Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tab

Watch or touch?

Polecane posty

Gość niestała     czytaczka
Pawełku ? Idź z bogiem dziecko :) Na prawdę nie chcę Ci krzywdy robić. To co o Tobie myślę zachowam dla siebie. Pewnie tak samo postępują .... :) Dlaczego ? Bo wierzę, że należy szanować słowa. Każdy toczy w sobie jakąś wewnętrzną walkę. Daj znać kiedy skończysz ;) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Na Niestałą ? Agencie :) Przepraszam, ale nie czytam kopiuj wklej Pawła. :) To Wy sobie pogadajcie, a ja odpocznę, skoro mamy oficjalny weekend ;) http://youtu.be/xvr5xxbVgUI Agencie :) dlaczego Ty nie zaglądasz na karuzelę ? Nie słuchasz muzyki ? Dobrej nocy Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Agent O tym ze zlecila to Niestala pisalo mnostwo osob z pomaranczy i to publicznie Ja kompletnie poczatkowo nie kojarzyle ja z tym. Ja ja przed tym zdarzeniem nawet lubilem i darzylem szacunkiem jako Tworczynie fajnego tematu ktora czasami mnie odwiedzla na moim. Chronolgia wydarzen byla taka zabralem Magde z tematu niestalej gdzie jechano po niej z pomaranczy zapowiedzialem niestalej ze jak to sie nie skonczy bede stalym gosciem uniej. Skonczylo sie natychmiast a niestala wyrazila publicznie zadowolenieze Magda odeszla z jej tematu. Siedzielismy na temacie ktory zalozylem Piotrkowi Nowemu bylo milo i zabawnie naprawde fajnie Magda swietnie sie bawila to jej bylo wtedy potrzebne i nagle wchodzi Grota Nestle jawnie zapowiada ze bedzie jechal od najgorszych ku/rew Magde tak dlugo az nie odejdzie z ERO. Jaki mezczyzna tak sie odzywa do atrakcyjnej seksualnie mlodej kobiety ktora nic mu nie zrobila. Jakie widzisz inne wytlumaczenie jego zachowania niz dzialanie na zlecenie zadrosnej kobiety, Wczesniej pomarancze wkleily grozby niestalej wobec Koke ze jak bedzie lapal wiele srok za ogon to musie to odbije czkawka. Z kryminologi wiadomo ze w takich sytuacjach agresja u kobiet nie skupia sie na mezczyznie ktory ja odrzucil ale na jej rywalce faktycznej czy domniemanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś to forum było inne, można było pożartować pośmiać się tak jak teraz na tematach Ciotek czy Tabasko czy innych. Były też ciekawe dyskusje na różnych tematach. Trolowanie było zawsze, ale dawniej nawet trole byli mniej męczący i bardziej kreatywni :) Później zaczęły się dziać różne rzeczy. Zaczęła się agesja, intrygi, pomawianie, podszywy, spamy. Ale to miejsce jak każde inne w realu tworzą ludzie, bo za każdym nickiem lub gościem stoi jakiś człowiek. Mozna więc powiedzieć jacy użytkownicy takie forum, Agent wpadaj częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
To nie ma znaczenia. Ważne, że już wiesz ;) Dlaczego karuzeli nie widać ? :O Zaczynam odczuwać gniew, a to dobrze nie wróży. Chować się, kto morze. Będą czary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@AgentOrange1496 No dobrze Agent powiedz mi tutaj jak wytlumaczysz to ze nagle u Wadi zapanowal teraz wzgledny spokoj??? Mam tylkozeznanie jesli to tak mozna nazwac osoby znajacej Tabasko zarowno z tego nicka jak i poprzedniego Ja jej ufam na 100% wiec jest jej slowo przeciwko Tabasko. Ale Tabasko ma motyw zaczela tracic na rzecz tematow Wadi adoracje tych mezczyzn naktorych jej zalezy np Cynika. Przyjmujac Twoje rozmowienieniemozna byloby skazac polowy skazanych gdzie caly dowod jest poszlakowy i oparty na zeznaiach bez fizycznych dowodow winy. Co mialem robic pozwolic zeby zajechala zasczula moja przyjaciolke Wadi tak zeby taodeszla z ERO znasz Wadi dobrze jaka jest ma zlote serce nigdy by nikogo nie skrzywdzila. Mam w du/pie zektosmipowie ze niem twradych dowodow fizycznych wiesz jakeimam podescie do Przyjazni mialbym to zrobic jeszcze raz nie zawahalbym sie ani sekundy. I zrobie tak z kazda zadrosna Baba na ERO ktora na kilometr zblizy sie do Wadi. Jesli chodzi o moich przyjaciol moje poczucie humoru i dystansu jest absolutnie