Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Agaa87
Karo fajna ta kiecka mojej małej też by sie spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie znowu pocięłam się z chłopem. Można się załamać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ostatnio jakoś tak spokojnie ale już się zbiera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh mój potrafi mnie doprowadzić do szału nawet tysiąc km ode mnie :D Dobrej nocy Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALbo mi te hormony tak odwaliły albo jemu... normalnie załamka. On teraz śpi/lezy w sypialni a mnie nosi. Najchętniej włączyłabym telewizor/muzykę na maksa i spać mu nie dała. ALbo zaczeła hałasować np. przy sprzataniu. wwwwwwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrr... normalnie sie zastanawiam po co mi to dziecko teraz... i te starania. Jak bedzie sie schemat powtarzał. Sielankę własnie sztag trafił. Cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś tak sen złapał nagle ze tylko poczekalam aż mąż zje obiad i wręczyłam mu dziecko no i żeby mała dala poleżeć to trzeba ja czymś zająć a przeważnie tatuś wtedy ja zabiera do szafy i mała tam robi co chce (a ja.później sprzątam pół dnia) no i moja córka się zestroiła tak ze aż oczy bolaly :) i chodziła tak aż do kąpieli i kazała się podziwiać i chwalić. Cały tatuś.Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itakinie spokojnie, myśl nad zemsta i zasniesz mi zawsze to pomaga hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Italii chyba okres dostaniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itakinie czasem taki płacz pomaga, wypłacz sie a na pewno bedzie lepiej ;* głowa do góry, faceci nigdy nie mysla zanim cos powiedza/zrobia. Na pewno zrozumie i przeprosi i ty musisz byc twarda! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwszym odreagowaniem emocji to jest wlasnie płacz. Ale u ciebie to faktycznie jakby zaraz mial @ przyjsc :p Ale mi sie opryszczka zrobila przez noc :( fuu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co kupic DOBREGO na opryszczke? Ona mnie tak szczypie/ swedzi ze szok, nigdy tak nie mialam :( a mezus akurat wraca :D a ja z oprycha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzywalam vratizolin albo haksovir. Bardzo rzadko te plasterki na opryszczke. Xxxx Fakt, okres tuz tuz... nawet wczoraj kupilam odpowiedni zestaw zabezpieczajacy. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz bym tez mogła mieć okres :P Wczesniej byłby dni płodne :D Jak mi sie nie chceeeeeee sprzatać, jakoś dziś wyjątkowo nie mam weny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ;D Ja wstałam i działam śniadanie ;D Objawów standardowych na okres nie mam - brzuch mnie nie boli, tylko cycki dalej mam za duże ;D wg informacji @ powinnam dostać po 3 dniach od odstawienia luteiny, czyli jutro. Na razie ani widu, ani słychu... Czekam na kuriera z kocią karmą, a później jakieś zajęcie się wymyśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci proponuje zajęcie- posprzatac u mnie :D Zaraz robie druga kawke i zmierzam w kierunku pokoju dziecięcego :D Do 15 musze skończyć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Widzę, że post rozkwita ! Cieszy mnie to. Mam nadzieję, że przyjdzie czas kiedy i ja ogłoszę swoje dwie kreseczki. Mam nadzieję, że wszystkie wtedy ze mną będziecie. A póki co właśnie wróciłam od ginekologa z kontrolnej wizyty. Piątego marca po odbiór wyników cytologi i rok mam z głowy. A później mam już nadzieję, że ogłosi mi wspaniałą nowinę. Byłoby cudownie gdybym zaszła w ciążę podczas podróży poślubnej !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tak móc popisać, dzięki temu łatwiej można przetrwać :D przez trudy zmagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw - mężuś dzwonił właśnie zapytać czy już przestałam się gniewać ;D Wyrzuty sumienia go ruszyły chyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem tak potrafiłam sie obrazić że ani słowem sie nie odzywałam! nic a nic! to go doprowadzało do szału :D x Dziewczyny jak myślicie, dokupić jej do tej sukienki balerinki Hello Kitty? Nie bedzie w sali zabaw głupio wyglądała w balerinkach? Oczywiście do zabawy by je sciagneła ale przy stoliczku? hmm? chodzi mi o coś takiego: http://images54.fotosik.pl/181/62827b7cde2442ff.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Jeeeeee! Sesja zaliczona!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Granella! ;-) To teraz głęboki oddech i luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karo mojej małej by spadały te buciki ale fajny był by komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Dzięki:-) dzisiaj się urzne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granella :D cudowne uczucie ;D Pamiętam to uczucie jeszczed ze swoich studiów . Całe napięcie schodziło. I tylko wewnętrzna radość :D hahaha A ja idę robić drożdżówki z jabłkiem i twarogiem ;D Mniamii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×