Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

ja sie melduje :) właśnie córeczka usneła a mamcia zjadła zupke i idzie po kawke :) a propo zdrobnień, kilka dni temu byłam w banku i klient chciał kredyt a pani do niego ze słoweczkami:wnioseczek, pieniążki, ubezpieczonko, podpisik, dowodzik, gotóweczka. Mnie jako szkoleniowca po prostu aż roznosiło ale co ja bede pani uwage zwracac, toć napewno szkolenia miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
A ja siedzę od rana i wybieram zdjęcia do wywołania ze ślubu. Teściowa mnie wkurza od rana. W sumie nie robi nic strasznego, ale niesamowicie mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek rób :)) Ja jestem jakaś cała obolała. Ale jutro ostatnia serida luteiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Jak dzien mija dziewczyny? Kwiatek czyzby dzis nie jest termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudy, ale stan cudny. Kupiłam soczewki, teraz wysyłam zdjęcia ze ślubu do wywołania. I w ogóle ;)) Planuję shopping na jutro i wieczorne spoktanie o znajomych. Brała któraś z Was luteinę. PO jakim czasie od odstawienia pojawia się @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ale sie wykruszyłyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym też zrobiła test na Twoim miejscu :) Czekam na przesyłkę moich testów, powinny być jutro albo w środę. Ciekawe czy będą coś warte, kupiłam 50 testów owul+5 ciążowych za 25 zł + 7 zł przesyłka. Z jednej strony test każdy powinien być taki sam no ale to wyjdzie w praniu. Skończyła mi się @ ! :) Teraz muszę się pilnie obserwować. Mogłam mierzyć temperaturę od 1 dnia cyklu ale nie mam termometru owulacyjnego, i nie za bardzo wiem jak się to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hejka Karo masz jakiś sprawdzony sposób na katar u małej? Mi już ręce opadają skubany nie chce puścić.. psikanie dmuchanie oczyszczanie syropki, herbaty, miód cytryny nic nie daje jutro znowu do lekarza bo ma na dodatek szczekający kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa u nas na katar pomaga olejek oilbas. Wpuszczam 2-3 kropelki do nawilżacza albo na pieluche i na grzejnik i cale noce przesypia Xxxxxx Wiecie że jestem.zawiedziona co do mojego męża, w pierwszej ciąży bardziej się starał hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Anka dzięki, olejek mam :) córka przesypia noce nie budzi sie ale w dzień mówi przez nos, nawet jak nic nie wysmarka to słysze jak jej charczy zaraz będzie tydzień jak ma katar i nic lepiej szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Aga ale nam tylko ostatnio pomogły krople od lekarza na recepte :/ Itakinie cos Ty ja bede z Toba do konca :) A co do męża.. mi się wydaje, że mój tez jakos specjalnie będzie koło mnie latał... Chociaż ostatnio mi powiedział, że ja mam biegac koło niego bo później to przez rok on bedzie musiał biegać koło mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być, że specjalnie NIE będzie koło mnie latał.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że jeżeli moje dziecko wda się w tatusia, to będę miała przechlapane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jestem głupia i gdzieś we mnie tli się nadzieja, że lekarka się pomyliła i czegoś na usg nie było widać i może jednak coś z tego miesiąca będzie dobrego... A z drugiej strony... przecież to abstrakcja jest. xxx Szkoda tylko, że dziewczyny jakoś uciekły i jest tu taka cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od razu głupia... Każda z nas miałby taką samą nadzieję.. Ja np. cały czas mam nadzieję że mąż zostanie na ten tydzień dłużej i akurat teraz to będzie ten "strzał" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czytam wszystko tylko nie mam czasu napisać :) Xxxx Dziewczyny nie ma co się łamać, wy z taką wiedzą to powinnyscie założyć jakiegoś bloga z poradami dla starających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was na pewno nie opuszczę, i nie zostaniecie same. Nawet jak nam się uda będę do was zaglądać i pisać jak Ania :) itakinie - nie dziwie Ci się, sama mam takie zajawki. Mimo że właśnie skończył mi się @ ja ciągle mam nadzieję że jednak się udało, to mogła być implantacja itp. Chociaż doskonale wiem że to wszystko niemożliwe hehe, dlatego nawet nie zużywam testu :) Ale może lepiej się czujemy oszukując same siebie, tylko później te rozczarowanie. Może lepiej wierzyć że nic się nie udało a później taka niespodzianka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dooobry!!! Od razu wariatki ; ))) wlasnie wstalam i zabieram sie za przedostatnia luteine. Cudnie. Ciekawe jak tam kwiatek ; ) czy zrobila test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×