zerowe. Ale jestem bardzo ciekawy jaki ty mialbys pomysl na chronienie Wadi ktora po prostu sama mowi o sobie "Tworze tematy dla ludzi ktorych lubie" Ona naprawde nic wiecej nie chce nawet nie wiedziala ze uczestniczy w jakiejs rywalizacji z Tabasko. Z nasz Wadi i wiesz ze mam racje. Wadi ma miekkie serce i dlatego nie zawsze potrafi sie sama bronic. Ale Wadi ma Wilka a ja ma w d***e wszystkie konwenanse na ERO ktos zblizy sie do Wadi na kilometr nie bedzie litosci a ja jestem jak kazdy Goral bardzo uparty. I naprawde potrafie byc bezwgledny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agencie, jedynym pocieszeniem jest to że słowo wilka nie ma już żadnej wartości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można by się pokusić o stwierdzenie: więcej agentów i cyników, a mniej wilków, a forum wróci do dawnej świetności 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@cynik wieczorową porą Albo jestes glupi albo jetes wazeliniarzem Tabasko probujacym jak zawsze stac w rozkroku miedzy Wadi a Tabasko ale tym razem Cynik sie nie da. Ile czasu spedziles u Wadi swietnie sie bawiac??? To nie zobowiazuje do minimum lojalnosci wobec niej??? Ps. Mozemy zrobic prosty test na ERO zapytac komu by powierzeli swoje zycie natrudej wyprawie gdzie od slowa honoru nie zostawie cie samego uratujem y sie rzem albo wcale wszystko zalezy. Kogo by wybrali Cynika czy Wilka??? Licza sie niebiescy z przynajmniej 3 miesiecznym stazem niech glosuja to uczciwy test na wartosc Slowa Honoru i nasza wiarygodnosc Jak uwazasz ze to ze Tabasko za tym stoi jest opinia tylko Wilka porozmawiaj po kolei ze wszystkimi Wiedzmami. A pozniej napisz do mnie na maila i przepros:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na temacie gdzie ogłosiłeś swoją teorię wpisało się z dziesięć osób pod stałymi nickami. Ani jedna nie odważyła się poprzeć Ciebie na słowo, bo nikt nie jest tak głupi. Twoje słowo jest nic nie warte, dlatego każdy chciał dowodów. Których jak nie było tak nie ma. To są suche fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Cynik Wszyscy zwiazani z Tabasko:) Mozesz wymieniac ich po kolei o kazdym ci opowiem. Jak myslisz czy ludzie sa glupi nie zdaja sobie sprawy ze publiczne poparcie Wilka z pod niebieskiego niesie za soba takie konsekwencje chamskiego trollowanie kazdej takiej osoby z pomaranczy jak ma temat to po temacie. 10 osob zwiazanych z Tabasko gdzie jest to swiete oburzenie wszystkich niebieskich ze takie straszne pomowienie na Tabasko??? Ile osob jest na ERO dlaczego milcza nie ma powszechnej jazdy po wsrod niebieskich Wilku za to zrobil??? Nie ma tego wszystkiego bo milczaca zdecydowana wiekszosc wierzyWilkowi bo doskonale wieszczegolniekobiety ze takich sytuacji jestmnostwo na ERO tostala praktyka a jesli Tytwierdzisz ze takie rzeczy sienie zdarzaja na eropowszechnie kazdego dnia to albo klamiesz albo naprawde jestes glupi ni nic nie wiesz o zazdrosnych kobietach do czego sa zdolne. Pytasz o motywy Tabsko to spojrz w lustro Cynik i czy nie bylo tak ze zaczeles znacznie wiecej uwagi poswiecac Wiedzmom niz Tabasko i jej tematowi. Ilu ejst tak ciekawychmezczyzn na ERO jak Ty czy sa ichc ale tlumy czy tez bardzo ograniczona ilosc??? Odpowiedz sobie sam szczerze na to pytanie nie zalezy mi zeby to bylo publiczna odopwiedz nie chce jej publicznie po prostu sie zastanow nad ta odpowiedzi i badz sam wobec siebie szczery. I jeszcze jedno pytanie nad ktorym sie zastanow i tez nieodpowiadaj publicznie tylkosam dla sibie ktojeszcze oprocz Tabasko mogl miec motyw i zaciecie zeby przez wiele tygdoni metodycznie spamowac codziennie po wiele godzin tematy Wadi. Jest tez taki fragment mam go skopiowanego z tematu o spamerze co ma do ciotek czy cos takiego gdzie Tabasko jedzie najpierw z pomranczy po ciotkach pozniej cos sie jej pomerdalo i myslac ze nadal jedzie z goscia wypowiedziala sie pod wlasnym nickiem. Wiec jesli chcesz twardego