Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić, żeby prezerwatywa pękła?

Polecane posty

Gość gość
życzę abys nie zaszła w kolejną ciąże wbrew mężowi. To co robisz jest tak wstrętne że na miejscu męża nawet nie zwymiotowałbym na ciebie. Facet zasługuje na kogoś kto go szanuje i komu może ufać. A nie na byle lafiryndę co to strzykawką chce się zapładniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję mężowi. Żeby cie zostawił z tym bachorem, bo na nic nie zasługujesz innego kłamliwa suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę w to co czytam. aż tak zdesperowana jesteś by pisać to tutaj, w internecie? przegięłaś tym razem pałę, mam nadzieję, że wiesz kto to pisze, ale możesz być pewna, że w tym momencie twój mąż wie wszystko - usunięcie posta nic nie da, mam to udokumentowane poprzez zrzut ekranu. pozdrawiam jak zawsze desperatko! ps. naiwna byłaś myśląc, że się nie wygadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra kobieta
Takie babska jak autorka powinny byc sterylizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie , wspolczuje mezowi takiej suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie z was zawistne głupie baby, takie sfrustrowane własnym życiem, że sobie ulza wyzywajac w internecie haha z gimnazjum się nie wyrasta a potem wychowują tak samo powalone dzieciaki żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem te łpie baCORY DZIURAWIĄ GUMKI :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu zlap zurzyta/pelna ii sbie wlej do srodka... ja tak zrobilam, najlepsze rozwiazanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni pomysł całkiem do rzeczy. Przecież pewnie nie zajdziesz za pierwszym razem, a nawet jak znajdziesz jakiś dobry sposób na pękanie prezerwatyw, to przy kolejnej pękniętej mąż nabierze podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja tez Ci radze tak zrobić jak ktos powyżej napisal -nasienie z prezerwatywy wlej sobie do pochwy. Plemniki żyją podobno 20 minut w prezerwatywach nie plemnikobojczych.Dzialaj tylko w ten sposób bo przebicie na opakowaniu jest widoczne a pierścionkiem nie zrobisz dziur.Gumka jest mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zostaje mi chyba tylko jednak dziurawienie tych prezerwatyw :( bo zawsze było tak, że mąż się nimi zajmował po stosunku, więc teraz byłoby to dziwne... Myślicie że takie minimalne dwie dziurki po igle pomogą mi zajść w ciążę? spróbowałam w łazience, nalałam do takiej prezerwatywy wody i dopiero jak bardzo docisnęłam tę wodę to poleciały kropelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włóż materiał wybuchowy i ją rozerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz co max robi ze zużytą prezerwatywą.Wyrzuca do śmietnika?Po kilkunastu minutach wyjmij ją i idź do łazienki i zapłodnij sie.Przeciez do Glowy mu nie przyjdzie żeby szperać po smietniku i sprawdzać czy nadal tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż nie max :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No brawo wyciągnij ja ze smietnika i te wszystkie bakterie i zarazki zaaplikój sobie do pochwy .Probuj z oliwka olej rozpuszcza latex moze twój mąz otym niewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuję z oliwką, ale mimo wszystko myślicie że takie minimalne dziurki zrobione z igłą mogą pomóc? Skoro woda ledwo z nich kapie i to pod naciskiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję jednak rozmowę z mężem, a nie zachodzenie w ciąże wbrew jego woli... Gdyby to on ci zrobił taki numer to nie byłoby chyba fajnie? Może i nie on to dziecko będzie nosił, ale będzie tak samo jego, jak twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinnaś go wpuszczać do ci/py w gumie.Czy piz.ę konsumujesz w opakowaniu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×