Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Agaa87
Aaa ,u mnie nic takiego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ten okres mam wrażenie, że ważę dwie tony... i mam ciągle ochotę na słodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ahh ja sobote spedzilam u rodziny od mojego ogladajac gale rmffm, popijalam winko i troszke sie wstawilam :) a dzis wypad ze znajomymi na basen i pizze. Jestem wykonczona... zapomnialam zrobic testu owu w niedziele (w dzien) i zrobilam niedawno. Nadal 1 kreska i slabo widoczna druga. Juz sama nie wiem, dzis trzy razy mialam lekki skurcz podbrzusza. Albo te testy sa do d**y, albo nie mialam lub nie bede miala owu w tym cyklu hmmm... za to i tak kochalismy sie w nocy sob na ndz, i nie wiem jak to zapisac w kalendarzyku, sobota czy niedziela, jak myslicie? :D jestem za zeby sie przeniesc na wizaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Dziewczyny dwie grube krechy!!ale i tak w to nie wierze , odprowadze core do przedsz. I kupię nowy test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Hej laski:-) jak po weekendzie? U mnie ok, kurcze miałam dzisiaj polazic za jakimś fajnym sweterkiem dla mojego P na walentynki ale zimno i śnieg pada eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
No kurcze znowu postów nie widać, trzeba się przenieśc na ten wizaz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeestem :) X Aga pisz co z testem ;) X Ja cytologie mialam robiona w listopadzie, niestety ja na kontrole musze sie wstawiac co 3 msce :o bo byly pewne podejrzenia u mnie, branie wycinkow i inne takie :/ X Imprezka urodzinowa mega udana :)) Mala piszczała ze szczescia. Niestety juz po bajkolandi, wieczorem w domu temperatura urosla do 39.. Dzis znow lekarz a do przedszkola pojdzie dopiero w marcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Aga wiedzialam :) a ty taka uparta bylas! :D suuuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
bo ja jestem zodiakalny baran :) testu drugiego nie kupiłam bo apteka od 8.. potem kupie ale i tak nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo to fajnie że Wam się te urodzinki małej udały:-) Aga ściskam Ciebie bardzo mocno:-) gratuluje! Wstaw zdjęcie testu, fajnie podziwiać 2 kreski!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mowisz ze uwierzysz jak ci brzuch dopiero urosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
nie Karo jak pójde do lekarza na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem dziewczyny, ze wczoraj az mi sie lezka zakrecila. Byla kolezanka z rocznym maluszkiem, tak patrzylam jak moj M. Sie z nim bawil, wyglupial.. Pozniej podszedl i powiedzial ze tez sie w koncu doczekamy :) jakos mi sie tak i smutno i lepiej zrobilo jednoczesnie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Aga piękne 2 kreseczki!! Zazdroszczę!:-* Karo pewnie że i Wy się doczekacie, wierzę w to:-* Ja też wierzę że i nam się w końcu uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aga to nic tylko gratulowac :)) X A pewnie ze i my sie doczekamy ;) a co, nie bedziemy "gorsze" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
AA!! Aga! Wiedziałam, gratualcje!!! xxx Laski, my będziemy następne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karo na pewno i Wy się doczekacie!!jeszcze troche :) dziewczyny ja nadal nie wierze, zaraz pewnie mój P bedzie dzwonił jak tam test bo widział że chce zrobić i nie wiem co mu powiedzieć!!aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Aga itakinie dobrze mówi wyślij mmsem zdjęcie testu:-) chciałabym zobaczyc minę Twojego męża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hehe i zaraz by dzwonił co to oznacza :) bo pewnie nie wie że dwie kreski to ciąża, w pierwszej zaraz szłam do lekarza nie robiłąm testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aga! Na logikę mu weź, przecież nie chcwialiłabyś się brakiem ciązy. Możesz do tego zdjęcia jeszcze coś dopisać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakręciłam się do tego stopnia, że wstałam z łóżka do komputera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hehe ja dzisiaj nie myślę, boje się nie dociera to do mnie, kawe inke sobie zrobiłam rozpuszczalnej nie hehe i weszłam do biedronki i kupiłam sobie bukiet kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Aga możesz dopisac że jesienią zostanie ojcem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×