jeslo chodzi o moja @ to dziwnie. Myslalam ze po odstawieniu tabletek anty, okres bedzie bardzo bolesny i bardzo obfity a tu niespodzianka. Nie dosc ze tydzien wczesniej, to rano troche polecialo a tak pare kropel, i w dodatku nie zwijalam sie z bólu, czuje brzuch ale nie boli :) Chyba ze to dopiero poczatek jakiegos horroru ;) ciekawa jestem ile bedzie trwac. X Jeslo chodzi o jakies kosmetyki do wlosow to polecam wszelkie olejki arganowe (doradza w sklepach fryzjerskich) ostatnio polecilabym jeszcze jedwab ale w nim jest bardzo duzo silikonu. Moze efekt swietny ale wlosy bardzo cierpia. Ja bede musiala zajrzec na dzial dzieciecy, musze kupic jakis ciuszek czy zabawke, dla maluśkiego kuzynka ktorego odwiedze pierwszy raz w sobote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×