Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xbloomBerg1989

Zapraszam panią do erotycznej rozmowy

Polecane posty

Gość xbloomBerg1989

Jak w temacie, chciałbym napisać fajne opowiadanie kryminalno-erotyczne i fajnie byłoby popisać z jakąś panią żeby się trochę nakręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
Biorę na siebie wątek kryminalny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
Mam zabójczą ochotę na seks, może dlatego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
Wspólny język? Zdecydowanie wolałabym Twój między moimi udami:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
Chciałabym od tyłu, kiedy stoję oparta o stół i mocno wypinam tyłeczek, żeby poczuć język głęboko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczuchy jakie no...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezsenna napisz na @ kawasaki3c@onet.pl chętnie bym się Tobą zają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
A mógłbyś jednocześnie masować mój guziczek palcem zwilżonym moimi soczkami? @gość, żadne zboczuchy, to tylko literacka fikcja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
Może tak.. Siadasz na krześle, a ona staje nad tobą okrakiem. Jedną ręką masuje twojego penisa, drugą głaszcze się po piersiach, oblizuje palec i drażni swoje sutki, patrzysz jak nabrzmiewają, ciemnieją i chcesz je wziąć do ust, lizać i ssać, ale ona na to nie pozwala, jeśli jej dotkniesz, zabawa się skończy... Schodzi dłonią niżej, przesuwa palcami po cipce, delikatnie wkłada je do środka, jest już wilgotna i niemal gotowa, rozchyla płatki i masuje swój guziczek główką penisa, jej biodra poruszają się coraz bardziej sugestywnie, nie potrafi już opanować jęku i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I napisz czy cały czas tu będziesz, ja w pewnym momencie mogę zniknąć na pół godzinki ale na pewno wrócę i na pewno dam Ci wcześniej znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
Klęka przed tobą, bezwstydnie patrząc ci w oczy oblizuje pełne, aksamitne usta i czeka. Nie zrobi nic, dopóki nie powiesz czego chcesz. Ochrypłym z pożądania głosem prosisz, żeby wzięła go do buzi, a ona posłusznie obejmuje go ustami, jej języczek jest bardzo zwinny, liże główkę, jakby była najsłodszą, najsmaczniejszą rzeczą jakiej w życiu kosztowała... bierze go głębiej zaczyna ssać, pomrukuje z rozkoszy, jedna dłoń masuje twoje jądra, palce drugiej płynnym posuwistym ruchem zagłębiają się w jej szparce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIr
Gość Andrzej to ty jesteś poznałam cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie móc wyjść w takiej sytuacji z żadną inicjatywą byłoby dla mnie obłędem, ale jak czytam to co piszesz to niesamowicie przyjemnym :P Bardzo pociągająco piszesz, jeżeli zechcesz żebym opisał coś od siebie to daj mi znać, bo na razie ja czekam na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A gdzie wątek kryminalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
Dłoń, którą pieści cipkę, jest już mokra od jej soczków, przerywa pieszczoty i znów staje nad tobą, zanim zrobi cokolwiek, każe ci zlizać ten wilgotny nektar z palców, kiedy już to zrobisz zaczyna się o ciebie ocierać, jej biodra zmysłowo kołyszą się nad twoim nabrzmiałym członkiem, czujesz jaka jest gorąca, słyszysz jej jęk, chwyta swoje piersi i zaczyna je ugniatać, bierze sutkibw dwa palce i pociera je, mocno, niemal agresywnie, jej biodra poruszają się coraz szybciej, jest już na granicy orgazmu, dłużej nie wytrzyma, chce cię poczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
Prosisz ją, żeby pozwoliła ci wejść, niecierpliwie ruszasz biodrami, wyobrażasz sobie tą rozkoszną ulgę, jaķą poczujesz wślizgując się do jej mokrej szparki, chcesz już tylko czuć jak cię pochłania, zaciska się na twoim twardym penisie, a ona... mówi, że boli ją głowa i zabijasz ją w afekcie. The end:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna ja
Obiecałam wątek kryminalny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×