Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biała sukienka, jakie buty ?

Polecane posty

Gość gość

Hej :) Mam na studniówkę kupioną białą sukienkę. Sukienka jest długa, aż do ziemi, z odkrytymi plecami, na plecach jest tylko złoty łańcuszek łączący materiał. Problem jest generalnie banalny, bo jakie buty do tego nałożyć? Dodam jeszcze, że sukienka jest śnieżnobiała, białe i czarne buty odpadają, pudrowe-różowe również- ponieważ wygląda to okropnie :( Prosiłabym o jakieś rady w sprawie koloru i ewentualnie jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć owe buty to byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro az do ziemi to takie jakie sa wygodne skoro i tak ich nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała sukienka to do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiocha- biała sukienka na studniówke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę jednak te buty widać, kiedy się chodzi :) Nie wiem dlaczego biała sukienka na studniówce miałaby być wiochą ... w sumie u mnie pół szkoły w poprzednim roku miało białą sukienkę. W każdym razie ja nie widzę w tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam białą, jednak krótką z allinside.pl ;) Myślałam, że nie będzie wyglądać jak na zdj a jednak wygląda super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś czarne sandałki na wysokim obcasie. Ja bym szukała na Eobuwie, bo tam mają tego typu buciki z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaksa
Nie przejmuj się, na pewno znajdziesz ładne buty, które będą pasowały do Twojej sukienki. Myślę, że cieliste szpilki były by ok, pasować powinny też ładne, delikatne sandałki. Poszukaj ciekawych butów na http://www.cozacena.pl/buty-damskie ponieważ tam mają naprawdę ogromny wybór, a do tego porównasz różne oferty i kupisz najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×