Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna mi tk napisała co mam o tym myslec?

Polecane posty

Gość gość

Przyznaje , najpierw ja troche nawaliłem i dałem jej dosc duzy powod do złości. Potem ona nie odzywa się kilka dni, ja pisałem co sie stało itd, a ona nic. A dzisiaj mi odpisała : Tak, coś jest nie tak. Ale dzisiaj naprawdę nie mam ochoty o tym rozmawać, pogadamy o tym kiedy indziej... A w ten weekend mnie nie będzie , pewnie będę w przyszły dopiero. Pozdrawiam " Pisze o weekendzie bo mieszkamy dosc daleko od siebie bo ona studiuje w inny miescie i do naszego rodzonnego miasta przyjezdza raz na jakis czas. Obraziła sie wg was na amen czy jeszcze sie da cos z tym zrobic? I czy dała mi tym do zrozumienia ,że nie chce mnie znac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz w odstawkę. Taki zdawkowy i chłodny ton to zapowiedź końca. I te 'pozdrawiam'. Pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce odejsc ale zbiera wsobie odwage zeby ci o tym powiedziec nawet jesli kiedys na chwile wroci to i tak odejdzie lu bedzie cie zdradzac straciles w jej oczach zainteresowanie zapomnij o niej chyba ze podoba ci sie zebranie o jejuwage czym jeszcze bardziej ja odpychasz... chcesz ja odzyskac urwi kontakt ale jest tylko 15% szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
Tak długo, jak nie usunie Cię ze znajomych na fb, jest dla was szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlem fusy !wroza twojej dziewczynie ostra jazde od tyluca na weekend , niestety nie z toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież my jej nie znamy to skąd mamy wiedzieć,ile ty masz lat bo student z ciebie żądny skoro takie dziecinne pytania zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×