Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Agaa87
chyba teraz wolałabym powiedzieć mu osobiście najwyżej jak zapyta przez tel to skłamie i powiem że nie robiłam,w pierwszej ciąży dzwoniłam po wyjściu z gabinetu tak ryczałam że sie wystraszył i sam uronił łezki po chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
A nie mozęsz podjechac do niego do pracy i go na sekundę wyciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
W sumie to ja chyba też wolalabym taka wiadomość przekazac osobiście, i na własne oczy zobaczyć ta reakcje przyszłego tatuśka:-) Aga jak możesz to odwiedź go na chwilę w pracy i mu powiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie kiedys wobrażałam, jak to będzie mojemu powiedzieć :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, znowu sie nie wyswietlaja posty - PRZENOSIMY SIE NA WIZAŻ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu osobiscie bo bedziesz widziala te iskierki radosci w jego oczach :p X M. Mowi ze raczej zostanie na tydzien dluzej, wiec dobrze zeby mnie dzis zalalo :D ale znajac mojego pecha cykl zamiast mi sie skrocic to wydluzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz czuje taka ciezkosc w dole brzucha, typowo na okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jednak ten cykl bedzie szczesliwy .. :) wlasnie poszla pierwsza tura rozowego sluzu, wiec kolejny cykl 27 dniowy jak w zegarku ;-) juz dawno tak sie nie cieszylam z okresu :D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa gratulacje! Nie znam was długo ale samej mi się łezka uronila z Twojego szczęścia. Ja jeszcze czekam 13 mam dostać lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważylam, ze kafe sie wiesza jak nowa strona ma sie otworzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo to super! Ja też ostatnio miałam tyle że 26 dniowy cykl i właśnie dni płodne były zaraz po okresie!! Więc działajcie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
feelings zaglądaj do nas częściej! Dawno Cię nie było, co u Ciebie? Życzę aby @ nie przyszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelings
Co u mnie chyba w porządku. Brzuch juz od tygodnia boli jak na okres,od wczoraj bola mnie zęby (z synkiem to był mój objaw ciąży chodź wtedy jeszcze tego nie wiedziałam) staram się nie nakrecac i grzecznie czekam do terminu. Dziś mam usg czy nie mam żadnych torbieli itp. A poza tym byłam dziś na kontroli z małym i juz bez antybiotyku ale jeszcze tydzień ma posiedzieć w domu. Siedzę i modlę się dziś żeby chociaż @ do usg nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
feelings no to trzymamy kciuki:-) Też jestem ciekawa co tam u Kwiatka:-) Dziewczyny może będzie nam łatwiej zwracać się do siebie po imieniu?:-) jak coś to ja jestem Paulina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelings
Miło mi ja jestem Zaneta.Wiecie co może to głupie ale ja mam dziwne przeczucie ze się udało. Staram sobie tłumaczyć ze te objawy co mam to może być wszystko inne ale podświadomość mówi mi coś innego. To głupie wiem ale przez to boje się ze rozczarowanie będzie jeszcze większe. Trudno to wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, potrzebuję porady! Nie, żebym się szczególnie starała o drugie dziecko, ale na pewno bym się z niego cieszyła. Otóż, męczą mnie pewne podejrzenia. Współżyłam z moim partnerem stosując metodę "na zewnątrz", po stosunku pojawiło się jednodniowe plamienie, nie była to nawet połowa cyklu. Jakiś tydzień później przed owulacją bolały mnie jajniki, cykle mam dość niereguralne, 28-35. Jestem tydzień przed @, od 3 dni okropnie mnie bolą piersi, tragicznie wręcz, a nigdy przed @ nie miałam takich dolegliwości, do tego zalewa mnie białym śluzem, tego też nigdy nie było, przynajmniej nie w takich ilościach ! Czasami mam wrażenie jakbym popuściła. Myślicie, że coś może być na rzeczy? W pierwszej ciąży zorientowałam się dopiero w 9 tc, kiedy nie mogłam wypić kawy, żadnych bóli piersi nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, no i dodam, że chce poczekać z testem do orientacyjnego terminu @, ale zżera mnie ciekawość, pewnie każda przyszła mama chciałaby wiedzieć już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Zaneta a wiesz że takie przeczucia się sprawdzaja:-)? Jesteśmy z Tobą:-* ale miałabyś prezent dla ukochanego na Walentynki:-) wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, moze ktos sie orientuje co zrobic jak w trakcie brania luteiny 2 doba dostalam mocnych brazowych plamien? Odstawic czy brac dalej? Mialam brac 7 dni na wywolanie okresu i sama reraz nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Enyam wiesz co ja to bym na Twoim miejscu zrobiła test teraz, a za tydzień w dniu @ go powtórzyla, ja bym nie umiala tyle wytrzymać:-) skoro piersi Cię przed okresem z reguły nigdy nie bolały a teraz nagle bolą to może faktycznie coś jest na rzeczy?;-) moja siostrę na początku ciąży też zalał taki biały sluz:-) Trzymam kciuki i dawaj znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
już mu powiedziałam że może byc coś na rzeczy przez telefon :) i wyobrażałam soobie te jego iskierki w oczach :) już mnie wysyła do lekarza :) jak mnie zapytał przez ten telefon to nie mogłam wymyślać, kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he fajnie by było. Ale poczekamy zobaczymy. Nie ma co się niepotrzebnie nakrecac. Później gorzej boli rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak zrobię, ale zastanawia mnie fakt, czy to możliwe, żeby po 1szej ciąży intuicja się jakoś wyostrzyła, bo albo mi hormony szaleją albo nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Gość może poczekaj do końca dnia i zobaczysz czy @ się rozkręci, jeżeli nie to bierz ja dalej, a jeżeli tak to odstaw. Ale może lepiej zadzwoń do swojego ginekologa i się upewnij co masz zrobić? Albo załoz temat na ogólnym tutaj może ktoś Ci coś powie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Aga:-) fajnie Wam:-* Ja wiele razy wyobrażałam sobie w jaki sposób ja bym o tym powiedziała mojemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wybranek, pokitrał po wszystkich szafach milion testów ciążowych, on by chyba bardziej chciał niż ja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Enyam:-) koniecznie daj znać!:-) i zapraszamy tu do nas:-);-) Aga 13 masz termin@? Jej to jeszcze tyleee czasu!:-) potrzymasz nas w napięciu trochę!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Enyam haha:-) mój to mi wszystkie testy gdzieś pochowal:-) aby mnie nie korcilo aby wcześniej zrobić;-) A Wy już macie dziecko tak??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×