dowodu fizycznego ze Tabasko potrafi byc dwulicowa i nieladnie jechac z pomaranczy po ciotkach a z niebieskiego udawac najlepsza przyjaciolke to prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Milcząca większość ma Cię za psychola, od którego im dalej tym lepiej. Zacznij swoje opowieści od Eve i Ciekawskiej. To będzie interesujące ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie aktywnie uczestnicza w temacie Tabasko szczegolnie CiZ obie charakteryzuja sie checia posiadania dobrych stosunkow ze wszystkimi i nie wchodzenia z nikim w konflikt podobnie jak TY. Wymien niebeiskh ktorzy publicznieuwazajamnie za psychola nie zwiazanych w zaden sposob z Tabsko Slucham prosze Nicki nic im nie grozi z mojej strony zadne ataki Goralskie Slowo Honoru. Wiesz ilu jest niebieskich na ERO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszyscy. Dosłownie wszyscy, którzy wiedzą coś o Tobie. A Twoje słowo nic nie znaczy. Myślałem, że to już ustaliliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Cynik nie ustalilismy tego zaproponowalem ci prosty test na ustalenie czyje slowo jest bardziej wiarygodne wsrod uczestnikow ERO ale widze ze boisz sie tej weryfikacji. Cynik konkretne nicki a nie wszyscy:):):) Wszyscy oznacza nikt:) Po kolei zaczynaj podaj pierwszy nick???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik:) nic mu nie mów, niech pozostanie w błogiej nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaki to test, bo musiałem go przeoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Mozemy zrobic prosty test na ERO zapytac komu by powierzyli swoje zycie na trudej wyprawie gdzie od slowa honoru ze nie zostawie cie samego uratujemy sie razem albo wcale wszystko zalezy. Licza sie tylko niebiescy z 3 miesiecznym stazem:) To obiektywny test ktora jasno wykaze jako obaj jestesmy postrzegani. Po tygodniu na takiej wyprawie wiesz o czlowieku wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ach, hipotetyczna sytuacja, która nigdy nie będzie miała miejsca, z której nigdy żaden z nas nie będzie się musiał wywiązać. Idealny test dla mitomanów. Może zapytajmy zamiast tego o coś co ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Komu prędzej powierzyliby swoje dane osobowe, nic szczególnego, imię, nazwisko i numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk nie ma z kim pogadać więc dorwał jednego niebieskiego na nocnym dyżurze, dziś padło na Ciebie Cyniku;) Postaraj się przetrzymać go tu tak długo jak długo się da, najlepiej do rana. Wystarczy jeden krotki post co 15 min:) za to jutro będzie spokój:) Poświęć się Cyniku, później ustalimy grafik na następne noce i dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym swoich danych nie powierzyła nikomu. Ale gdybym się miała rozebrać do naga, to rozebrałabym się przy Cyniku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoksik, bez emocji, to temacik specjalnie dla niego;) niech sobie tam siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś może jednak coś dobrego wyniknie z mojego nocnego siedzenia na kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea23
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Och, to moja cierpiąca na bezsenność fanka ;-) Witaj! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea23
Witaj Cyniku, nie chciałam cię rozpraszać, tak jakoś wyszło;) Wiem że masz misję do wypełnienia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@cYNIK Prosta sytuacja decydujaca o zyciu czy smierci czego sie boisz bardzo latwa do wyobrazenia dla kazdego czlowieka:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie przeszkadzasz mi, chociaż rzeczywiście rozproszyłaś i straciłem całe zainteresowanie poprzednią rozmową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea23
Cyniku doskonale Cie rozumiem;) A może pozwolisz się stąd porwać:) Wilku nie pogniewasz się jeśli porwę Ci Cynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×