Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

drugie dziecko , porod 2015

Polecane posty

Gość gość

Witam , czy są tu mamusie, które są w drugiej ciąży ? Podzielcie się spostrzeżeniami, tym jak przygotowujecie pierwsze dziecko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin na lipiec moj synek jeszcze jest za maly zeby zrozumiec ale mysle ze w czerwcu uda mi sie mu wytlumaczyc ze bedzie ial rodzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku jest Twoj synek ? Ja mam termin na wrzesień, moj synek ma obecnie 18 mies. Troche się obawiam Jego reakcji, też ciężko trochę wytłumaczyć ..chociaż uwielvia zabawy z dziećmi, to o mnie i o męża bywa zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodze za miesiac,mój syn ma 4 lata i bardzo dużo mu tłumacze nawet wie co to cesarskie cięcie bo bede mieć,wie ze bede w szpitalu,i nie może doczekac sie siostrzyczki:) pokazuje mu nie mowlaki,ze trzeba sie nimi dużo zajmować,ze bedzie mugł mi pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pierwszy porod mialas sn czy cc ? Ktora ciaza jest latwiejsza ? Dla mnie chyba poczatki pierwszej byly ciezsze..jak bedzie dalej zobaczymy..ale w pierwszej ciazy moglam odpoczac itd a teraz sama jeatem z synkiem wiec bywa ciezko z tym odpoczynkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam cc dlatego ze syn sie już dusił,po 2 dniach wywoływania porodu:/ bardzo źle wspominam ale jak mi juz powiedzieli czy zgadzam sie na ciecie to bez chwili wachania,powiedziałam tak,wiedziałam ze juz koniec meczarni i synek juz bedzie bo tak to by go zamęczyli,i teraz tez cc i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie obie ciaze podobnie przechodze,troche mdłosci,zgaga,troche mam problemy z cera,przy synku miałam śliczna skóre jak u niemowlaka.A tu córcia odbiera mi urode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×