Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

na 16,30 idziemy z Mała do fryzjera :) pozniej poszukiwanie dodatkow do kiecki i zakupy spozywcze :) wiec do wieczora szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karolina ja w tym cyklu też zaliczyłam seks w ostatnim dniu @ zawsze mam wtedy ochotę:-) Karo oj to faktycznie Ciebie tu przez tydzień nie zobaczymy:-) a ile w ogóle się nie widzieliście? Jak Twoja córa znosi nieobecność taty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo01 no ja to mam dziwne coś te cykle, bo faktycznie równiuśkie co 28 dni ale owulacja jest zaraz po końcu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale własnie ciaze z @ sie zdarzaja.. przed okresem- wtedy raczej szanse sa zerowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam przed chwilką w toalecie, i w sumie mam taki przeźroczysty śluz ale zauważyłam na wkładce tylko na papierze (a to dlatego że był poźlizg i się zdziwiłam) hahaha :D sorry ale nie wiedziałam jak to napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo jak już mówiłam ja w tym cyłku wcześnie mam dni płodne ale termin @ mam dopiero na 23/24 ostatnio w sumie mam ja jak w zegarku:-) Eh zobaczymy czy coś z tego wyjdzie:-) Też gdzieś czytałam że niektóre kobitki właśnie zaraz po @ mają dni płodne że względu na krótkie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam przed chwilką w toalecie, i w sumie mam taki przeźroczysty śluz ale zauważyłam na wkładce tylko na papierze (a to dlatego że był poźlizg i się zdziwiłam) hahaha :D sorry ale nie wiedziałam jak to napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Kafe coś zamula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
No w końcu ruszyło:-) Karola mi kiedyś mój P powiedział że kobiecego organizmu nie da rady zrozumiec, raz tak raz inaczej:-) ma chlop rację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
A no 100 % racji :) u nas wystarczy katar i cały cykl przewraca sie do góry nogami :) Wg. moich obserwacji owulacje miałam 13 dnia, więc okres powinien byc w poniedziałek. Co za szczeście.. nie widziec sie z mężem 5 tygodni i jeszcze wypada mi okres :D Mała jest przyzwyczajona, ale teskni strasznie.. Czasem siada, robi smutna minke, bierze zdjecie do reki i mowi "tesknie za moim tatusiem". serce mi sie kraja i mam ochote wyć w niebogłosy. ale co co zrobic... jeszcze troche tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie pod górke! jak zwykle. Nie wiem co ja takiego zrobiłam, że wiecznie cos musi byc nie tak :O oczywiscie mąż przyjedzie dopiero jutro w nocy... echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo ciesz się że w ogóle przyjedzie:-* wytrzymasz jakoś do jutra:-) I tak Cię podziwiam, że dajesz radę z mała bez męża przy boku. No ale takie życie. A z tym okresem to wiesz, nic nie poradzisz. My z moim P zawsze kochamy się w mój okres, nam on nie przeszkadza, mój P się śmieje nawet że już na starcie jestem "naoliwiona":-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez to kiedys nie przeszkadzało, teraz jakos tego nie robimy podczas @. ale pamiętam jak ostatnio wspomniałam o tym mężowi to nie chciał :/ wolał czekać aż sie skończy okres :o Czasem mam wrażenie że taki młody chłop a zachowuje się jak dziadziuś. Nachodzą mnie myśli, że ze mną coś nie tak czy co... Ogólnie nie umiem przeżyć tego, że kiedyś potrafiliśmy się kochać nawet i 6 razy dziennie.. a teraz.. echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo ja z moim też kiedyś potrafiliśmy się kochać kilka razy dziennie, najwięcej to 12 razy pamiętam:-) a teraz? Eh kiedyś miałam jakoś i więcej chęci i energii. Chociaż teraz też czasami potrafimy kilka razy ale to już nie to samo co kiedyś. A szkoda:-) I nie wmawiaj sobie że z Tobą coś nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tesknie za tym "kiedys"... Noc w lozku, a przez dzien tylko na siusiu wyjsc i z powrotem do wyra:D to bylo cos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
No jak by nie było rutyna zrobiła swoje, zmęczenie, praca, stres życia codziennego, w Waszym przypadku jeszcze odległość, no i dziecko. To wszystko robi swoje. U mnie też. Eh zawsze można nadrobić:-) zamierzacie sprzedać core dziadkom abyście mogli spędzic trochę czasu tylko razem? Ja wiem że Twoja mała długo tatusia nie wiedziała, ale Wam też się należy trochę intymności:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale dopiero na nastepny weekend ;) teraz urodzinki i nadrabianie nie widzenia sie :) a pozniej standardowo (prawie jak zawsze) dwa dni tylko dla nas :) akurat wypada w walentynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
O no to super:-) nadrabiajcie, należy się Wam:-) Córka pewnie się doczekać nie może?:-) Ja pamiętam jak ja byłam mała i mój tato był za granicą, i on przyjeżdżal raz na 3 miesiące zawsze gdy miał przyjechać ładnie się ubieralam i czekałam na niego a i tak zawsze zasypiałam przed jego przyjazdem w tej ładnej sukience i z laurka w ręku dla tatusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj czeka czeka :) Będzie spała w swoim łóżku bo tak to często przychodzi spać do mnie żeby mamie samej smutno nie było :) Sama tak przychodzi i mówi, a jak tatuś przyjedzie to ona będzie spokojna i pójdzie do siebie :) Kochane dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Hej dziewczyny:-) Itakinie jak impreza się udała?:-) Karo szczęściaro! Dziś męża zobaczysz! Wyobrażam sobie Twoje szczescie!:-) X Wiecie co wstałam dzisiaj rano, tak chwilę sobie popatrzyłam jak ten mój facet sobie spi, i kurcze no kocham tego mojego chłopa nad życie!!!!!! Nawet śniadanie do łóżka mu zrobiłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu to mam ochote co innego zrobic :D haha Dzis czeka mnie robienie babeczek w ksztalcie myszki minnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo babeczki to i ja bym zjadła:-) Wiesz co gdybym ja tyle mojego P nie widziała to przez tydzień bym go z łóżka nie wypuścila!:-) Bawcie się i cieszcie sobą:-) X Mnie dziś czeka sprzątanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza ta przekleta opryszczka ;( ona nie pozwoli mi na pewne dzialania :D a pozniej okres.. Echh niech on zostanie na ten tydzien dluzej lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza ta przekleta opryszczka ;( ona nie pozwoli mi na pewne dzialania :D a pozniej okres.. Echh niech on zostanie na ten tydzien dluzej lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo jak nie "to" działanie to inne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie moge zaczac odliczac ;-) ten wieczor jest nasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo bawcie się dobrze:-) Ja też planuję dziś romantyczny wieczór we dwoje z winkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie u mnie to noc bo pozno bedzie w domu. I wam takze udanej nocki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×