Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Aga faktycznie.. mojej małej tez mogą spadać, ale nic.. przymierze i zobaczymy :) A jak tam, dostałaś @? Kwiatek a co z Tobą??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Granella super gratki! Karo nie dostałam ale coś mnie znowu troche sutki bolą??!!nie wiem co się dzieje ze mną mój m cały czas wyzywa na te tabeltki anty co brałam mówi że już nigdy ich nie wezme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
No ulga niesamowita!:-) Jakie plany na weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Ty sie zabieraj za ten test! Dziewczyno stresujesz mnie :P Plany... hmm tańce z córką, urodzinki i.... w końcu seks, seks, seks :D Dużo seksu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, właśnie ;D rób test ;D Heh, a ja własnie zrobiłam ciasto i przygotowałam nadzienie. Zaraz robię drożdzówy i piekę :D Mąż wraca po 14, może będziemy się godzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Spokojnie napewno przyjdzie @ :) My w sobotę robimy mojego m urodziny pojemy popijemy trochę rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Przed piciem lepiej zrób test :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hehe jesteście dobre żeby wam ulżyć to zrobię jutro rano ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Zapomniałam jutro nie mogę to w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chce widzieć ten test że go zrobiłaś!!! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie coś sie nie odzywa... wiem- zobaczyła dwie kreski i nas nie potrzebuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karo wyśle ci poczta hahah :P Kwiatek where are you??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
heh ok moje dziecko dzisiaj wstało prawie o 8:30 i dopiero zasnęła na drzemke..chwile odpoczne od zabaw i obiad musze zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dziś przyjechał kurier z karmą dla kotów :D i w środku była wędka z "ptakiem z piórek" ;D koty chodzą po ścianach z radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo więc Twój M dostał wolne??:-) uuu już sobie wyobrażam jak będziecie się witać po takiej rozlace!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma swoje "ustawowe" wolne na 9 dni ale ja walcze o dodatkowy tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobsterka87
Granella gratulacje ! Ja melduje sie tylko na moment... @ nadal nie ma... objawy jak wczesniej ... jutro test... lezy juz w szafce... trzymajcie kciukasy jutro rano!!! Ja zmykam po mlodego do szkoly i biore sie za obiad... trzeba jakos mysli zajac co by nie zwariowac... Trzymam kciuki za was!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo aa rozumiem:-) oby się udało:-) Lobsterka trzymamy kciuki:-) X Dziewczyny dzisiaj czuje jakieś dziwne takie bąbelki w okolicach lewego jajnika, co to może być? Wiem,wiem to żadna ciąża chciałam tylko zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
No możliwe, zawsze jak już to tak pośródku podbrzusza a dzisiaj wyjątkowo w okolicach jajnika:-) X W poniedziałek idę do ginka. Aa kupiłam dziś nowa torebkę, no musiałam, nie mogłam się oprzec:-) I mam ochotę na sernik, chyba zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itakinie, zamawiasz jedzenie z zooexpress? :) x Ja przedwczoraj zaczęłam przygodę z testami owu ;) Na chwile obecną 1 kreska, owu wypada albo 7 albo 14 lutego :) Mam ochotę na coś dobreeego hmmm... Zrobiłaś mi smaka tym sernikiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Lobsterka trzymam kciuki X Karo itakinie testu nie mogę zrobić nawet w sobotę teraz przeczytałam ulotkę od mojego leku na bakterie w moczu i nici z testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×